درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

عوامل موثر بر قیمت درب upvc

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۱۵۰
عوامل موثر بر قیمت درب upvc

قیمت درب upvc نسبت به طرح ها و مدل های مختلفی که دارد باهم فرق می کند.
در مطلب زیر اطلاعات مفیدی درباره قیمت انواع مدل ها و طرح های درب upvc آورده شده است. این اطلاعات قیمتی فقط یک راهنمای خرید هستند اما می توانند یک ایده و ذهنیتی به شما بدهند که قیمت درب uPVC ممکن است چقدر باشد و نصب آن چه میزان برای شما هزینه بر باشد. 
قیمت درب های uPVC می تواند 30 تا 50 درصد کمتر از درب های چوبی و آلومینیومی باشد. در نتیجه، آنها نسبت به درب های دیگر ارزان تر هستند و درواقع ارزان ترین درب هستند. 
تولید این درب ها آسان است و ویژگی های منحصربه فردی دارند. درنتیجه، آنها یک راه حل مقرون به صرفه هستند که دارای قابلیت ها و عملکرد خوبی می باشد.


عوامل دیگر موثر بر قیمت درب uPVC 


قیمت درب uPVC فقط به طرح و مدل آنها بستگی ندارد. طرح و مدل درب، تنها یکی از عوامل متعددی است که می تواند بر روی قیمت کلی درب تاثیر بگذارد.
مدل های درب upvc می توانند ساده باشد و همه اینها به فرآیند تولید و سازنده آنها و حتی نصب آنها بستگی دارد. برخی از مدل ها نیز بزرگتر از سایر مدل ها هستند. همچنین ممکن است آنها سیستم قفل متفاوتی داشته باشند.


رنگ درب uPVC


درب های uPVC با رنگ های مختلف قیمت های متفاوتی دارند. با این حال، برخی از رنگ های غیر استاندارد یا خاص ممکن است نسبت به سایر درها قیمت بالاتری داشته باشند. علاوه بر این، قیمت برخی از مدل های سفارشی این درب ها مانند مدل هایی که در ساخت و تولید آنها از دانه های چوب استفاده می شود می توانند 10 تا 20 درصد بالاتر از سایر مدل ها باشد. 


شیشه درب uPVC

 
عایق بودن یا نبودن شیشه درب و یا میزان عایق بودن آنها روی قیمت درب uPVC تاثیر می گذارد. با این حال، فقط نوع شیشه نیست که قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد. شیشه های سه جداره گران قیمت تر از شیشه های دوجداره هستند. شیشه های سکوریت نیز نسبت به شیشه های شناور قیمت بالاتر دارند. برخی از شیشه های خاص مانند شیشه های دوجداره کم گسیل Low-E و شیشه هایی که نویز را کاهش می دهند هم می تواند به قیمت درب های uPVC شما اضافه کند.


لوازم جانبی درب مانند دستگیره


مانند فاکتور رنگ درب ها، دستگیره های استاندارد درب های سفید به قیمت درب های uPVC اضافه نمی کنند. با این حال، دستگیره های از جنس خاص مانند طلا یا کروم هزینه بیشتری خواهند داشت. به طور مشابه، قیمت یک در ورودی ساده، کمتر از یک درب دارای کوبه، صندوق پست و ورودی حیوانات خانگی است. به طور کلی تعداد لوازم جانبی و نوع آنها بر قیمت نهایی درب uPVC تاثیر می گذارد.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز