درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

توالت فرنگی دیواری

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: شیرآلات و سرویس بهداشتی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۲۸
توالت فرنگی دیواری

توالت فرنگی دیواری انتخابی مناسب برای سرویس بهداشتی شما خواهد بود. انتخاب این نوع از سرویس فرنگی می تواند انتخابی مناسب و هوشمندانه باشد. دلیل این مطلب مزایای بسیاری است که این نوع از این محصول می تواند برای شما ایجاد کند. اگر همیشه به دنبال راهی برای تمیز ماندن همیشگی توالت و سرویس بهداشتی خود هستید اما نیاز به یک توالت فرنگی نیز دارید، پیشنهاد نوع دیواری آن است که با داشتن فاصله ای بین زمین و خود می تواند این نیاز شما را بهتر از سایر انواع این محصولات بر طرف نماید. 

انواع توالت فرنگی دیواری

همانطور که گفتیم این نوع از سرویس های فرنگی مزایای بسیاری دارند تا انتخاب مناسبی برای خرید باشند. اما قبل از بررسی بهتر است با انواع این محصول نیز آشنا شویم. توالت فرنگی دیواری را عموما می شود به دو بخش تقسیم کرد که در ادامه راجع به آنها توضیح خواهیم داد. 

  • توالت فرنگی تاشو دیواری

این روزها بسیاری از منازل به صورت آپارتمان هستند و در سرویس بهداشتی آنها با نصب توالت ایرانی دیگر جایی برای سرویس فرنگی نخواهد بود. اگر شما نیز با کمبود فضا در سرویس خود روبرو هستید اما از فشار وارده به زانو و کمر خود خسته شده اید، پیشنهاد ما استفاده از توالت فرنگی دیواری تاشو است.

توالت فرنگی تاشو دیواری

این محصولات بر روی دیوار کاسه دستشویی ایرانی و در واقع روی آن نصب میشوند. نصب توالت فرنگی تاشو بسیار راحت خواهد بود. این محصول هنگام نیاز باز شده و در اتمام استفاده دوباره روی دیوار جمع می شود. این توالت فرنگی دیواری نیاز به جابه جا کردن ندارد و به راحتی می توان از آن استفاده نمود. قیمت توالت فرنگی دیواری تاشو بستگی به پایه استفاده شده در ساختار آن خواهد داشت که می تواند آلومینیومی، فایبرگلاس و .. باشد، خواهد داشت. قیمت حدودی این سرویس های فرنگی بین 100 تا 200 هزار تومان متغیر می باشد. 

  • توالت فرنگی دیواری توکار و یا ثابت

این توالت های فرنگی دیواری به علت زیبایی خود مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته اند. در این مورد مخزن سرویس به صورت توکار داخل دیوار نصب می شود و توسط دکمه ای که از لحاظ زیبایی مناسب باشد می توان از سیفون آن استفاده کرد. مزایای این محصول بسیار است که می توان به صورت زیر آنها را نام برد:

توالت فرنگی توکار

  1. توالت فرنگی دیواری فضا را شلوغ نمی کند و در واقع به طور بهینه از فضا استفاده می توان استفاده کرد.
  2. به راحتی می توان آن را تمیز کرد و نضافت راحت تری نسبت به سایر توالت فرنگی ها دارد. 
  3. می تواند متناسب با ارتفاع استاندارد و مناسب با نیاز شما روی دیوار نصب شود. 

و البته بسیاری مزایای دیگر که این محصول را نسبت به انواع توالت فرنگی دیگر متمایز می کند. 

 

پیشنهادات فروش شیرآلات و سرویس بهداشتی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز