درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

دوربین مدار بسته بیسیم

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سیستم های حفاظتی و ایمنی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۱۷۴
5 سوال فنی درباره دوربین مدار بسته بیسیم که باید بدانید!

یکی از مهم ترین مشخصه های دوربین مدار بسته بیسیم بی نیاز بودن آنها به سیم است. علاوه برای این نصب دوربین مدار بسته بیسیم نسبت به نوع سیم دار آن بسیار راحت تر است و حتی شاید در این مورد نیازی به متخصص نصب نباشد.

نکته ی دیگر که بسیاری از خریدارن این محصول را برای نوع بیسیم آن ترغیب می کند، اختیار برای انتخاب جایگاه نصب آنهاست، هر جا که بخواهید می توانید دوربین امنیتی خود را نصب کنید و تصمیم با شما خواهد بود که می خواهید سیستم های امنیتی خود را در کدام بخش از خانه متمرکز کنید! نکاتی که در ادامه این مقاله از وب سایت سژین آورده ایم، برای قبل از خرید لازم است که بدانید.

سوالات فنی در مود دوربین مدار بسته

 

همچنین اگر به دوربین مدار بسته علاقه مند هستید و دوست دارید در مورد آن بیشتر اطلاعات کسب کنید، پیشنهاد سایت سژین به شما؛  خواندن مقاله دوربین مدار بسته و هر آنچه باید بدانید! است . پس خوندن این مقاله رو هم از دست ندید !!

 

منبع تغذیه دوربین مدار بسته بیسیم را چک کنید؟

دوربین تحت شبکه برای خود منبع شارژ دارد و در هنگام روشن بودن می تواند از این شارژ استفاده نماید اما یکی از نکات منفی این نوع دوربین های امنیتی همین موضوع شارژ شدن آنهاست. برخی از این دوربین ها دارای باتری هستند و هنگام تمام شدن باتری آنها باید برای تعوض آن اقدام نمایید که این موضوع کار را کمی سخت خواهد کرد به همین علت خرید دوربین مدار بسته بیسیم که قابلیت شارژ مجدد داشته باشد می تواند به صرفه تر نیز باشد چرا که نیاز به خرید باتری مجدد نخواهد بود.

باتری دوربین مدار بسته بیسیم

 

هنگام خرید این تجهیزات امنیتی چه از بازار و یا فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته توجه ویژه ای به عمر باتری نمایید. بسیاری از باتری های این دوربین ها می توانند تا روزها و حتی به اندازه یک ماه شارژ را نگه دارند البته مقدار ضبط تصویر در آنها می تواند عمر باتری را کم کند. برای همین موضوع دوربین هایی که تنها در صورت تحرک موجود زنده شروع به ضبط می کندد، مناسب تر خواهند بود و عمر باتری طولانی تری خواهند داشت.

وضوح تصویر در دوربین مدار بسته بسیم انتخابی چقدر است؟

یک دوربین مدار بسته وای فای که نتواند با تصاویر ضبط شده به شما اتفاقات را نشان دهد به چه دردی می خورد؟ این موضوع بستگی به وضوح تصویر دوربین خریداری شده خواهد داشت. بنابراین در انتخاب نوع دوربی مداربسته بیسیم خود توجه ویژه ای به رزولوشن تصویر داشته باشید. 

میدان دید دوربین مدار بسته بیسیم

 

میخوای صفر تا صد نصب دوربین مدار بسته را کامل یاد بگیری؟!!  پس مقاله نصب دوربین مدار بسته چگونه است؟ هم مقاله خوبیه و هم فیلم آموزش نصب انواع مختلف دوربین مدار بسته را هم می تونی ببینی !!!

 

 

میدان دید دستگاه دوربین مدار بسته بیسیم چقدر است؟

توجه به این موضوع هم یکی از مهم ترین نکات در خرید انواع دوربین های مدار بسته بیسیم و یا حتی سیم دار است. هر چقدر میدان دید دوربین انتخابی بیشتر باشد، اساسا فضای بیشتری را می تواند مورد مانیتورینگ قرار دهید. نصب دوربین امنیتی بیسیم با 120 تا 130 درجه چرخش می تواند به عنوان استاندارد برای این موضوع مطرح شود. 

آیا امکانات اضافی نیز برای دوربین مدار بسته انتخابی موجود است؟

برخی دوربین ها و برند های آنها برای ایجاد کارایی بیشتر، امکاناتی بیشتر را در سیستم امنیتی پیشنهادی خود قرار می دهند تا نظر مشتری را به سمت خود جلب کنند. این امکانات اضافی می توانند شامل مواردی کاربردی برای شما باشند که چند نمونه از این موارد در اینجا آورده شده است: 

  • زنگ هشدار 
  • فضای ذخیره سازی رایگان
  • قابلیت ارسال صوت دو طرفه
  • توانایی اتصال به برنامه های کاربردی گوشی
  • پخش زنده
  • دید در شب 

اتصال دوربین مدار بسته به گوشی موبایل

 

چند دوربین مدار بسته بیسیم نیاز دارید؟

قبل از خرید سوالی که باید جوابش را مشخصا بدانید همین موضوع است که چند دوربین مدابسته خانگی برای مانیتور کردن محل مورد نظر خود نیاز دارید! برای پاسخ به این سوال به صورت منطقی نقشه قرار گیری دوربین های امنیتی خود را ترسیم کنید و مشخصا بدانید هر دوربین می تواند کدام ناحیه را به طور کامل مانیتور کند؟!

با توجه به هزینه های خرید دوربین های مدار بسته بیسیم پاسخ به این سوال قبل از خری ضروری می باشد پس توجه بسیاری به این موضوع داشته باشید. 

 

نکته آخر 

و اما نکته ی آخر اینکه قبل از اقدام به خرید دوربین مدار بسته بیسیم نیاز داریم تا به طور مشخص در مورد الویت بندی خود برای اعمال امنیت در منزل یا سازمان مورد نظر تصمیم بگیریم. با ایجاد این الویت بندی می توان تصمیم برای خرید را راحت تر گرفت. با توجه به هزینه های نصب دوربین مدار بسته یا خرید آنها بهتر است فاکتور های اصلی برای خرید بهتر را حتما در نظر بگیرید. 

 

 
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز