درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

ترمووود نما چیست؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: نمای ساختمان
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۱۹۶
ترمووود نما

 

هنگامی که ترمووود نما  تولید می شود، تحت فشار و حرارت قرار می گیرد، همچنین نیتروژن و بخار آب برای کنترل فرآیند خشک کردن انجام می شود.
هنگامی که چوب تحت حرارت شدید قرار می گیرد، آن را عمیق تا هسته خشک می کند و هرچه رطوبت در چوب است خارج می شود.
اصلاحات حرارتی باعث می شود  که دوام چوب افزایش یابد و کیفیت آن بهبود داده شود. چوب برای مدت طولانی در دمای 208 درجه سانتیگراد گرم می شود. این عملیات حرارتی همچنین تغییرات شیمایی خاصی از چوب را ایجاد می کند که باعث ایجاد یک محصول طولانی مدت و پایدار می شود. ترمووود یک انتخاب ایده آل برای روکش است. کیفیت چوب که برای فرآیند ترمووود مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است.

ترمووود نما


آیا برای محیط زیست خوب است؟


از آنجا که ترمووود نما با استفاده از بخار گرم و بخار آب، به جای مواد شیمیایی پردازش می شود، در محیط زیست بسیار بهتر از سایر چوب های شیمیایی است. 
کاج  فنلاند که معمولا برای ساخت ترمووود استفاده می شود همیشه از جنگل های پایدار تهیه می شود.

 

ترمووود نما 2


طول عمر ترمووود نما 


ترمووود نماها دارای طول عمر بسیاری می باشد و در برابر فرسایش و رطوبت مقاوم می باشد و در صورت آسیب دیدن  به آسانی و هزینه کم قابل تعمیر می باشد.

آیا ترمووود گران است؟


ترمووود نما در واقع ارزان تر از بسیاری از چوب های دیگر است، و آن بهترین انتخاب مقرون به صرفه برای اکثر صاحبان خانه و توسعه دهندگان است. ترمووود نما با این که فرآیندی دارد برای تولید به هیچ عنوان از مواد شیمیایی استفاده نشده است، تولید ترمووود نسبت به دیگر نما ها کمتر می باشد. ترمووود با استفاده از نیروی گرما به جای مواد شیمیایی خشن تولید می شود. مواد ترمووود، ارزان قیمت، سازگار با محیط زیست و مقاوم در برابر ساخت و ساز است که به ویژه برای نماهای خارجی بسیار محبوب است. برای آشنایی بیشتر با ترمووود مقاله ترمووود چیست؟ را بخوانید.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز