درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

چه عواملی بر قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی تاثیرگذارند؟ 

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: پنجره
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۴۰
چه عواملی بر قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی تاثیرگذارند؟ 

امروزه آلومینیوم نقش بسیار مهمی در ساخت و سازها پیدا کرده است، به ویژه در ساخت درب و پنجره ها از جمله پنجره دوجداره آلومینیومی. پنجره های آلومینیومی مستحکم و بادوام بوده و با نگه داری و مراقبت صحیح می توانند سال ها دوام داشته باشند.


عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی


همان طور که گفتیم قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. فاکتور اولیه اندازه قاب پنجره است که براساس خانه و نیاز شما اندازه آنها با هم فرق می کند. فاکتور دیگر نوع شیشه مورد استفاده در پانل ها می باشد.


شیشه ای که در ساخت پنجره مورد استفاده قرار می گیرد، انواع مختلفی دارد. هر چه کیفیت پانل های شیشه ای بیشتر باشد، قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی نیز بالاتر خواهد بود.
شیشه ها انواع مختلفی دارند که هر کدام بازده حرارتی متفاوتی داشته و میزان عایق صدا بودن آنها نیز باهم فرق دارد. شیشه های رنگی، شیشه های کنترل کننده انرژی، شیشه های لمینیت و شیشه عایق های از جمله شیشه های مورداستفاده در ساخت این پنجره ها هستند که بر قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی نیز اثر می گذارند.


همچنین، کیفیت آلومینیومی که در ساخت این نوع پنجره ها به کار می رود نیر بر قیمت پنجره های دوجداره آلومینیومی تاثیرگذار است. برای مثال پنجره های آلومینیومی سفید نسبت به پنجره های آلومینیومی متداول گران تر هستند، زیرا آنها برای اینکه به رنگ و ظاهر دلخواه شما برسند به پولیش کردن بیشتری نیاز دارند.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی


به طور کلی، قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی بر اساس مترمربع محاسبه می شود، پس شما برای آگاهی از قیمت باید ابعاد پنجره های خانه یا ساختمان خود را اندازه گیری کنید تا از قیمت دقیق مطلع شوید. علاوه بر این، عوامل دیگری بر قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی تاثیر می گذارد، از جمله:

  • اندازه درب و پنجره، یعنی ارتفاع و عرض پنجره 
  • جنس شیشه ها
  • طرح و مدل پنجره
  • نوع و مدل پنجره دوجداره آلومینیومی (کشویی، ثابت، دوحالته، لولادار، سقفی یا سایبانی و ... )
  • نوع یراق آلات مورد استفاده در ساخت پنجره ( یراق آلات تک حالته یا دوحالته)
  • کشور سازنده یراق آلات ( ترکیه یا آلمان)

 

مقایسه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی و upvc 


به طور کلی پنجره دوجداره upvc ارزان تر از پنجره دوجداره آلومینیومی است. به همین خاطر است که انتخاب اکثر صاحبان خانه بعد از پنجره های دوجداره ارزان، پنجره های یوپی وی سی است.
خرید پنجره جدید مساله و سرمایه گذاری بزرگی است، بنابراین بسیار مهم است که پنجره دوجداره باکیفیتی را انتخاب کنید.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز