درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

نکاتی که در خرید چیلر باید به آن توجه کنید!

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سیستم های سرمایشی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۱۴۴
نکاتی که در خرید چیلر باید به آن توجه کنید!

چطور می توانیم بهترین چیلر را برای خرید انتخاب کنیم؟ هنگام خرید انواع چیلر بهتر است این چند نکته را بدانید که در ادامه این مقاله از سژین به بررسی و معرفی آنها خواهیم پرداخت. اگر شما نیز نیاز به خرید چیلر دارید و از مشخصات فنی مورد نیاز آن باخبر نیستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

مشخصات عملکردی برای خرید چیلر

  1. نوع خنک کننده مورد نیاز به چه شکلی باشد بهتر خواهد بود؟ این شاید اولین سوالی است که باید در خرید چیلر از خود بپرسید. 
  2. حداقل دمای لازم آن برای عملکرد مناسب چقدر است.
  3. جریانی مورد نیاز برای به راه افتادن چیلر چقدر خواهد بود.
  4. آیا این جریان باید پایدار باشد و یا می تواند مختلف باشد!
  5. بیشترین فشار آب مورد نیاز در خرید چیلر مناسب باید چه مقدار باشد. 

مشخصات فنی مورد نیاز در خرید چیلر

1. جنس چیلر

این محصولات انواع مختلفی مانند چیلر جذبی، چیلر آبی و تراکمی ... دارند که هرکدام بر حسب نیاز مشتری دارای مکانیزم داخلی متفاوتی هستند. یکی از موارد حائز اهمیت در خرید چیلر خانگی و هر نوع دیگر آن، جنسی خواهد بود که این محصول از آن ساخته شده است. یکی از مواد محبوب برای ساخت این سیستم سرمایشی و گرمایشی استفاده از استیل می باشد که می تواند شامل ساخت پانل ها، پمپ ها، برج خنک کننده و... سایر اجزای مورد نیاز در تولید این محصول باشد. 

مشخصات فنی در خرید چیلر

2. اجزا 

اجزای به کار رفته در انواع این سیستم ها می تواند طرز کار چیلر را مشخص کند و بهبود بخشد. بنابراین در خرید چیلر توجه ویژه ای به اجزای به کار رفته در ساخت آن نمایید تا بتوانید بهترین عملکرد را از سیستم خود انتظار داشته باشید. 

3. صرفه جویی در مصرف انرژی ها

در دنیای امروز با هزینه های گزاف انرژی های مصرفی نکته قابل توجه این خواهد بود که چیلر خریداری شده چقدر هزینه انرژی برای ما به همراه خواهد داشت! بنابراین توجه به ERP یا همان نرخ مصرف در انواع این محصولات بسیار مهم خواهد بود و استاندارد این موضوع نباید فراموش شود. جز مورد توجه در خرید چیلر، کندانسور است که می تواند مصارف انرژی را تا حد بسیاری کاهش دهد. 

4. نگهداری

نکته ای که برای نگهداری این محصول در زمان های بسیار طولانی تر مهم به نظر می رسد، مراقبت از اجزای کوچک در ساختار چیلر خانگی و سایر انواع چیلرها خواهد بود چرا که اگر این نگهداری را در طول استفاده از محصول انجام ندهید در طولانی مدت مجبور به خرید چیلر دیگری خواهید شد. 

اجزا چیلر

5. گارانتی محصول

برای خرید چیلر مناسب توجه به گارانتی محصول فراموش نشود! این عامل می تواند خیال شما را از خرید خود راحت کند. آیا نیاز به دانستن اطلاعات دیگری از انواع چیلر وعملکرد آن دارید؟

برچسب ها:
چیلر

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز