درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

چه عواملی بر قیمت کفپوش اپوکسی تاثیر دارد

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۸
نظرات: ۰
بازدید: ۸۳
چه عواملی بر قیمت کفپوش اپوکسی تاثیر دارد

 

کفپوش اپوکسی یکی از زیباترین با طولانی ترین عمر را دارد. هر ساختمان بهداشتی، کسب و کار، گاراژ، زیرزمین یا پاسیو است. اگر به دنبال بازسازی هستید یا اگر در بازار به دنبال صرفه جویی در پول هستید، سیستم کفپوش اپوکسی برای شما مناسب است. در این مقاله سژین با عوامل موثر بر قیمت اپوکسی آشنا می شوید.

کفپوش اپوکسی

 پوشش برای افرادی که به دنبال کفهای کاملا بهداشتی، ضد آب و بادوام میباشند فوق العاده امن و مهم هستند. پوشش کف اپوکسی از  یک سیستم کفپوش مایع منحصر به فرد ساخته شده از سخت کننده ها و رزین است. کفپوش اپوکسی نیز یک سطح بدون درز را فراهم می کند تا کف بتن خود را برای ایمنی و حفاظت بی رنگ کند. یک پوشش کف اپوکسی فلزی یکی از گزینه هایی است که پایان خیره کننده و درخشان را ایجاد می کند.

پوشش کف اپوکسی تجاری را برای طیف گسترده ای از صنایع مانند رستوران ها، مدارس، مراکز پزشکی و فروشگاه های خرده فروشی نصب می کنیم. کف اپوکسی شما می تواند زیبایی شناسی را با عملکرد ترکیب کند. اپوکسی را می توان سفارشی کرد تا با امکانات شما هماهنگ شود و حتی شامل نام های رنگی برای مسیرهای پیاده روی و بیشتر باشد.

کفپوش اپوکسی بهترین انتخاب برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی مانند آزمایشگاه ها، انبارها و امکانات تولید است. کفپوش اپوکسی به ویژه برای مقاومت در برابر اکثر مواد شیمیایی برای حفظ سطح بدون درز و بهداشتی طراحی شده است. کفپوش اپوکسی می تواند تا 10 سال طول عمر کند، مقاومت در برابر ترافیک خودرو را عالی انجام دهد.

یکی از کلید های موفقیت ما آماده سازی دقیق کف بتن شما است. نصب کف اپوکسی نیاز به سطح صاف و خشک بتن دارد. همه لکه های نفتی قبل از اینکه ما برای چسبندگی بی عیب و نقص کف اپوکسی جدید خود شروع کنیم، احیا می شود.

اپوکسی به عنوان یک مایع استفاده می شود که به یک سطح پلاستیکی با دوام و مقاوم تبدیل می شود. نصب کننده های کفپوش اپوکسی گاراژ می تواند گاراژ خود را به یک کارگاه زیبا یا هر چیز دیگری که تصور می کنید تبدیل کند. یکی از ساده ترین و همه کاره ترین راه ها برای افزایش طول عمر کف و افزایش دوام آن کفپوش، اپوکسی است.

قیمت کفپوش اپوکسی

تاثیر موقعیت پروژه بر قیمت کفپوش اپوکسی

موقعیت پروژه بر قیمت کفپوش اپوکسی بسیار موثر است. در صورت نزدیکی محل پروژه به پیمانکار هزینه اقامت و حمل و نقل از پروژه کم می شود. برای پیمانکاران هزینه حمل و نقل کفپوش اپوکسی یکی از عوامل مهم است.

اپوکسی را می توان سفارشی کرد تا با امکانات شما هماهنگ شود و حتی شامل نام های رنگی برای مسیرهای پیاده روی و بیشتر باشد. کفپوش اپوکسی بهترین انتخاب برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی مانند آزمایشگاه ها، انبارها و امکانات تولید است.

متراژ پروژه کفپوش اپوکسی

متراژ یکی از موارد بسیار پراهمیت می باشد که در صورت بیشتر بودن متراژ تمام هزینه های حمل و نقل و اقامت بیشتر می شود و بر قیمت کفپوش اپوکسی تاثیر دارد.

سطح زیرین چه تاثیری بر قیمت کفپوش اپوکسی دارد

سطح زیرین در کفپوش اپوکسی بسیار اهمیت دارد در صورتی که  بتن، چوب، موزایک و فلز استفاده شده باشد و سطحی صاف دارد و می توان ضخامت مورد نظر را پیاده کرد در نتیجه هزینه کمتر می شود. در صورتی که سطح زیرین خراب باشد نیاز به بازسازی دارد و این باعث مصرف بیشتر مواد کفپوش اپوکسی می شود و هزینه بالاتر می رود.

قیمت کفپوش اپوکسی

تاثیر کیفیت بر کفپوش اپوکسی

رنگ و جنس کفپوش اپوکسی بر قیمت کفپوش اپوکسی تاثیر دارد. این که کفپوش شما چه وزنی داشته باشد. هر کدام از ترکیباتی که  در کفپوش اپوکسی استفاده می شود قیمت مورد نظر خود را دارد و در هزینه نهایی تاثیرگذار می باشد.

کفپوش اپوکسی بسیار بادوام است و برای سالها طول خواهد کشید. با استفاده از گزینه های دیگر، شما باید رنگ خود را مجددا بکار ببندید تا کف مناسب به نظر برسد. با اپوکسی، شما مجبور نیستید برای سالها بعد از پوشش روی کف خود را دوباره لمس کنید.

پوشش اپوکسی نیز از کف گاراژ یا خانه شما محافظت می کند و آنها را تمیز می کند و نگران لکه های روغنی و نفتی نباشید.کفپوش اپوکسی در برابر مواد شیمیایی مقاوم است. به صورت خلاصه شما می توانید هر کاری که دوست دارید در گاراژها انجام دهید و نگران خرابی آن نباشید.

تاثیر نیروی انسانی حرفه ای

یکی از مواردی که بر قیمت کفپوش اپوکسی تاثیرگذار است. نیروی انسانی حرفه ای می باشد. در صورت استفاده از نصبان حرفه ای در این زمینه شما می توانید کاری بدون نقص و عالی داشته باشید پس توصیه می شود حتما از متخصصین در این زمینه صحبت کنید.

 

هزینه تعمیر و نگهداری کفپوش اپوکسی

یکی از مزایای اولیه تمام کف اپوکسی، نگهداری حداقل است. برخلاف طبقات بتنی استاندارد، کف پوش های اپوکسی ساخته شده اند تا از ترافیک بسیار سنگین جلوگیری کنند. با این وجود، اگر بخواهید سالها بعد یک کفپوش اپوکسی روشن و براق را داشته باشید، باید هزینه نگهداری از این کفپوش را در نظر داشته باشید.

پیشنهادات فروش کفپوش

برچسب ها:
کفپوش صنعتی

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز