درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

خرید پارکت

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۱۷۴
خرید پارکت

در صنعت کفپوش، پارکت از نوعی چوب ساخته شده که شامل  بلوک های چوبی یا نوارهایی است که یک الگو را تشکیل می دهند. گاهی اوقات پارکت می تواند شامل انواع دیگری از چوب و مواد دیگر باشد. کفپوش پارکت بلوط یا سایر گونه های چوب، توجه طراحان داخلی و مشتریان را به خود جلب کرده است.
هنگام خرید پارکت باید به یکسری از موارد توجه کنید تا انتخاب درست را انجام دهید:


فضایی پارکت


کفپوش مناسب برای هر فضای خانه خود را پیدا کنید. از حمام به اتاق خواب. زمانی که تصمیم می گیریم برای خرید پارکت به فروشندگان مراجعه کنید حتما اعلام کنید که برای کدام قیمت خانه این پارکت را نیاز دارید تا فروشنده پارکت مناسب را به شما معرفی کند. پارکت ضد آب و مقاوم در برابر آب برای محیط بیرون و حمام مناسب می باشد. شما برای پارکت داخلی می توانید گزینه کم هزینه تر را انتخاب کنید.

خرید پارکت2


توجه به رنگ پارکت هنگام خرید


قبل از خرید پارکت مکانی را که قصد پارکت کردن دارید خوب نظاره کنید و با توجه به نوع دکوراسیون خود، رنگ پارکت را خریداری کنید. پارکت ها در رنگ ها و طرح های متنوعی وجود دارد و شما با توجه به نوع سبک دکوراسیون می توانید انتخاب کنید. سبک ها، طرح ها و رنگ های بی شماری برای انتخاب وجود دارد. بنابراین ما اطمینان می دهیم که هر کس می تواند چیزی مناسب را با توجه به نیازهایش پیدا کند. بهتر است هنگام خرید پارکت به رنگامیزی و نوع سبک دکوراسیون خود دقت کنید. رنگ و طرح پارکت خود را با توجه به طراحی دکوراسیون خود انتخاب کنید. در زمان انتخاب برای فضاهای کوچک از رنگ پارکت روشن و در فضاهای بزرگ از رنگ های تیره استفاده کنید.

خرید پارکت


قیمت پارکت


فروشندگان قیمت ها و کیفیت های مختلفی دارند که شما با توجه به بودجه و نیاز خود می توانید خرید پارکت را انجام دهید. کلاس ها و انواع مختلفی از پارکت وجود دارد که شما می توانید به قیمت مناسب تری پیدا کنید.
همه طبقه های چوبی یکسان نیستند. متخصصان بیش از 10 نوع مختلف پارکت را شناسایی کردند. اما نگران نباشید شما لازم نیست متخصص برای خرید پارکت خود باشید. فقط به سبک شخصی خود و با مشاوره ای که از سوی فروشگاه به شما داده می شود، اعتماد کنید.قیل از خرید پارکت مقاله  پارکت لمینت، تفاوت ها و ویژگی های مشترک را بخوانید.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز