درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

استفاده از شیشه خم در ساخت انواع میز، شیشه های نمای ساختمان و نرده راه پله ها که شیشه در آن به کار می رود. شیشه خم دارای ضخامت بیشتری می باشد و از زیبایی دو چندان برخوردار است. یکی از موارد استفاده شیشه خم در ساخت آکواریوم ها می باشد که امروزه بیشترین طرفدار را دارد.

تکنولوژی باعث شده تا شما از این شیشه ها استفاده های بیشتری داشته باشید. شیشه خم یکی از زیباترین و چذاب ترین نوع جداسازی و پارتیشن بندی در دفاتر لوکس می باشد.شیشه خم نیز از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و یک سری از آنها از جنس شیشه خم سکوریت می باشد که از لحاظ امنیت نیز بهترین است.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

قیمت شیشه خم،خرید شیشه خم،فروش شیشه خم،شیشه خم درجاهایی استفاده میشود که دارای انحنا و خمیدگی است مثل شیشه بوفه یا سقف گلخانه برای اطلاع از قیمت شیشه خم به این صفحه مراجعه کنید .بهترین برندها در سژین وجود دارند و مقرون به صرفه ترین قیمتهای شیشه خم را در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
شیشه خم الماس گلس
شیشه خم الماس گلس

تنوع فضایی در ساختمان و دکوراسیون ایجاد می کند . مقاومت بالاتری در مقایسه با شیشه های معمولی دارد . بارهای مزاحم روی آن ایستایی ندارند و به تبع آن نگهداری آن ها آسان تر است . در دید بیننده حالت سیالیت بصری را ایجاد می کند . امکان استفاده از آن در اشکال گوناگون در جهت هر چه زیباتر و جذاب تر ساختن و به وجود آوردن قوس های مختلف در ساخت نمای خارجی ساختمان ها (نمای فریم لس) وجود دارد. از کاربردهای دیگر آن می توان به استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی منازل همچون ساخت شلف و قفسه، ویترین داخل و خارج مغازه ها و فروشگاه ها، کلاهک های شیشه ای موجود در مسیر آسانسور، پوشش استخرها، سقف پاسیو ، جدار شیشه ای، دکه اطلاعات، ویترین های به شکل مدور، نرده های از جنس شیشه، نورگیر ساختمان ها با اهداف مختلف اعم از زیبایی، استحکام و جلوه های ویژه نام برد . این شیشه همچنین می تواند در نمای ساختمان هایی که در آن ها هدف، استفاده از شیشه به جای دیوار برای آسانسورها باشد، مورد استفاده قرار گیرد. از آن به دلیل انعطاف پذیر بودن آن، در بازارچه ها که آسانسور در وسط ساختمان قرار گرفته و دورتادور آن شیشه نصب شد...

قیمت: توافقی شیشه خم

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۶ ۶۳۵

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

الماس گلس

الماس گلس

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز