درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش شیشه دو جداره

شیشه دوجداره را در پنجره های دوجداره استفاده می کنند که از دو شیشه موازی تشکیل شده تا استحکام و عایق صوتی بیشتری داشته باشد.شیشه دوجداره از نظر ابعاد دارای 2،3... 10 میل می باشد.در میان این دو شیشه موازی گاز آرگون قرار می گیرد که باعث می شود کیفیت و مقاومت شیشه بالا رود.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

شیشه دوجداره چیست؟بهترین محافظ در برابر ورود گرما و سرما شیشه های دو جداره است. برای اطلاع از قیمت شیشه دو جداره شما می توانید به این صفحه مراجعه کنید فروش شیشه دو جداره یکی از انواع لوازم ساختمانی است که آگهی فروش آن در سژین وجود دارد..

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
شیشه دوجداره
شیشه دوجداره

در ساختار شیشه دو جداره دو لایه شیشه توسط یک لایه پروفیل آلومینومی از هم جدا می شوند. ساختار فوق به واسطه چسب های مخصوص تبدیل به مجموعه ای یکپارچه شده و داخل فریم پنجره قرار میگیرد. در داخل پروفیل آلومینومی مواد رطوبت گیر قرار میگیرد تا فضای داخل کاملاً خشک باشد. فضای داخلی بین دو شیشه با هوای خشک یا یک گاز بی اثر مانند آرگون پر میشود.با انتخاب صحیح اجزا شیشه دو جداره می توان از قابلیت های چندگانه انواع شیشه ها مانند ایمنی کنترل نور، انرژی و صوت به طور همزمان استفاده کرد.

قیمت: توافقی شیشه دو جداره

شیشه ایمنی خراسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۳۹۹

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

شیشه ایمنی خراسان

شیشه ایمنی خراسان

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز