درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

با نصب دستگاه شوتینگ آپارتمان، هزینه های جاری ساختمان بسیار کاهش خواهند یافت چرا که در هر بار بردن زباله به خارج ساختمان نیاز به استفاده از سرویس آسانسور نخواهید داشت و این موضوع در صرفه جویی مصرف برق کمک به سزایی خواهد کرد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

سیستم شوتینگ زباله از گذشته تا به حال مورد استفاده قرار می گرفته امروزه در ساختمان های بلند دفع زباله بسیار مهم است برای اطلاع از قیمت ها به این صفحه مراجعه کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
سیستم شوتینگ زباله تیپ S47
سیستم شوتینگ زباله تیپ S47

سیستم شوتینگ زباله دریچه هایی را در طبقات مختلف ساختمان نصب میکنند جهت قرار گیری زباله در کانال شوتینگ زباله که مرحله اول در این سیستم قرار گیری زباله در دریچه و کانال شوت می باشد: 1- پس از قرار گیری زباله دردریچه و بستن آن با توجه به نوع سیستم شوتینگ زباله در کانال مخصوص قرارمی گیرد و به سمت سطل زباله (ترولی) مخصوص هدایت می گردد . 2-پس رسیدن به انتهای کانال سرعت زباله توسط سرعت گیر نهایی کانال که با زاویه 45درجه انتهای کانال نصب می گردد کاسته می شود ودر نهایت دریچه انتهای کانال بصورت مکانیکی ( با وزن زباله) باز شده و پس از قرار گیری زباله در مخزن دریچه مجددا بسته می شود .این دریچه باعث می شود تا بوی اتاقک زباله به سمت کانال باز نگردد . 3- البته در سیستم شوتینگ تنها به دریچه انتهایی نمی توان اکتفا کرد و جهت خارج کردن بوی زباله از مخزن زباله کانالی مجزا به موازات کانال اصلی شوتینگ نصب می گردد تا بوی نامطبوع حاصل از زباله به سمت بالای ساختمان و بیرون هدایت گردد به همراه کانال ها هواکش های مکانیکی (کلاهک)نیز نصب می گردد که این هواکش هانیز با فشار اگزاست طبقات ساختمان گردش دارند .تا به تهویه هوای کانال ها کمک کنند. 4- نکته دیگری که در نصب سیستم شوتینگ باید رعایت نمود عایق نمودن سطح خارجی کانال با متریال مخصوص و مرغوب است این کار سبب می شود تا صدای تولید شده از شوت زباله به میزان قابل توجهی کاهش یابد و موجب محافظت از دیواره های کانال گردد.

قیمت: توافقی شوتینگ زباله

پلاد

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۱۱۶

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

ارسال نظر
قیمت روز