درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت پارکت

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۲۱۱
قیمت پارکت

پارکت صادقانه یک امکان منحصر به فرد است. طبیعت را به طور مستقیم به خانه تان بیاورید. قیمت ها به متراژ محیطی که پارکت می کنید نیز بستگی دارد. کیفیت یکی از فاکتورهایی مهم در خرید است.
قیمت پارکت نسبت به شرایط مختلف متفاوت می باشد. توجه داشته باشید که خرید از یک فروشگاه با یک برند معروف هزینه بیشتری دارد ولی دوام و کیفیت جبران هزینه بیشتر را می کند.


دلایلی که بر قیمت پارکت تاثیر دارد:


1.ضخامت پارکت 


یکی از عواملی که بر قیمت پارکت تاثیرگذار است ضخامت پارکت می باشد. پارکت ها در ضخامت های مختلف از جمله: 8میلیمتر و 12 میلیمتر است. شما باید ببینید کدام ضخامت برای کفپوش شما مناسب است. کارشناس و نصاب پارکت می تواند شما را راهنمایی کند. ضخامت پارکت بسته به این که برای چه محیطی از آن استفاده می شود مشخص می شود.

قیمت پارکت


2. مقاومت سایش 


مقاومت سایش بر قیمت پارکت تاثیرگذار می باشد. مقاومت سایس (ac) یکی ار موارد مهمی می باشد که شرکت های تولید کننده یک استاندارد سایش قرار داده اند و این استاندارد در برابر لک و آتش سیگار مقاوم می باشد. این استاندارد دارای درجه های مختلف (  ac2 –ac4- ac3). بهتر است هنگام خرید پارکت به این نکته که پارکت دارای استاندارد مقاومت سایشی است مد نظر شما باشد. 


3. مغزی mdf ,hdf 


پارکت ها از ورق های لایه لایه تشکیل شده. مغزی برگه داخلی لایه ها است که یک نوع عایق رطوبتب نیر به شمار می آید. این مغزی ها دو نوع هستند:   mdf,hdf   می باشد. یکی از بهترین انواع پارکت می تواند همین نوع باشد.


4. کشور سازنده 


زمانی که شما می خواهید پارکت انتخاب کنید از موارد مهم کشور سازنده آن است که باعث تغییر در قیمت پارکت می شود. بهتر است قبل از خرید تمام برندها را به خوبی بشناسید و از میان آنها انتخاب کنید.کشور هایی که تولید کننده پارکت هستند: آلمان، ترکیه، ایران 

 

قیمت پارکت2


5. سیاست وارد کنندگان و فروشندگان


قیمت پارکت به فروشندگان نیز بستگی دارد. ممکن است یک فروشنده شرایط خاصی برای فروش پارکت داشته باشد و شما باید ببینید که این سیاست ها و شرایط به نفع شما می باشد یا نه. فروشندگان با توجه به نیاز و هزینه ای که برای این کار در نظر گرفتید بهترین پارکت را به شما معرفی می کنند.
برای آن که بیشتر با انواع پارکت ها و لمینت ها آشنا شوید بهتر استاین مقاله پارکت لمینت، تفاوت ها و ویژگی های مشترک را بخوانید.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز