درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پنجره دوجداره upvc، انتخابی مناسب برای صرفه جویی در انرژی

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: پنجره
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۴۳
پنجره دوجداره upvc، انتخابی مناسب برای صرفه جویی در انرژی

چند صاحب خانه از این واقعیت آگاه است که اگر خانه های آنها دارای پنجره های قدیمی با قاب های چوبی هستند، احتمالا آنها حدود 20 درصد از گرمای داخل خانه را از دست خواهند داد و به همین سادگی انرژی هدر می رود. 
اگر خانه شما دارای درها و چارچوب های چوبی باشد، اتلاف انرژی بیشتر خواهد بود. هنگامی که هزینه های سوخت و قبض ها دائما در حال افزایش است، این حقایق به وضوح نشان می دهند که در این وضعیت هر صاحب خانه ای باید به فکر راهی برای کاهش اتلاف انرژی خانه خود باشد، تحقیق و  بررسی کند و یک راه برای بهبود این شرایط پیدا کند که نصب پنجره دوجداره upvc یک روش عالی برای دستیابی به این هدف خواهد بود.


مزایای پنجره دوجداره upvc 


اولین و مهمترین مزیت پنجره های دوجداره upvc این است که باعث کاهش سریع گرمایی می شود که در خانه شما هدر می رود. ثانیا، هوای سردی که وارد خانه شما می شود را کاهش می دهد. این دو عامل باعث کاهش قابل توجهی در قبض های انرژی خانه ها می شود.


آیا پنجره دوجداره upvc می شکند؟

پنجره دوجداره upvc


اگر چه پنجره های دوجداره upvc بسیار با دوام هستند، اما ممکن است که بشکنند یا ترک بردارند. این امر با ایجاد رطوبت یا تشکیل قطرات آب در حفره بین پانل های شیشه ای آشکار خواهد شد.
 در این گونه موارد ممکن است پنجره ها نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. با توجه به هزینه نصب پنجره های دو جداره upvc، ضرر ناشی از تعویض مجدد آنها، حتی اگر کم باشد و ریسک شکسته شدن آنها، همیشه بهتر است احتیاط کنید و از تامین کننده ای خریداری کنید که گارانتی دراز مدت داشته باشد. در واقع، اکثر شرکت های بزرگ پنجره دوجداره upvc مایل هستند تا محصولات خود را تا ده سال تضمین کنند.


آیا می توان در هر خانه و ساختمانی پنجره دوجداره upvc  نصب کرد؟


تقریبا در همه های خانه ها و ساختمان ها می توان پنجره دوجداره upvc نصب کرد و محدودیت خاصی در این زمینه وجود ندارد. با این حال، ملک های ویژه ای که در مناطق حفاظت شده قرار دارند یا جزو بناهای فهرست شده هستند، به احتمال زیاد برای نصب این نوع پنجره ها، نیاز به مجوزهای خاص دارند. 


 

پیشنهادات فروش پنجره

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز