درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش شیشه دو جداره

شیشه دوجداره را در پنجره های دوجداره استفاده می کنند که از دو شیشه موازی تشکیل شده تا استحکام و عایق صوتی بیشتری داشته باشد.شیشه دوجداره از نظر ابعاد دارای 2،3... 10 میل می باشد.در میان این دو شیشه موازی گاز آرگون قرار می گیرد که باعث می شود کیفیت و مقاومت شیشه بالا رود.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

رنگ

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

شیشه دوجداره چیست؟بهترین محافظ در برابر ورود گرما و سرما شیشه های دو جداره است. برای اطلاع از قیمت شیشه دو جداره شما می توانید به این صفحه مراجعه کنید فروش شیشه دو جداره یکی از انواع لوازم ساختمانی است که آگهی فروش آن در سژین وجود دارد..

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
شیشه دو جداره الماس گلس
شیشه دو جداره الماس گلس

پنجره عایق به پنجره‌هایی گفته می‌شود که معمولاً با نام پنجره دوجداره یا شیشه دو جداره یا پنجره سه جداره شناخته می‌شوند . این پنجره‌ها از نظر انتقال حرارت نسبت به نمونه‌های سنتی ( پنجره‌های فلزی ) عایق‌تر هستند . پنجره‌های عایق دو یا سه قاب شیشه‌ ای هستند که به وسیلهٔ هوا یا دیگر گازها برای کاهش انتقال حرارت جدا شده‌اند. واحدهای شیشه‌ای عایق با ضخامت شیشه ۳ میلی‌متر تا ۱۰ میلی‌متر ( ۱/۸” تا ۳/۸” ) یا بیشتر در کاربردهای خاص ساخته می‌شوند . شیشه لمینت یا سخت شده ممکن است به عنوان بخشی از ساخت مورد استفاده قرار بگیرد . اکثر واحدها با ضخامت مشابه شیشه استفاده شده در دو قاب شیشه‌ای ساخته می‌شوند ولی کاربردهای خاص همچون کم کردن عایق صوتی یا کاربردهای امنیتی ممکن است به طیف وسیعی ضخامت برای ترکیب شدن در واحد مشابه نیازمند داشته باشند . امروزه آلودگی صوتی از سوی محافل دست اندرکار مانند سایر آلودگی‌ها نظیر آلودگی هوا مورد توجه قرار گرفته و استفاده از شیشه‌های چند جداره از مهم‌ترین روش‌های کاهش این آلودگی به ویژه در شهرهای بزرگ به‌شمار می‌رود . افزایش چشمگیر قیمت انرژی در سال‌های اخیر موجب گردیده است دست اندرکاران صنعت ساختمان به روش‌های کاهش اتلاف انرژی از سطوح خارجی ساختمان رو آورند . پنجره و شیشه‌های ساختمان مهم‌ترین بخش هدردهنده انرژی به‌شمار می‌روند و استفاده از شیشه‌های دو و چند جداره به میزان قابل توجهی در کاهش اتلاف انرژی مؤثر است و در حد محسوسی هزینه‌های حرارتی و برودتی را کاهش می‌دهد . پنجره‌های عایق استاندارد ، ضمن کاهش ۲۵ تا ۴۰ درصدی مصرف انرژی ، آسایش حرارتی ساکنین ساختمان را فراهم می‌سازد .

قیمت: توافقی شیشه دو جداره

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۶۱۱

شیشه دو جداره جورجین بار
شیشه دو جداره جورجین بار

انواع شیشه های جورجین بارشیشه های تزیینی نقش تاثیرگذاری در زیبایی ساختمان های ویلایی، معماری های خاص و ساختمان های بلند مرتبه دارد و شامل تنوع متریالی و ظاهری است. یکی از انواع شیشه های دکوراتیو، شیشه دوجداره جورجین بار و ویکتورین بار می باشد. نحوه ساخت شیشه های دکوراتیو، با قرار دادن شبکه های تزیینی مابین دو شیشه انجام می پذیرد. این نوع شیشه تنها در حالت شیشه دوجداره ساخته می شود و بصورت شیشه تک جداره و یا سه جداره قابل استفاده نیست. موارد استفاده از شیشه دکوراتیو جورجین بار در تمامی بازشو ها و چارچوب هایی که امکان جایگذاری شیشه وجود دارد می توان از شیشه دوجداره دکوراتیو استفاده کرد. از جمله درب و پنجره های Upvc دوجداره، پنجره آلومینیوم ترمال بریک، پنجره های آهنی و یا چوبی و یا حتی درب های کابینت، درب های ورودی ساختمان، هنگام تعویض پنجره های قدیمی و غیره می توان استفاده کرد.

قیمت: توافقی شیشه دو جداره

آریا منظر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۶۰۶

شیشه دوجداره
شیشه دوجداره

در ساختار شیشه دو جداره دو لایه شیشه توسط یک لایه پروفیل آلومینومی از هم جدا می شوند. ساختار فوق به واسطه چسب های مخصوص تبدیل به مجموعه ای یکپارچه شده و داخل فریم پنجره قرار میگیرد. در داخل پروفیل آلومینومی مواد رطوبت گیر قرار میگیرد تا فضای داخل کاملاً خشک باشد. فضای داخلی بین دو شیشه با هوای خشک یا یک گاز بی اثر مانند آرگون پر میشود.با انتخاب صحیح اجزا شیشه دو جداره می توان از قابلیت های چندگانه انواع شیشه ها مانند ایمنی کنترل نور، انرژی و صوت به طور همزمان استفاده کرد.

قیمت: توافقی شیشه دو جداره

شیشه ایمنی خراسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۰۵۲

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آریا منظر

آریا منظر

پروفایل شرکت
شیشه ایمنی خراسان

شیشه ایمنی خراسان

پروفایل شرکت
الماس گلس

الماس گلس

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز