درباره سژین خدمات تعرفه ها راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش نمای چوب

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

قیمت مقطوع (تومان)

۱۶۵,۰۰۰
تومان
۱۱۵,۰۰۰
تومان

کشور سازنده

برند

رنگ

نوع چوب

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

قیمت نمای چوبی، خرید نمای چوبی،فروش نمای چوبی سژین بهترین و کاملترین ارائه دهنده پیشنهادات فروش انواع نماهای چوبی برای اطلاع از قیمت های نمای چوبی به این صفحه مراجعه نمائید. سژین آگهی فروش نمای چوبی را از شما میپذیرد تا با بهترین برند ها در رقابت باشید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
ترمووود فنلاندی
ترمووود فنلاندی

شرکت آیریس تابان آسیا نماینده انحصاری شرکت ekosampo فنلاند می باشد.این شرکت چوب های خام مورد استفاده خود را از جنگل های حفاطت شده مناطق شرقی فنلاند تامین می نماید و جزء معدود اعضای سندیکای بین المللی تولید کنندگان ترمو وود فنلاند(Thermowood association) می باشد. مشخصات اصلی ترمووود ها نسبت به سایر چوب ها: 1-کمترین میزان رطوبت در این نوع چوب که باعث مقاومت آن می شود 2-بهبود و افزایش مقاومت چوب در برابر پوسیدگی 3-مقاومت بالای این چوب در برابر باران و آفتاب و شرایط مختلف آب وهوایی 4- به دلیل نبود صمغ و مواد مورد علاقه حشرات در چوب ،ترمو وود در مقابل حشرات کاملا مقاوم است. 5-مقاوم شدن چوب در برابر خمیدگی و به اصلاح تاب بر داشتن آن 6-با توجه به اینکه این چوب کمترین رطوبت را دارد به همین جهت کمتریت انبساط و انقباض را نیز دارد. 7-چوبی که توسط این تکنولوژ ی بدست می آید عمر طولانی خواهد داشت. 8- به دلیل کاهش شدید رطوبت و صمغ،چوب سبک تر شده و نصب آن راحت تر و فشار وزن آن بر سطح زیرین کمتر ا ست.

قیمت: توافقی نمای چوب

آیریس تابان آسیا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۶۹

منقضی شده

دیوار پوش چوبی
دیوار پوش چوبی

با توجه به فعالیت های بسیار و توانایی و انعطاف پذیری کادر مجرب این مجموعه در سال ۱۳۹۴ با تاسیس خانه طراحان پیشتاز تصمیم گرفته شد تا در زمینه تولید دیوار پوش های چوبی نماهای ترمو و میزهای ناهار خوری و جلو مبلی ترکیبی با چوب و لاک های ایتالیایی تولید داخل با طرح های منحصر بفرد و انحصاری اقدام نماییم با استقبال زیادی که در نمایشگاه سال ۱۳۹۴ صورت گرفت تاکنون طرح های متنوع و زیبایی تولید نموده ایم و به کشورهای مختلف مانند ترکیه و ایتالیا نیز صادر میگردد.

قیمت: ۱۶۵,۰۰۰ تومان نمای چوب

خانه طراحان پیشتاز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۶ ۲۷۳

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آیریس تابان آسیا

آیریس تابان آسیا

پروفایل شرکت
خانه طراحان پیشتاز

خانه طراحان پیشتاز

پروفایل شرکت
ارسال نظر