درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

در نصب جارو برقی مرکزی در منازل، تعدادی پریز متناسب با لوله جارو در دیوار واحد های ساختمان ایجاد میشود تا در صورت نیاز بتوان به راحتی از این جارو برقی مرکزی استفاده نمود. استفاده از این نوع جارو برقی مرکزی خارجی می تواند در مصرف برق نیز صرفه جویی قابل توجهی داشته باشد.

جاروبرقی مرکزی نوعی جاروبرقی است که یک موتور مرکزی دارد که در بیرون ساختمان نصب می شود و به همین دلیل کاملا بی صدا عمل می کند. شما در ظاهر فقط تعدادی پریز می بینید که در نقاط مختلف خانه نصب شده و به یک لوله خرطومی بلند که دارای سری های مختلفی برای جارو کردن هستند وصل شده اند. قدرت مکش جاروهای مرکزی بسیار بیشتر از جاروبرقی های معمولی است.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

در این صفحه می توانید از قیمت انواع جاروبرقی مرکزی ساختمان، آپارتمان، کارواش و برندهای مختلفی مانند جاروبرقی مرکزی کسری، آسایش، آرامین، آپامه و آرمیداس مطلع شوید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
جاروی مرکزی آپامه
جاروی مرکزی آپامه

مزایای استفاده از جاروی مرکزی 1- حذف صدای ناهنجار از محیط خانه 2 - محفوظ ماندن محیط زندگی از آلودگی هوا ، ناشی از دمش جاروی برقی معمولی 3 - نداشتن مشکل جابجایی و نگهداری جاروی برقی معمولی در منزل و محل کار 4 - سالم ماندن مبلمان و لبه دیوارها و دیگر وسایل از برخورد جاروی برقی معمولی 5 - نظافت آسان تنها با استفاده از یک لوله خرطومی سبک 6 - افزایش ارزش ملک و ساختمان در هر متر مربع 7 - مصرف برق کمتر و صرفه جویی در انرژی به دلیل استفاده از الکتروموتورهای دور پائین فن دار 8 - از بین رفتن خطرات ناشی از برق گرفتگی 9 - قابلیت استفاده در تمامی اماکن و مشاغل با هر نوع کاربری؛ نظیر : آپارتمان ، ویلا ، آرایشگاه ، کارگاه ، کارواش ، ادارات ، مراکز درمانی و ... 10- قابلیت استفاده همزمان چند کاربر از یک دستگاه 11- قابل استفاده هم به عنوان جارو و هم به عنوان تهویه کننده هوا 12- امکان نظافت داخل خودرو با تعبیه کردن پریز مکنده در پارکینگ 13- مقرون به صرفه و دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش 14- استفاده از فناوری روز و آپشن جدید در ساختمان این تنها بخشی از مزیت های جاروی مرکزی نسبت به جارو برقی معمولی می باشد

قیمت: توافقی جاروی مرکزی

جاروی مرکزی آپامه

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۱۰۶۱

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

جاروی مرکزی آپامه

جاروی مرکزی آپامه

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز