درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یکی از انواع شیشه ها می باشد که با انجام یک فرآیند عملیاتی شیشه دارا مقاومت 5 برابر می شود و در صورت شکسته شدن پخش نمی شود بلکه به صورت شکستن به قطعات کوچک بدون لبه تبدیل می شود و قدرت برش و صدمه زدن ندارد.

از شیشه سکوریت در صنعت بیشتر استفاده می شود برای مثال در شیشه عقب خودروها از شیشه سکوریت استفاده می شود تا از خورد شدن و صدمه دیدن جلوگیری شود. در ساختمان ها در مکان هایی که امکان خورد شدن و یا صمه دیدن انسان ها وجود دارد از شیشه سکوریت استفاده می شود.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

ضخامت (mm)

۱۹.۰
mm
۴.۰
mm

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

شیشه سکوریت چیست؟ شیشه سکوریت به دلیل امنیت بالایی که دارد امروزه استفاده از آن بسیار زیاد شده است سژین این امکان را به فروشندگان شیشه سکوریت می دهد تا آگهی فروش محصولات خود را در این صفحه بارگذاری کنند.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
شیشه سکوریت نشکن
شیشه سکوریت نشکن

در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌های یکسان، شیشه سکوریت نشکن در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به صورتی که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر است.در صورت شکست شیشه، شیشه سکوریت نشکن به قطعات کوچک با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش ندارند. این امر خطر صدمه را خیلی کاهش می‌دهد. جدول مشخصات تولید شیشه سکوریت نشکن بیشترین سایز واحد ۸۴۰۰ * ۳۲۰۰ mm کمترین سایز واحد ۳۰۰ * ۱۲۰ mm بیشترین ضخامت واحد ۱۹ mm کمترین ضخامت واحد ۴ mm در ساختمان‌سازی شیشه سکوریت نشکن برای سازه‌های بدون قاب مانند در ورودی یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است. شرکت الماس گلس شیشه سکوریت نشکن و شیشه لمینت شیشه دوجداره وشیشه ضد گلوله هم تولید میکنند.

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۲۵۶

شیشه لمینت
شیشه لمینت

امروزه در مواردی مانند سقف ها ، نماهای شیشه ای ، شیشه های خودروهای حفاظت شخصیت ها ، شیشه های ضد گلوله، ضد انفجار ، ضد عبور و اغتشاش ، سرقت و ... که امکان آسیب ناشی از شکست شیشه وجود داشته باشد از شیشه های چند لایه استفاده می شود. این نوع شیشه ها با هدف امن نگه داشتن مردم و حفاظت در برابر آسیب طراحی و توسعه داده شده است. در این نوع شیشه ها یک لایه پلی وینیل بوتیرال بین دو ورق شیشه ای قرار گرفته و عموماً از دو یا چند لایه شیشه و یا یک یا چند لایه طلق تشکیل می شوند. شیشه های چند لایه در اثر ضربه های شدید به هیچ وجه نمی ریزند و چسبیده به طلق باقی می مانند. همچنین به خاطر ایمنی بالا، کاهش قابل توجه سرو صدا و جلوگیری از عبور اشعه مضر فرابنفش نور خورشید و نیز امکان تولید محصولاتی با رنگ های متنوع باعث استفاده روز افزون شیشه های چند لایه گردیده است.

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

شیشه ایمنی خراسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۴۴۴

شیشه سکوریت
شیشه سکوریت

شیشه سکوریت مقاومت حرارتی بالایی دارد و قادر است 3 برابر بیشتر از شیشه معمولی در برابر حرارت پایداری کند و تغییرات حرارتی تا 300 درجه سانتیگراد را تحمل نماید. فرآیند سکوریت ،رنگ ، شفافیت ، ترکیب شیمیایی و میزان عبور نور را تغییر نمی دهد .عملیات سکوریت ، الگوی شکست شیشه را تغییر می دهد . شیشه سکوریت در صورت اعمال ضربه شدید به قطعات بسیار کوچکی تقسیم می شود که برندگی شیشه عادی را نداشته و خسارت جانی و مالی حادثه را به حداقل می رساند.اهمیت این امر به هنگام بلایای طبیعی مانند زلزله و طوفان آشکار می شود. شیشه های نشکن دارای مقاومت مکانیکی حدود 5 برابر 12شیشه های معمولی هستند و مقاومت شکست به واسطه خم شدگی در این شیشه ها 120 N/mm2 می باشد. کاربرد شیشه سکوریت: انواع پنجره ، نمای ساختمان درب های ورود ثابت و متحرک درب پاسیو ، پارتیشن ، ویترین و پیشخوان فروشگاه نرده های شیشه

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

شیشه ایمنی خراسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۲۸

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

شیشه ایمنی خراسان

شیشه ایمنی خراسان

پروفایل شرکت
الماس گلس

الماس گلس

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز