درباره سژین خدمات تعرفه ها راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش پارکت چوبی

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نوع چوب

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

پارکت چوبی را می توان در منازل و ادارات استفاده کرد فروش انواع پارکت و لیست تمامی پیشنهادات فروش را در اینجا مشاهده کنید.سژین مرجع تخصصی کالاهای ساختمانی و دکوراسیون د اخلی است و مناسب ترین قیمت پارکت چوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
پارکت تمام چوب
پارکت تمام چوب

پارکت های تمام چوب در سالهای اخیر که زندگی ماشینی و شهر نشینی ما را بسیار از طبیعت و زیبایی و آرامش ناشی از آن دور کرده است گرایش به سمت استفاده از محصو لات تمام چوب رو به افزایش است . پارکت تمام چوب در شکلها و طرح های مختلف سالهاست به عنوان کفپوشی زیبا ،گرم و مقاوم در ساختمان ها استفاده می شود.پارکت تمام چوب طبیعت است.طبیعتی که می توان آن را دید ،حس کرد و احساس بی نظیری از آرامش را تجربه کرد. به عدد درختان در طبیعت ما تنوع نقش و به عدد گونه های مختلف، رنگ طبیعی خواهیم داشت. از چوب ونگه(wenge) که تقریباً سیاه می باشد تا بلوط (oak)به عنوان رنگ میانه ی زرد و گرم و به سفیدی زبان گنجشک (ash)و افرا (maple)ویا چوب های قرمزمانند: جاتوبا,(Jatoba),مربائو (Merbau).پارکت تمام چوب محیطی ملایم و طبیعی برای شما ایجاد خواهد کرد که همه افراد با سلیقه های متفاوت از آن لذت می برند.

قیمت: توافقی پارکت چوبی

آیریس تابان آسیا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۸۷

منقضی شده

لمینت فلورپان
لمینت فلورپان

لمینت فلورپان از بهترین برند های کشور ترکیه می باشد. این پارکت لمینت ساخت شرکت کاستامونو ترکیه و روسیه بوده و در ایران نمایندگی رسمی دارد و کلیه خدمات پس از فروش و گارانتی را به بهترین شکل انجام می دهد. مینت فلورپان در ۳۰ رنگ مختلف و در اندازه ها و ضخامت های مختلف تولید می شود. دارای طرحهای الواری {ساده) و پارکتی (چند تکه) ، بصورت شیار دار و بدون شیار است . پارکت Floor Pan دارای کلیک های مقاوم چهار طرفه می باشد. کلیکها هم از کناره ها و از دو سر پارکت به همدیگر چفت و بست میشود. و هم امکان جدا شدن و درز باز کردن را حداقل میکند. همچنین کلیکها از نوع دابل کلیک و پارافین خورده بوده که مقاومت را در مقابل رطوبت و آب افزایش میدهد . پارکت فلورپان در سه کلاس AC3 , AC4 , AC5 عرضه می گردد. این محصول مناسب استفاده در منازل و اماکن خصوصی تا مصارف اداری پر تردد و اماکن عمومی میباشد . پارکت فلورپان آنتی باکتریال و در مقابل اشعه خورشید و سیگار مقاوم است. همچنین دارای ۱۰ سال گارانتی شرکتی می باشد.

قیمت: توافقی پارکت چوبی

فدک چوب

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۵۲

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آیریس تابان آسیا

آیریس تابان آسیا

پروفایل شرکت
ارسال نظر