درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش یراق آلات درب و پنجره

انواع یراق آلات درب و پنجره به دلیل گرانی ارز دارای نوسانات قیمتی شده اند و یراق آلات تقلبی بیشتر در بازار وجود دارد. برای آن که با اطمینان کالای با کیفیت را خریداری کنید بهتر است به فروشگاه های مطمئن مراجعه کنید.

انواع یراق آلات درب و پنجره عبارت هستند از سپانیولت، دستگیره، سیلندر درب و پنجره، زبانه درب و پنجره، لولای درب و پنجره، فولکس واگنی ....همه در نصب درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

قیمت مقطوع (تومان)

۷۸۰,۰۰۰
تومان
۲۶۰,۰۰۰
تومان

کشور سازنده

برند

جنس

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

یراق آلات چیست؟ استفاده از یراق آلات زیبایی در و پنجره را دو چندان می کند.برای اطلاع از قیمت یراق آلات به این صفحه مراجعه کنید تا از قیمت های استثنایی معروف ترین برند ها آگاه شوید فروش یراق آلات در سژین

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
اتصال شیشه به شیشه
اتصال شیشه به شیشه

این یراق برای اتصال دو شیشه به صورت 90 درجه استفاده شود. این یراق به صورتی طراحی شده که از یک طرف قابلیت تنظیم طول دارد و همچین مناسب قاب های شیشه به ضخامت 8 الی 20 میل می باشد. این محصول ساخته شده از استنلس استیل 304 می باشد. ساخت این قطعه از استیل 316 متناسب با نیاز مشتری امکان پذیر میباشد. این قطعه در طرح های مات و براق موجود می باشد. محصولات برند آراد استیل از لحاظ کیفیت و استقامت تضمین شده است چرا که در همه مراحل تولید این قطعات را کنترل و تست مقاومت و کیفت می کنیم.

قیمت: ۲۶۰,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

آراد استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۶۴۰

یراق سایبان کابلی
یراق سایبان کابلی

بارانگیر استیل و شیشه به دلیل قیمت مناسب ،مقاومت بالا، وزن کم، زیبایی و نصب آسان گزینه مناسبی برای ورودی مراکز تجاری، ورودی ساختمان های مسکونی ، بالای پنجره ها و کلیه تاسیساتی که در معرض بارش برف و باران و تابش نور خورشید قرار دارند می باشند. این ست شامل دو عدد اتصال یراق شیشه به دیوار (اتصال با M12) و یک عدد یراق اتصال شیشه به میلگرد و یک متر میل گرد دو طرف رزوه شده می باشد. این محصول ساخته شده از استنلس استیل 304 می باشد. ساخت این قطعه از استیل 316 متناسب با نیاز مشتری امکان پذیر میباشد. این یراق در طرح های مات و براق موجود می باشد. محصولات برند آراد استیل از لحاظ کیفیت و استقامت تضمین شده است چرا که در همه مراحل تولید این قطعات را کنترل و تست مقاومت و کیفیت می کنیم.

قیمت: ۷۸۰,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

آراد استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۵۹۷

لولای مخفی
لولای مخفی

همانطور که از نام این محصول پیداست اصلی ترین هدف لولای مخفی دیده نشدن لولا در هنگام بسته بودن درب است. از دیگر مزایای استفاده از این لولا می شود به موارد زیر اشاره کرد: 1 . قابلیت باز شدن درب تا 180 درجه 2 . بدون نیاز به روغن کاری 3 . ضد سرقت 4 . ضد حریق 5 . مقاوم در مقابل رطوبت

پایه قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

ایمن آفرینان آریان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۴ ۱۷۰۵

دستگیره ایران
دستگیره ایران

دستگیره ایران و پلاک رزت دوتیکه کد ۸۱۰۰۰ ساخت شرکت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۸۱۰۰۰ در ۲نوع رنگبندی (طلایی براق،زیتونی ) عرضه میگردد.

پایه قیمت: ۱۶۳,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

دستگیره ایران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۸ کامل ۱۷۸۹

دستگیره ایران
دستگیره ایران

دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۵۰۰۰ ساخت شرکت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۵۰۰۰ در ۴نوع رنگبندی (طلایی براق،زیتونی و کروم مات و کروم براق) عرضه میگردد.

پایه قیمت: ۸۲,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

دستگیره ایران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۱۴۰۱

دستگیره ایران
دستگیره ایران

دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 4000 ساخت شرکت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۴۰۰۰ در 3 نوع رنگبندی (طلایی براق،زیتونی و کروم براق) عرضه میگردد.

پایه قیمت: ۶۲,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

دستگیره ایران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۴ کامل ۱۳۵۱

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

ایمن آفرینان آریان

ایمن آفرینان آریان

پروفایل شرکت
آراد استیل

آراد استیل

پروفایل شرکت
دستگیره ایران

دستگیره ایران

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز