درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

در خرید انواع لوستر سقفی کریستال بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که اجزای لوستر خریداری شده شما در بازار موجود باشند تا در صورت صدمه دیدن اجزای آن مجبور به تعویض لوستر خود نباشید.

در انتخاب لوستر آشپزخانه به نور ساتع شده از آن توجه ویژه ای داشته باشید چرا که در هنگام آشپزی و کار در این فضا باید نور مناسبی در اختیار شما قرار گیرد. بنابراین در انتخاب لوستر آشپزخانه توجه داشته باشید که شاخه های نور به سمت پایین قرار گرفته باشند.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

فروش اینترنتی بهترین لوستر با مناسب ترین قیمت ها برای محل کار و منزل شما با مشاهده تصاویر و قیمت ها خریدی آسانتر داشته باشید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
لوستر ریسه ای
لوستر ریسه ای

- سینی محصول از جنس استیل آینه ای از نوع Stainless Steel grade 304 که بهترین ورق استیل موجود در بازار ایران است. - کریستال درجه یکGrade A چین که در صورت درخواست شما امکان ارائه محصول با کریستال عصفور(اسفور) نیز فراهم است. - سیم های آویز نگهدارنده نیز از جنس استیل ضد زنگ است. - بست های به کار رفته برای اتصال قطعات نیز همگی ضد زنگ هستند. - سیم های برق استفاده شده در محصول نیز با روکش نسوز ارائه می گردد تا بالاترین سطح ایمنی را برای شما فراهم سازد. لازم به ذکر است که این محصولات دارای 10 سال ضمانت بی قید و شرط همه قطعات و خدمات پس ازفروش می باشند. با خرید لوستر ریسه ای از ایران لوستر، لامپ های روی هـر محصـول هم به صـورت هدیه برای شما ارسـال می گردد که از جدید ترین نسل لامپ که همان لامپ های اس ام دی فوق کم مصرف هستند ( در همه الکتریکی ها موجود می باشند )، که با توجه به مصرف بسیار پایین و در کنار آن حرارت بسیار پایین نسبت به سایر نمونه ها در طول عمر محصول شما تاثیر بسزایی دارد. ارتفاع همه محصولات قابل تنظیم بوده و به دلخواه شما تولید خواهد شد، همانند لوستر کریستالی های موجود در سایت، رنگ کریستال های محصولات موجود در این صفحه نیز قابل سفـارش بـوده و در رنگ هـای مختلف برای قرار داده خواهد شد ( قرمز ، آبی ، بنفش ، صورتی، دودی، شامپاینی، سفید و...). لوستر های ریسه ای در اندازه های مختلف تولید می شود و چنانچه ابعاد مورد نظر شما برای لوستر با سایز محصولات موجود متفاوت است با کارشناسان فروش تماس گرفته و لوستر دلخواه خود را سفارش دهید، در تولید هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و از سایز 25 سانتیمتر تا چندین متر در طول و ارتفاع قابل تولید است

قیمت: توافقی لوستر

ایران لوستر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۵۶۵

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

ایران لوستر

ایران لوستر

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز