درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پارکت چیست؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۱۲۹
پارکت چیست؟

کفپوش پارکت از قطعه های کوچکی از چوب که از الگوهای هندسی ساخته شده و عناصر طراحی چشمگیر را به هر اتاق اضافه می کند. پارکت از اصطلاح فرانسوی "پارکت" به معنای "محفظه کوچک" می آید. در قرن هفدهم در فرانسه شکل گرفت، جایی که هنرمندان طراحی های دقیق را با برش و نصب قطعات کوچک هندسی با هم انجام می دادند. کفپوش پارکت یکی از بهترین های کفپوش می باشد چرا که گرما را بیشتر در خود نگه می دارد و برای راه رفتن کودکان مناسب تر است.

 

پارکت 1


کاشی های کفپوش پارکت محصول انتخابی برای خانه ها امروز هستند و مردم آن را دوست دارند. انواع مختلفی از چوب برای انتخاب وجود دارد.مجموعه ای از چوب های مختلف، از جمله بلوط، شاه بلوط، و گردو در این کاشی ها محبوب هستند و شما همچنین می توانید برخی از انواع گونه های عجیب و غریب چوب بامبو را پیدا کنید.
مزیت اصلی کفپوش پارکت، اثر گرما آن است. پارکت می تواند گرما و زندگی را به خانه شما منتقل کند. احساس دلپذیری که هنگام راه رفتن در کف پارکت با پاهای برهنه شما تجربه می کنید، بسیار عالی می باشد. آنها بهتر از کاشی های کف در نظر گرفته می شوند، زیرا احساس می کنند گرمتر از قبل می باشد.

پارکت چیست؟


پارکت یکی از بهترین کفپوش به حساب می آید ولی ارزان به نظر نمی آید، بنابراین لازم است که فهمید چه چیزی در فضای شما کارآمد تر خواهد بود.
یکی از مزایای استفاده از کف پارکت این است که از کف چوب جامد پایدارتر است. این به این دلیل است که از سه لایه چوب در زاویه 90 درجه به یکدیگر برای کاهش حرکت در چوب ساخته شده است. از آنجا که لایه های پایین چوب دیده نمی شوند، می تواند از انواع ارزان تر چوب ساخته شده باشد، که اغلب بدان معنی است که پارکت ارزان تر می شود.
کفپوش پارکت از چوب 100٪ ساخته شده است و پایدار است. کفپوش پارکت زیبایی است و عمر طولانی دارد.
کفپوش های قدیمی قبلا با قیر قهوه ای نصب می شدند. امروز چسب های مدرن سرد معمولا استفاده می شود.

چه نوع چوب برای پارکت بهترین است؟


هر نوع چوب دارای مزایای از دوام، رنگ طبیعی و قیمت است. با این حال، اکثر کارشناسان در اینجا موافقند که بلوط بهترین است. برای آن که بیشتر با پارکت آشنا شوید و تفاوت لمینت و پارکت را بدانید می توانید مقاله پارکت لمینت، تفاوت ها و ویژگی های مشترک  را بخوانید.


 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز