درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت پشم سنگ و عوامل موثر

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: تاسیسات
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۱۲۳
قیمت پشم سنگ و عوامل موثر

پشم سنگ نوعی محبوب از انواع عایق حرارتی و همچنین عایق صوتی به شمار می رود که برای عایق کاری سقف، دیوارها و کف ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. در برخی موارد به علت کارایی خوب این محصول حتی از آن در عایق کاری سالن های کنفرانس و ... نیز استفاده می شود. در این مقاله با توجه به محبوبیت انواع آن در صنعت ساختمان سازی به عوامل موثر بر قیمت پشم سنگ پرداخته ایم. 

فاکتورهای موثر بر قیمت پشم سنگ را می شناسید!؟

قیمت هر محصولی با توجه به برخی عوامل خاص در آن مشخص می شود که بررسی آنها و در واقع کم و زیاد کردن آنها قیمت ها را جابه جا می نماید. در تمامی محصولات این ویژگی ها متفاوت اند و برای هر محصول با توجه به خود آن مشخص می شوند. در مورد انواع پشم سنگ نیز این موضوع صدق می کند. عواملی موجود خواهند بود که بر قیمت آن تاثیر می گذارند. در ادامه این مقاله از سژین به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت. 

قیمت پشم سنگ

تاثیر کیفیت و جنس در قیمت پشم سنگ

در خرید هر محصولی توجه به کیفیت و جنس محصول از موارد حائز اهمیت به شمار می رود. این مورد در پشم سنگ نیز صدق می کند و کیفیت محصولی که می خواهید خریداری کنید بدون شک رابطه مستقیمی با قیمت آن خواهد داشت. البته توجه به این نکته که برند های متفاوت کیفیت های متفاوتی را نیز ارائه می دهند مهم خواهد بود چرا که این عامل نیز در قیمت پشم سنگ تاثیرگذار خواهد بود. 

تاثیر انواع پشم سنگ در قیمت آن

پشم سنگ انواع مختلفی دارد که هر کدام برای مصارف متفاوتی خریداری می شوند. از انواع پشم سنگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پشم سنگ تخته ای
  • پشم سنگ لوله
  • پشم سنگ لحافی
  • پشسم سنگ پتویی
  • پشم سنگ فله ای

توجه داشته باشید که هر کدام از این موارد برای مصارف متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند و شما با توجه به نیاز خود می توانید برای خرید تصمیم بگیرید. قیمت پشم سنگ در هر کدام از این انواع متفاوت خواهد بود. 

آیا پشم سنگ خریداری شده عایق صوتی خوبی است؟

یکی از ویژگی های مهمی که در خرید پشم سنگ باید در نظر گرفت ویژگی عایق صوتی بودن این محصول است. در مورد این محصول، این ویژگی می تواند تاثیر بسیار در قیمت پشم سنگ بگذارد. 

اثر دانسیته بر قیمت پشم سنگ 

دانسیته یا همان وزن پشم سنگ ها نیز عاملی است که در قیمت این محصول تاثیرگذار خواهد بود. در واقع به میزان فشردگی اجزا پشم سنگ دانسیته می گویند. 

 

برچسب ها:
پشم سنگ

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز