درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت سرامیک کف

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: مصالح ساختمانی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۴۶۹
عوامل موثر بر قیمت سرامیک کف با نصب آن در سال 2019

کاشی های زیبا و سرامیک های مقاوم در طرح و رنگ های مختلف به منزل شما به خصوص سرویس بهداشتی و آشپزخانه جلوه ای زیبا می بخشند. در واقع کاشی و سرامیک کف هر کدام به نوعی برای  مکان های مختلف خانه می توانند به کار روند و دکوراسیون شما را تغییر دهند. در این مقاله از سژین به بررسی قیمت سرامیک و البته عوامل تاثیر گذار در آن خواهیم پرداخت.


عوامل موثر بر قیمت سرامیک


مانند هر تغییر دیگری که ممکن است در دکوراسیون منزل خود بدهید پ، تغییر کاشی و سرامیک منزلتان نیز می تواند هزینه ای برایتان داشته باشد. و البته در مورد قیمت سرامیک کف با نصب آن نیز همینطور است. اما به طور مشخص 4 عامل مهم و تاثیرگذار در این قیمت را می توان به شکل زیر نام برد:


•    قیمت سرامیک کف با توجه به ویژگی های خاص خود
•    هزینه نصب
•    موارد به کار رفته در ساخت و تولید سرامیک
•    طرح و مدل

نصب سرامیک


تاثیر مواد محصول در قیمت سرامیک


همانطور که گفتیم قیمت سرامیک می تواند با توجه به مواد و محصولات به کار رفته در داخل آن متغیر باشد. سرامیک کف در بسیاری از موارد به کسانی که نیاز به یک کفپوش مناسب دارند توصیه می شود چرا که این محصول می تواند تنوع بسیار را در کنار کیفیت در اختیار شما بگذارد.

هنگامی که به دنبال بهترین مارک سرامیک کف در بازار هستید باید به برخی عوامل توجه ویژه ای کنید. برای شروع بهتر است مکانی را که می خواهید از این محصول در آن استفاده نمایید را چک کنید برای مثال آیا این اتاق پر رفت و آمد است یا خیر؟ تنها پاسخ به این سوال می تواند تکلیف شما را برای انتخاب مواد مناسب روشن کند. اگر اتاق انتخابی شما پر رفت و آمد است بدون شک سرامیک کف شما باشد استحکام و مقاومت بیشتری داشته باشد. 

سرامیک کف


تاثیر ملات نصب سرامیک بر قیمت آن


قیمت سرامیک کف با نصب آن می تواند دگیر عامل دیگری نیز باشد. این موضوع همان ماده و یا ملاتی است که جهت قرار گیری سرامیک بر روی دیوار، آن را تهیه می کنند. این ملات پایه قرار گیری سرامیک را ایجاد می کند و کیفیت آن از این جهت بسیار پر اهمیت خواهد بود.

تاثیر ملات نصب سرامیک بر قیمت آن

به همین دلیل انتخاب نوع ملات مورد استفاده در این کار هم می تواند تاثیر در قیمت سرامیک و نصب آن داشته باشد. در واقع هنگامی که تصمیم به تعویض دکوراسیون خود به وسیله دیوارپوش ها و یا کفپوش میکنید و سرامیک انتخاب شماست باید تمامی این عوامل را در نظر بگیرید.

اگر هنوز هم نیاز به اطلاعات در خصوص انتخاب بهترین سرامیک دارید می توانید به مقالات دیگر سژین در این خصوص مراجعه نمایید.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز