درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

ترمووود فنلاند

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: نمای ساختمان
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۲۴۹
ترمووود فنلاند

چوب استفاده شده برای تولید ترمووود در جنگل های فنلاند که تحت سیستم گواهی نامه فنلاند و صدور گواهینامه جنگلداری پان اروپایی است کاملا رشد کرده است. به همین ترتیب شما می توانید مطمئن باشید ترمووود فنلاند از جنگل های خوب با مدیریت و پایدار ارائه می شود. فرآیند عملیات حرارتی نیازی به افزودنی شیمیایی ندارد. عملکرد بهبود یافته به سادگی با استفاده از کنترل حرارت و بخار به دست می آید.

ترمووود فنلاند

ظاهر زیبا و ثبات ابعاد، محصولات را برای دکوراسیون داخلی مناسب می سازد. مفهوم ترمووود کیفیت فنی و زیست محیطی محصولات واقعی ترمووود فنلاند را تضمین می کند.
محصولات ترمووود به خوبی برای برنامه های کاربردی مورد نیاز و شرایط آب و هوایی مناسب است. ترمووود با دوام، استحکام و انتخاب 100٪ طبیعی برای خواسته های معماری با چوب مدرن است.


ترمووود به ویژه برای صنایع مختلف و شرکت های چوب است. مواد خام ما عبارتند از کاج. ترمووود فنلاند یک محصول سازگار با محیط زیست و به طور کامل قابل بازیافت است که برای کاربردهای بی شماری ایده آل است.
اما ترمووود به طور مفصل چوب اصلاح شده با حرارت می باشد. این فرآیند اصلاح باعث می شود که محصولات واقعی چوب با مقاومت در برابر رطوبت باور نکردنی، منجر به مقاومت در برابر رطوبت 25+ ساله شوند. فرآیند اصلاح ما چوب را ارائه می دهد که در کیفیت، دوام و انطباق به مراتب بیش از طبقه بندی چوب استاندارد است.

ترمووود


مشخصات و خصوصیات ترمووود فنلاند


این فرآیند باعث تغییرات شیمیایی و ساختاری در داخل چوب می شود که بعضی از ویژگی های آن را تغییر می دهد. برخی از خصوصیات و ویژگی هایی که ترمووود فنلاند قابل مشاهده است را ذکر کردیم:
ترمووود فنلاندی در رنگ ها و طرح های متنوعی تولید می شود.
ترموووود یک عایق صوتی و عایق حرارتی به حساب می آید.
ترمووود ابتدا در شرکت فنلاند به وجود آماده و تولید شده و به کشور های دیگر هم انتقال پیدا کرده است.
به دلیل کیفیت بالای ترمووود فنلاند نسبت به دیگر ترمووود ها گران تر است.
فرآیند چوب ترمووود فنلاند به ویژگی های طبیعی چوب احترام می گذارد. ترمووود فنلاند برای تولید نیاز به هیچ مواد شیمیایی ندارد.

برای اطلاعات بیشتر مقاله ترمووود چیست؟ را نیز مطالعه کنید.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز