درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

نمونه کفپوش های اپوکسی جذاب

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۸
نظرات: ۱
بازدید: ۱۷۵۰
نمونه کفپوش های اپوکسی جذاب

ما در اینجا نمونه های زیبایی از انواع کفپوش اپوکسی از جمله کفپوش های اپوکسی طرح فرش را آورده ایم که می تواند در انتخاب کفپوش به شما کمک کند. با سژین همراه باشید.

از کفپوش اپوکسی به دلیل کارایی و ویژگی های کاربردی عالی مانند استحکام، دوام، سهولت نظافت، عدم نفوذ پذیری، مقاومت شیمیایی و .... در انواع محیط های تجاری و صنعتی استفاده می شود. از طرفی با اینکه این نوع کفپوش ها دارای ویژگی های بینظیری هستند ولی بر خلاف بسیاری دیگر از انوع کفپوش، ظاهر را نیز حفظ کرده و نصب آنها زیبایی فضای شما را دو چندان خواهد کرد. تامین کنندگان و مجریان بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند و کفپوش های با کیفیتی را تولید می کنند که می تواند در برابر ساییدگی هایی که در محیط های صنعتی و بدون حفظ ممکن است به وجود آید جلوگیری کند. در ادامه تعدادی نمونه کفپوش اپوکسی را آورده ایم.

 

نمونه کفپوش اپوکسی

نمونه کفپوش اپوکسی

نمونه کفپوش اپوکسی

نمونه کفپوش اپوکسی

 

کفپوش اپوکسی طرح فرش

یکی دیگر از انواع کفپوش اپوکسی که معمولا سه بعدی هستند، کفپوش اپوکسی طرح فرش می باشد. طرح این کفپوش ها یک فرش سه بعدی است که زیبایی بینظیری را سالن پذیرایی شما می بخشند. شما می توانید هر طرحی را که می خواهید انتخاب کرده و به مجریان کفپوش تحویل دهید تا آن را برای شما نصب کند. در زیر نمونه هایی از کفپوش اپوکسی طرح فرش را مشاهده خواهید کرد.

کفپوش اپوکسی طرح فرش

کفپوش اپوکسی طرح فرش

کفپوش اپوکسی طرح فرشکفپوش اپوکسی طرح فرشکفپوش اپوکسی طرح فرش

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ایمان | ۱۲۳۴۰ ساعت و ۱۶ دقیقه پیش
۰
اپوکسی یک ترکیب شیمیایی است یکی از چسپ ناک ترین مواد برای انواع کف ها این مواد از نظر سایش مقاومت بالایی داشته و از اسیدهای باز یا حلال ها تشکیل می شود- به نظر شما کفپوش اپوکسی تو بازار کدام برند بهتر است
ارسال نظر
قیمت روز