درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش یراق آلات درب و پنجره

انواع یراق آلات درب و پنجره به دلیل گرانی ارز دارای نوسانات قیمتی شده اند و یراق آلات تقلبی بیشتر در بازار وجود دارد. برای آن که با اطمینان کالای با کیفیت را خریداری کنید بهتر است به فروشگاه های مطمئن مراجعه کنید.

انواع یراق آلات درب و پنجره عبارت هستند از سپانیولت، دستگیره، سیلندر درب و پنجره، زبانه درب و پنجره، لولای درب و پنجره، فولکس واگنی ....همه در نصب درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

جنس

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

یراق آلات چیست؟ استفاده از یراق آلات زیبایی در و پنجره را دو چندان می کند.برای اطلاع از قیمت یراق آلات به این صفحه مراجعه کنید تا از قیمت های استثنایی معروف ترین برند ها آگاه شوید فروش یراق آلات در سژین

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
لولای مخفی
لولای مخفی

همانطور که از نام این محصول پیداست اصلی ترین هدف لولای مخفی دیده نشدن لولا در هنگام بسته بودن درب است. از دیگر مزایای استفاده از این لولا می شود به موارد زیر اشاره کرد: 1 . قابلیت باز شدن درب تا 180 درجه 2 . بدون نیاز به روغن کاری 3 . ضد سرقت 4 . ضد حریق 5 . مقاوم در مقابل رطوبت

پایه قیمت: ۸۰,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

ایمن آفرینان آریان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۴ ۱۰۲۱

دستگیره ایران
دستگیره ایران

دستگیره ایران و پلاک رزت دوتیکه کد ۸۱۰۰۰ ساخت شرکت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۸۱۰۰۰ در ۲نوع رنگبندی (طلایی براق،زیتونی ) عرضه میگردد.

پایه قیمت: ۱۶۳,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

دستگیره ایران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۷ کامل ۱۱۰۵

دستگیره ایران
دستگیره ایران

دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۵۰۰۰ ساخت شرکت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۵۰۰۰ در ۴نوع رنگبندی (طلایی براق،زیتونی و کروم مات و کروم براق) عرضه میگردد.

پایه قیمت: ۸۲,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

دستگیره ایران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۸۲۹

دستگیره ایران
دستگیره ایران

دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد 4000 ساخت شرکت دستگیره ایران میباشد.این دستگیره ها از آلیاژ زاماک ZnAl4 می باشند و با دستگاه فول اتوماتیک تولید شده.قابل نصب در تمامی درب های چوبی می باشند.ضریب خستگی فنر تا ۴۸۰۰۰ مرتبه تست شده است .آبکاری دستگیره ها تا تست ۲۰۰ ساعت سالت اسپری،مقاومت دارند. استاندارد آبکاری دستگیره ها ۷میکرون مس و ۱۵ میکرون نیکل و ۰.۷ میکرون کرم و ۲۰ میکرون الکترولاک میباشد.دستگیره درب و پلاک رزت دوتیکه کد ۴۰۰۰ در 3 نوع رنگبندی (طلایی براق،زیتونی و کروم براق) عرضه میگردد.

پایه قیمت: ۶۲,۰۰۰ تومان یراق آلات درب و پنجره

دستگیره ایران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۴ کامل ۸۴۴

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

ایمن آفرینان آریان

ایمن آفرینان آریان

پروفایل شرکت
دستگیره ایران

دستگیره ایران

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز