درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

نحوه انتخاب درب ساختمان

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: لشگری
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۵۱۴
نحوه انتخاب درب ساختمان

 

درب چوبی:

به طور سنتی، چوب و یا درب چوبی محبوب شناخته شده است. چوب تکیه گاهی برای تولید انواع درب / پنجره بوده است. مزیت اصلی آن است در دسترس محلی بودن مواد و سهولت دسترسی آن که می توان آن را توسط نجاران محلی ساخت . قیمت درب ضد سرقت و البته انواع درب دیگر می تواند بستگی به نوع چوب آن داشته باشد.

در حال حاضر انواع زیادی از چوب در بازار در دسترس هستند و انتخاب آن باید بر اساس خواص، طول عمر و بودجه صاحب خانه مورد استفاده قرار گیرد. اگر چه می توان آنها را برای همه مکان در خانه استفاده نمود، اما بهترین مکان برای استفاده از درب چوبی در بخش بیرونی خانه است.

دربهای چوبی با ضخامت حدود 35 میلی متر که معمولا زبان و شیار دارای مفصل کاذب تشکیل شده است.

چنین دربهایی معمولا برای حمام، توالت و غیره در خانه استفاده می شود و که استفاده از آن مقرون به صرفه است.

نوعی دیگر از پنجره ها و دربهای هستند که معمولا در خانه های ارائه شده است. قاب برای درب از پانل های چوب و شاتر از چوب، تخته سه لا و تعدادی از طرح های را می توان در پانل های ساخته شده استفاده نمود، در نتیجه چنین دربی کاملا تزئینی است.

پانل های همچنین می توان از پانل های شیشه ای ساخته شده نیز استفاده نمود. در مواردی که بخشی از درب در پانل های چوبی باقی مانده است از پانل های شیشه ای درب به عنوان ارتفاعی و لعاب می توان استفاده نمود.

نوع دیگری از درب وجود دارد که به طور کامل صاف است. هسته آن توخالی است که اغلب داخل آن با مقوا پر شده است.

فریم برای چنین دربهایی را می توان از چوب، فولاد و غیره، که می تواند وزن خود را نگه دارد ساخته شده است. درهای معمولا در امتداد یک طرف لولایی اجازه می دهد تا درب را فقط در یک جهت را باز کنید.

معمولا این روزها با توجه به دلایل اقتصادی، خوش ظاهر بودن ، دوام و غیره این نوع دربها استفاده می شود و معمولا در بازار موجود است.

در حالی که جهت استفاده این نوع درب برای درب توالت، حمام برای محافظت در برابر آب باید با ورق های آلومینیوم پوشش داده شود.

درب های شیشه ای:

معمولا از درب های شیشه ای بیشتر برای داخل سالن استفاده می شود. با این حال اگر صاحب خانه تمایل داشته باشد می توان از درب های شیشه ای برای مکان های خاص دیگر نیز استفاده شود. به طور معمول چنین دربها در پشت خانه ، حیاط خلوت و یا باغ بکار می رود.

چنانچه درب جلو شیشه ای باشد به همان اندازه زیبا، اما باید که هر دو حفظ حریم خصوصی و دوام آن اطمینان حاصل شود . چنین درب هایی پر هزینه هستند و نیاز به تعمیر و نگهداری خوب است. علاوه بر پرهزینه بودن آنها معمولا سنگین تر از دربهای دیگر هستند.

درب های فلزی:

فولاد یا سایر سازهای فلزی برای سالها استفاده می شود و کارآمد هستند و یک گزینه محکم برای درب داخلی و خارجی به حساب می رود. این درب می تواند به صورت جامد و یا توخالی باشد. دربهای فلزی به عنوان یک جایگزین خوب برای چوب می باشد.

درب های فولادی کاملا مردمی هستند و به طور وسیع برای خانه ها و مکان های دیگر استفاده می شود. این نوع دربها معمولا مقرون به صرفه تر از درب های چوبی و معمولی هستند. دربهای فلزی را می توان در کیفیت بالا تولید نمود.

 

 

 

پیشنهادات فروش درب

برچسب ها:
درب حیاط

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز