درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش اسکلت

اسکلت های فلزی دو نوع می باشند یکی اسکلت فلزی با جوش و دیگری اسکلت فلزی با پیچ و مهره. اسکلت فلزی یکی از مصالح اصلی ساختمان به حساب می آید. این اسکلت ها در ساخت ساختمان ها و پل های بزرگ بسیار کاربرد دارد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نوع اتصال اجزا

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

سژین ارائه دهنده بهترین اسکلت ساختمانی از بهترین برند ها برای اطلاع از قیمت اسکلت ساختمان به این صفحه مراجعه کنید. شرکت مهندسی عصر زرین یکی از شرکت ها در زمینه اسکلت فلزی است که در سژین پیشنهاد فروش ثبت نموده است.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
پوشش ضد حریق پروترم لایت
پوشش ضد حریق پروترم لایت

محصول پروترم لایت، پوشش ضد حریق شرکت رامان فیدار سازه می باشد که تحت لیسانس و با نظارت شرکت ادیلتکو ایتالیا تولید می شود. از مهمترین ویژگی های این محصول به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد - تضمین کیفیت کالا توسط بیمه ایران - گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی - فاقد آزبست - وندور لیست سازمان آتش نشانی - اجرای فنی و تخصصی

قیمت: توافقی اسکلت

رامان فیدار سازه

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۰۹

اسکلت فلزی CFS
اسکلت فلزی CFS

سیستم سازه ای پیش ساخته سردنورد روشی نوین است که پیشرفته تر از روش های سنتی و سیستم های پیش ساخته مشابه, مبتنی بر مقاطع ضخیم سرد نورد گالوانیزه و اتصالات پیچ ومهره ای اجرا می شود. کامیارسازه اولین تولید کننده و مجری این روش نوین در ایران است. اجرای سیستم منطبق با فناوری روز صنعتی سازی ساختمان به همراه تاییدیه فنی وطبق آیین نامه ارایه می شود جهت نصب نیازی به داشتن جرثقیل نیست ولی برای تسریع هر چه بیشتر می توان از جرثقیل سبک استفاده کرد.معمول ترین شیوه اتصال برای اتصال دادن در زمان تهیه قطعات فولادی بازشوهای مورد نیاز در قطعات سازه ای تعبیه می شود تا بتوان به راحتی شبکه تاسیسات ساختمان ( مکانیکی و الکتریکی) را از داخل آنها عبور داد. میزان آهن مصرفی در این سیستم برای سازه ساختمانهای متعارف مسکونی در حدود 3 الی 4 طبقه در حدود 25 تا 40 کیلوگرم در هر متر مربع می باشد، بطوریکه این وزن در سازه های متداول اسکلت فولادی بین 55 تا 75 کیلو گرم در هر متر مربع می باشد وزن مرده ساختمان در این سیستم بیش از 60% کمتر از سیستم های رایج می باشد، و این مساله موجب تقلیل نیروی جانبی ناشی از زلزله می شود .

قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان اسکلت

کامیار سازه

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۱۴۶۴

قالب سیستم icf
قالب سیستم icf

قالب های عایق ماندگار ICF قالبهای عایق ماندگار شامل دو پانل از جنس پلی استایرین (پلاستوفوم) با ابعاد 6 * 45 *120 سانتی متر می باشد که با اتصالات پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن به هم متصل شده و پس از نصب آرماتور در فضای بین دو پانل، بتن ریزی می گردد. کاربردهای ICF : این قالبها پس از بتن ریزی به عنوان جزیی از دیوار محسوب شده و نقش عایق صوتی و حرارتی را ایفامی کنند. در این روش کل سازه به شکل دیوار برشی اجرا شده و حتی الامکان نیازی به ستون نیست وبسیار مناسب و به صرفه جهت اجرای سازه های ذیل می باشد: ساختمانهای طبقاتی با کاربری مسکونی، اداری، تجاری و بیمارستانها. ساختمانهای صنعتی و سوله ها. مخازن ذخیره آب و گرانولها. حوضچه های صنعتی و استخرها. دیوارهای پیرامونی سایت. دیوارهای حائل و سازه های زیر زمینی

قیمت: توافقی اسکلت

شرکت حایر فام قائم

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۷۲۸

سوله سبک صنعتی
سوله سبک صنعتی

برای ساخت سوله از پی، ابتدا کارشناسان زمین محل اجرا پروژه را از مشتری یا کارفرما تحویل می گیرند و بر اساس خواست و سلیقه ی کارفرما شروع به انجام مراحل طراحی می کنند. در ساخت سوله شکل قاب فلزی را می توان بصورت یک قاب ساده یا مرکب و یا با ستون وسط یا ستون وسط ترکیبی و یا با یک شیب (یک طرفه) طراحی نمود که جهت روشنایی سقف، نورگیر نصب می گردد. می توان در اطراف سالن یک طرف و دو طرف سایبان را نصب نمود. همچنین در سالن های تولیدی بر اساس نیاز آنها نصب و ساخت جرثقیل سقفی بسیار صورت می گیرد.

قیمت: توافقی اسکلت

عمران اتحاد خاوران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۰۰۷

اسکلت فلزی
اسکلت فلزی

شرکت مهندسی عصر زرین طراحی، تولید و نصب انواع سازه های فلزی سبک و سنگین را با کمترین خطا در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد .

قیمت: توافقی اسکلت

عصر زرین

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۵ ۱۵۱۷

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

رامان فیدار سازه

رامان فیدار سازه

پروفایل شرکت
شرکت حایر فام قائم

شرکت حایر فام قائم

پروفایل شرکت
عمران اتحاد خاوران

عمران اتحاد خاوران

پروفایل شرکت
کامیار سازه

کامیار سازه

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز