درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت توالت فرنگی در سال 98

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: شیرآلات و سرویس بهداشتی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۶۰۷
قیمت توالت فرنگی در سال 98

شما نیز تصمیم به خرید یک سرویس فرنگی در کنار توالت ایرانی خود دارید؟! اگر اینطور است پس باید در مورد بودجه ی لازم برای خرید این محصول اطلاعاتی داشته باشید. در این مقاله از سژین در قیمت توالت فرنگی و البته عوامل تاثیرگذار بر آن صحبت خواهیم کرد تا شما بتوانید با بودجه خود بهترین خرید را داشته باشید. این روزها در خرید سرویس بهداشتی و شیرآلات، افراد هدفی بزرگتر از قیمت اولیه این محصولات در سر دارند و آن مصرف آب کمتر است که در طولانی مدت هم تاثیر اجتماعی خواهد داشت و هم در هزینه های پرداخت قبوض صرفه جویی بسیاری خواهد شد. از این رو مکانیز داخلی نیز که از عوامل تاثیرگذار در قیمت توالت فرنگی می باشد، اهمیت چشم گیری پیدا خواهد کرد. 
 

قیمت توالت فرنگی در انواع مختلف آن 

شاید اولین تصمیمی که در خرید توالت فرنگی باید گرفته شود، انتخاب نوع و مدل آن در تنوع محصولات بازار است. برای برخی تصورش سخت است  اما این تنوع بسیار زیاد است. ما با توجه به ویژگی های مشخص هر کدام و البته تفاوت ها و سود و زیان آنها می توان انتخابی درست انجام داد. 

قیمت توالت فرنگی در انواع مختلف آن

اولین گام شاید انتخاب نوع یک تکه و دو تکه آن باشد. برای توضیح مختصری در مورد این دو باید گفت توالت فرنگی یک تکه به نوعی گفته می شود که که مخزن پکیج لمینت آن و کاسه توالت در آن به هم متصل باشند و نوع دو تکه آن  دقیقا بر عکس این موضوع است. این دو نوع تفاوت ها و ویژگی هایی برای خود دارند که هر کدام به نوعی در قیمت توالت فرنگی تاثیر خواهد داشت. سرویس فرنگی یک تکه نصب راحت تری دارد و در مقابل نوع دو تکه آن نگه داری را راحت تر می کند اما قیمت توالت فرنگی دو تکه از نوع یک تکه آن مناسب تر است. البته این تفاوت قیمت شاید در ابتدای خرید آن زیاد به چشم نیاید اما تصور کنید اگر مخزن توالت شما خراب شود باید کل توالت فرنگی خود را از نوع بخرید. 

عوامل تاثیرگذار در قیمت توالت فرنگی

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید توالت فرنگی باید بودجه ای برای آن در نظر گرفت هزینه نصب توالت فرنگی و البته هزینه ایجاد فضایی برای نصب آن است. که این قیمت با توجه به نوع توالت فرنگی و البته خدمات ارائه شده می تواند متفاوت باشد. آیا نیاز به اطلاعات بیشتری برای خرید بهترین توالت فرنگی  می خواهید!

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز