درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

دکوراسیون منزل عروس

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: محصولات دکوراتیو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۳۳۶
دکوراسیون منزل عروس

اولین ها همیشه خاطره انگیز و مهم هستند. همینطور در مورد طراحی دکوراسیون داخلی خانه اولین خانه ای که قرار است دو نفر آن را با یکدیگر تقسیم کنند. 

جهیزیه و چیدمان، همواره جزء دغدغه های همیشگی خانواده عروس بوده و در سال های اخیر به دلیل بالا رفتن سطح هزینه اجاره ها انتخاب خانه ها کوچک و کوچکتر شده اند. همگی این عوامل دست به دست یکدیگر داده اند تا علاوه بر اضطراب مراسم عروسی، نگرانی چیدمان درست و به چشم آمدن جهیزیه نیز اضافه شوند. ما در این مقاله به تکنیک های ساده اما کاربردی می پردازیم تا شما را در مقابل خانواده خود و همسرتان سرافراز کنیم. چرا که زندگی در فضای کوچک نباید خللی در ایجاد خلاقیت و سبک شیک دکوراسیون منزل شما وارد کند.

از آن جا که در روزهای نخست پس از مراسم عروسی مهمانان بسیاری وارد خانه عروس و داماد می شوند، بخش پذیرائی از اهمیت زیادی برخوردار است. پذیرائی باید طوری چیدمان شده باشد که مهمانان از بدو ورود به خانه احساس احترام و آرامش داشته باشند و از هم نشینی با شما لذت ببرند. حتی اگر خانه شما اجاره ای باشد، روش های موقتی وجود دارد تا بتوانید خلاقیت و زیبایی را به خانه تان ارمغان آورید تا در صورت نقل مکان همان وسایل را با خودتان ببرید.

پیش از آن که به فکر چیدمان باشید، سعی کنید در انتخاب و خرید وسایل و مبلمان هوشمندانه اقدام کنید. 

نکته اول در چیدمان خانه عروس، تناسب میان رنگ هاست. هماهنگی و تناسب بین رنگ های به کار رفته نقش مهمی را ایفا می کند. رنگ دیوارها، پرده ها و پارچه مبلمان باید با همدیگر هماهنگ بوده و در تداخل نباشند. 

تفکیک پذیری سالن ها در فضای کوچک آپارتمان ار نکته حائز اهمیت پس از تناسب رنگ ها به شمار می رود. برای تفکیک کردن سالن نشیمن از سایر بخش های خانه، از مبلمان مناسب استفاده کنید. البته که استفاده از پارتیشن ها در جاهای مناسب می تواند به عنوان گزینه های بعدی در نظر گرفته شود اما ما به شما استفاده از درب ها را پیشنهاد نمی کنیم. 

به هنگام خرید مبلمان می توانید کوسن های جدا کننده ای خریداری کنید تا آن ها را اطراف مبلمان گذاشته و در هنگام آمدن مهمان از آن ها به عنوان محل نشستن استفاده کنید. 

از چیدن وسایل اضافه به شدت پرهیز کنید. با این کار نه تنها فضای خانه تان را کوچکتر نشان می دهید بلکه موجب ازدحام ذهنی برای بازدیدکنندگان خواهید شد. 

دیگر ایده ها نظیر قرار دادن قاب عکس های مشترک در راهروی منزل عروس و داماد می تواند فضایی گرم و رمانتیک را ایجاد کنند. 

نورپردازی از دیگر تکنیک های مهمی است که علاوه بر کاربرد داشتن در فضای نشیمن در اتاق خواب عروس و داماد نقش پررنگی خواهد داشت. بنابراین، اگر اتاق خواب کوچک است از تم های رنگ روشن و ساده به کار ببرید. سپس کنار تختخواب های کم ارتفاع از دو آباژور شیک در کنار تختخواب استفاده کنید. بهره بردن از نورپردازهای کوچک در کنار تختخواب فضایی جذاب و رمانتیک را به ارمغان می آورد. همچنین، سعی کنید پنجره ها را با پرده های نازک و حریر بپوشانید تا نور طبیعی به آسانی فضای اتاق خواب را روشنایی بخشد.

 

پیشنهادات فروش محصولات دکوراتیو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز