درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

ترمووود ارزان

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: نمای ساختمان
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۱۰۸
ترمووود ارزان

ترمووود یک نوع چوب اصلاح شده است  که با توجه به عملیاتی که انجام می شود دارای  کیفیت و دوام و زیبایی زیادی می باشد و اکثرا از چوب درخت کاج درست می شود. بهترین نوع ترموود در کشور فنلاند می باشد.

عوامل موثر بر ترمووود ارزان 


متراژ بر قیمت آن بسیار تاثیر دارد پس شما هنگام قیمت گرفتن بهتر است متراژ خود را تایین کنید. 
یکی از مواردی که باعث می شود ترمووود ارزان تر باشد، نداشتن گارانتی پس از فروش کالا است که در خرید ترمووود بسیار مهم است. 
ترمووود با کیفیت مدت 30 سال طول عمر دارد و شما با خیال راحت می توانید آن را انتخاب کنید ولی ترمووود ارزان که شامل گارانتی نباشد ممکن است دوام کمتری داشته باشد و کیفیت کمتری داشته باشد.

ترمووود


ضخامت ترموود از دیگر مواردی می باشد که بر روی قیمت ترمووود تاثیر دارد و ترمووود نازک ارزان تر است.
برای ساخت ترمووود از انواع مختلفی از چوب درختان استفاده می کنند چوب های بی کیفیت و نا مناسب ترمووود ارزان تری در اختیار شما قرار می دهند. 
کارخانه های تولید کننده چوب ترمووود وظیفه دارند زمانی که یک درخت را قطع می کنند به جای آن ده نهال تازه بکارند این قانون جهانی است و کارخانه ها باید رعایت کنند.
ترمووود ها از نظر کیفیت چوب دارای گرید می باشند و بالاترین گرید که دارای قیمت بالا و کیفیت عالی می باشد ترمووود فنلاند می باشد. جالب است بدانید چوب ترمو ارزان از لحاظ کیفیتی درجه ی کیفی پایین تری نسبت به چوب ترموی فنلاندی درجه ۱ دارد.

ترمووود ارزان


یکی از ویژگی هایی که بر قیمت ترموووود تاثیر دارد رنگ ثابت در برابر آفتاب است. ترمووود ارزان ممکن است به دلیل ضعف رنگ و مقاومت پوسته  در برابر آفتاب باشد.
علت بالا بودن قیمت ترمووود استفاده نکردن از مواد شیمیایی در طی مراحل تولید است. این چوب نه تنها هیچ ضرری برای انسان ندارد بلکه برای ایجاد آرامش انسان مفید است.
برای آن که بیشتر با ترمووود آشنا شوید مقاله ترمووود چیست؟ را مطالعه کنید.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز