درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت نرده استیل تراس

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: نرده - پله- حفاظ
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۳۵۰
قیمت نرده استیل تراس

 

امروزه در طراحی و ساخت یک ساختمان استفاده از بالکن و تراس رعایت می شود. هر ساختمانی واحد های مختلفی دارد و تعداد زیادی تراس که در هر واحد قرار دارد. این تراس ها نیاز به یک سری موارد اولیه دارد.  در اولین قدم خیلی مهم است که ظاهر زیبایی داشته باشد تا در طراحی ساختمان نتیجه منفی نداشته باشند. نرده استیل تراس یکی از مواردی است که بسیار مهم است و اهمیت زیادی دارد. یکی از این موارد استحکام و امنیت نرده استیل ها می باشد و در وجه دوم ظاهر و زیبایی نرده استیل اهمیت دارد. البته در مراحل اولیه یکی از مواردی که برای خریدار نرده استیل مهم است جنس و قیمت نرده استیل تراس می باشد.

قیمت نرده استیل تراس


 قیمت نرده استیل و رابطه مستقیم آن با جنس نرده استیل


باید توجه داشت که قیمت نرده استیل برای خریداره نرده بسیار اهمیت دارد ولی این که نرده از استحکام و کیفیت برخوردار باشد بسیار مهم تر می باشد. بهترین نرده استیل برای تراس، نرده استیل ها با آلیاژ درصد بالاتر است که از ضخامت بالایی برخوردار است و این که در برابر رطوبت مقاومتر است. قیمت این نرده استیل ها بیشتر از قیمت نرده استیل های دیگر است.

قیمت نرده استیل تراس 2


تاثیر عوامل جانبی در قیمت نرده استیل تراس


قیمت نرده استیل با توجه به متراژ متفاوت است و شما هرچه بالکن و تراس بزرگ تر داشته باشید هزینه نرده استیل شما بیشتر می شود و شما مبلغ بیشتر پرداخت می کنید. هزینه حمل و نقل تاثیر در قیمت نرده استیل تراس دارد و ایفاکتور را در هنگام خرید حتما در نظر بگیرید.


رنگ و ظاهر نرده استیل تراس


رنگ و زیبایی نرده استیل نیز بر قیمت آن موثر است. برای مثال نرده استیل با رنگ طلایی قیمت بیشتری نسبت به نوع ساده آن دارد. ساخت و نصب سریع و استفاده از یراق آلات جانبی همه با سلیقه شما انجام می شود و تاثیر خود را در قیمت ایفا می کند. پس برای انتخاب نرده استیل بهتر است تمام عوامل را در نظر داشته باشید و ببینید چه عواملی برای شما مهم است و با توجه به خواسته بهترین نوع نرده با بهترین قیمت نرده استیل انتخاب شود.
عوامل زیادی در تعیین قیمت نرده استیل دخیل است ولی ما در این مقاله یک سری از موارد را بیان کردیم.برای آشنایی بیشتر با نرده استیل و ویژگی های آن مقالات دیگر را بخوانید.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز