درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش شیشه دو جداره

شیشه دوجداره را در پنجره های دوجداره استفاده می کنند که از دو شیشه موازی تشکیل شده تا استحکام و عایق صوتی بیشتری داشته باشد.شیشه دوجداره از نظر ابعاد دارای 2،3... 10 میل می باشد.در میان این دو شیشه موازی گاز آرگون قرار می گیرد که باعث می شود کیفیت و مقاومت شیشه بالا رود.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

رنگ

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

شیشه دوجداره چیست؟بهترین محافظ در برابر ورود گرما و سرما شیشه های دو جداره است. برای اطلاع از قیمت شیشه دو جداره شما می توانید به این صفحه مراجعه کنید فروش شیشه دو جداره یکی از انواع لوازم ساختمانی است که آگهی فروش آن در سژین وجود دارد..

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
شیشه دو جداره جورجین بار
شیشه دو جداره جورجین بار

انواع شیشه های جورجین بارشیشه های تزیینی نقش تاثیرگذاری در زیبایی ساختمان های ویلایی، معماری های خاص و ساختمان های بلند مرتبه دارد و شامل تنوع متریالی و ظاهری است. یکی از انواع شیشه های دکوراتیو، شیشه دوجداره جورجین بار و ویکتورین بار می باشد. نحوه ساخت شیشه های دکوراتیو، با قرار دادن شبکه های تزیینی مابین دو شیشه انجام می پذیرد. این نوع شیشه تنها در حالت شیشه دوجداره ساخته می شود و بصورت شیشه تک جداره و یا سه جداره قابل استفاده نیست. موارد استفاده از شیشه دکوراتیو جورجین بار در تمامی بازشو ها و چارچوب هایی که امکان جایگذاری شیشه وجود دارد می توان از شیشه دوجداره دکوراتیو استفاده کرد. از جمله درب و پنجره های Upvc دوجداره، پنجره آلومینیوم ترمال بریک، پنجره های آهنی و یا چوبی و یا حتی درب های کابینت، درب های ورودی ساختمان، هنگام تعویض پنجره های قدیمی و غیره می توان استفاده کرد.

قیمت: توافقی شیشه دو جداره

آریا منظر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۲

شیشه دوجداره
شیشه دوجداره

در ساختار شیشه دو جداره دو لایه شیشه توسط یک لایه پروفیل آلومینومی از هم جدا می شوند. ساختار فوق به واسطه چسب های مخصوص تبدیل به مجموعه ای یکپارچه شده و داخل فریم پنجره قرار میگیرد. در داخل پروفیل آلومینومی مواد رطوبت گیر قرار میگیرد تا فضای داخل کاملاً خشک باشد. فضای داخلی بین دو شیشه با هوای خشک یا یک گاز بی اثر مانند آرگون پر میشود.با انتخاب صحیح اجزا شیشه دو جداره می توان از قابلیت های چندگانه انواع شیشه ها مانند ایمنی کنترل نور، انرژی و صوت به طور همزمان استفاده کرد.

قیمت: توافقی شیشه دو جداره

شیشه ایمنی خراسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۳۷

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آریا منظر

آریا منظر

پروفایل شرکت
شیشه ایمنی خراسان

شیشه ایمنی خراسان

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز