درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

خرید توالت فرنگی

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: شیرآلات و سرویس بهداشتی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۵۲
خرید توالت فرنگی

خرید توالت فرنگی این روزها با محبوبیت بیشتری از قبل مواجه شده است چرا که با گذشت زمان افراد متوجه آسیب های وارد به کمر و زانو در استفاده از سرویس های ایرانی شده اند.به خصوص در مورد سالمندان نیاز به داشتن حتی یک توالت فرنگی سیار معمولی ضروری به نظر می رسد. خرید این محصول با توجه به انتخاب های فراوان در مکانیزم های استفاده شده در داخل آن و همچنین انتخاب بهترین مارک با توجه به بودجه در نظر گرفته شده کار آسانی به نظر نمی رسد. در انتخاب توالت مناسب برای سرویس بهداشتی می توانید با توجه به نکات این مقاله بهترین خرید را داشته باشید. 

1. خرید توالت فرنگی خودشور

با ورود به عصر مدرن معماری و محصولات دکوراسیون منزل و از همه مهمتر راحت بودن مصرف کننده، تولید کنندگان سعی در خلاقیت در محصولات خود دارند. این مسئله در این مورد به شکل توالت فرنگی بیده دار و با همان سیستم خود شور نمود پیدا کرده است. استفاده از سیستم خودشور شاید قیمت محصول را کمی بالاتر ببرد اما مزایای بسیاری نیز دارد که اولین و مهم ترین آن نجات دادن شما از چندش آور ترین کار دنیاست!

2. خرید توالت فرنگی با مصرف آب کمتر

اگر به دنبال مرکز فروش توالت فرنگی ارزان قیمت هستید و بودجه شما برای خرید سرویس فرنگی زیاد نیست بی شک در خرید خود به مقدار آب مصرفی آنها نیز توجه کنید چرا که این صرفه جویی بی شک در طول زمان برای شما بسیار سودمند خواهد بود. علاوه بر این خرید توالت فرنگی با آب مصرفی کمتر برای جامعه بشری بسیار حیاتی و مهم می باشد. حال مسئله اینجاست که چطور این حجم را کاهش دهیم؟!

خرید توالت فرنگی با مصرف آب کمتر

برای کاهش حجم آب مصرفی در انواع توالت فرنگی باید سیستم تخلیه مناسب را انتخاب کرد. انواع سیستم های تخلیه برای سرویس های فرنگی در موارد زیر خلاصه می شوند:

  • سیستم تخلیه گردابی: در این سیستم آب از مخزن توالت و از طریق لبه ها کاسه آن وارد می شود و به صورت چرخشی یا همان گردابی به داخل کاسه می رود. انتخاب این سیستم در خرید توالت فرنگی بیشترین مصرف آب را دارا می باشد. 
  • سیستم تخلیه ریزشی و یا واش دان: در این سیستم آب از طریق مخزن وارد خود کاسه شده و به صورت گردشی خارج می شود. مصرف آب نسبت به تخلیه گردابی کمتر است. 
  • سیستم تخلیه واتر جت: خرید توالت فرنگی با این سیستم قدرت تخلیه بالایی دارد و مکانیزم آن نسبت به دو مورد قبلی پیچیده تر می باشد و این سیستم پیچیده آب کمتری را مصرف می کند و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود. 
  • سیستم تخلیه توربوجت : در خرید توالت فرنگی بهترین سیستم تخلیه همین مورد است که مصرف آب بسیار کمی دارد و در عین حال تخلیه بهتری انجام می دهد. 

3. خرید توالت فرنگی مناسب با فضای شما

این نکته بسیار مهم است. در خرید و نصب توالت فرنگی باید فضای موجود را در نظر بگیرید و با توجه به آن از انواع موجود از این محصول برای سرویس خود خریداری کنید. پیشنهاد سژین در این زمینه خرید توالت فرنگی دیواری است. این توالت ها فضای کمتری را اشغال می کنند. و با نصب روی دیوار می توانند زیبایی خاصی نیز ایجاد کنند. در این نوع از انواع سرویس های خارجی، مخزن به صورت توکار و در دیوار نصب می شود و نظافت را بدون مشکل می کند. البته قیمت بالاتر آنها را نیز نباید دست کم گرفت! 

خرید توالت فرنگی مناسب با فضای شما

4. خرید توالت فرنگی در سایز و اندازه مناسب

توالت های فرنگی در انواع سایز و اندازه ها متناسب با نیاز شما در بازار موجود هستند و شما باید متناسب با استاندارد های موجود و البته راحتیه خود به طوری که سختی به کمر و پاهایتان وارد نشود، درست ترین انتخاب را داشته باشید. یکی از مهم ترین استاندارد ها در خرید توالت فرنگی در مورد اندازه توجه به آکس تخلیه آن است. آکس تخلیه ی همان فاصله بین دیوار تا لوله فاضلاب می تواند بین 18 - 30 سانتی متر باشد. 

دیگر عامل مورد توجه در بحث اندازه سایز در مورد لگن سرویس بهداشتی فرنگی است که می تواند به صورت بیضی و یا دایره ای باشد. پیشنهاد سژین به شما نوع بیضی شکل آن است که کمر کثیف می شود و همچنین بوی بد کمتری هم ایجاد می کند. در این میان برای خرید توالت فرنگی مناسب خود از اندازه پایه آن غافل نشوید. این پایه به صورت استاندارد 40 سانتی متر است که برای افراد بلند و یا کوتاه قد می تواند متغیر باشد. 

5. خرید توالت فرنگی با سیستم فلاش مناسب

خرید توالت فرنگی با انتخاب سیستم فلاش مناسب می تواند تخلیه را به درستی انجام دهد. این سیستم های فلاش به دو صورت تک زمانه و دو زمانه قرار دارند که هر کدام به نوبه خود مکانیزم خاصی برای تخلیه توالت فرنگی انجام میدهند. آیا هنوز هم نیاز به راهنمای انتخاب بهترین توالت فرنگی برای خرید دارید ، با ما همراه باشید!

پیشنهادات فروش شیرآلات و سرویس بهداشتی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز