درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش سیستم گرمایش از کف

سیستم گرمایش از کف یکی از جدیدترین انواع سیستم های گرمایشی است که امروزه به دلیل صرفه جویی در مصرف انرژی در بسیاری از کشورهای دنیا طرفدارن بسیاری پیدا کرده است. در واقع سیستم گرمایش از کف ساختمان نسبت به سایر سیستم های گرمایشی رایج مثل پکیج، شوفاژ، رادیاتور، فن کوئل و ... می تواند 25 تا 30 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

سیستم گرمایش از کف را می توانید با هزینه کمتری نصب و اجرا نمایید. از مزیت های مهم این سیستم توزیع یکنواخت گرما در فضای داخلی ساختمان است. البته این نکته هم اهمیت دارد که با نصب سیستم گرمایش از کف می توانید در مصرف انرژی نیز صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

منبع تامین کننده حرارت

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

در این صفحه می توانید به فروشندگان و مجریان سیستم گرمایش از کف ساختمان دسترسی داشته و از قیمت و هزینه اجرای گرمایش از کف مطلع شوید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
فروش یونولیت شانه تخم مرغی مخصوص گرمایش از کف
فروش یونولیت شانه تخم مرغی مخصوص گرمایش از کف

فروش مستقیم از کارخانه یونولیت (فوم) شانه تخم مرغی مخصوص سیستم گرمایش از کف ابعاد 104*65 سانتی متر و 120*60 در دو نوع روکش دار و بدون روکش با دانسیته واقعی (چگالی) 25 بهترین سیستم اجرای گرمایش از کف با بروزترین تجهیزات و متد اروپایی

کلینیک ساختمانی علیرضا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۳۵۹

پانل عایق گرمایش از کف
پانل عایق گرمایش از کف

کف پوش گرمایش از کف یونولیتی(Heat Foam) محصولی است که از پلاستوفوم با دانسیته بالا تهیه شده و به منظور اجرای بهینه و آسان سیستمهای گرمایش از کف به کار می رود. مزایای استفاده از پانل گرمایش از کف حایر فام: سرعت در نصب یکپارچکی سطح کاهش مصرف بتن استفاده از لوله تک لایه بازدهی حرارتی بالا صرفه جویی در زمان و هزینه هیچ سیستمی به آرامی و راحتی سیستم گرمایش از کف نیست.طی چند سال گذشته سریعترین رشد در زمینه گرمایش متعلق به سیستم گرمایش از کف بوده است که مزایای فراوانی را نسبت به سایر سیستمهای سنتی ارائه کرده است.

شرکت حایر فام قائم

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۱۰۳۱

فروش ویژه گرمایش از کف سوپرپایپ
فروش ویژه گرمایش از کف سوپرپایپ

امروزه با گسترش صنعت استفاده از سیستم های گرمایش از کف بسیار رواج یافته است . سیستم گرمایش از کف نزدیک به 30% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. در سيستم حرارتی گرمايش از كف كه انتقال حرارت به صورت تشعشعی بوده که سهم زيادی در فرآيند گرمايشی دارد. سیستم گرمایش از کف ایجاد گرمایش ثابت و دائمی در ساختمان را به ارمغان می آورد.

مهد آب توس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۱۵۹۵

سیستم گرمایش از کف
سیستم گرمایش از کف

سيستم گرمايش از کف تکنولوژی جديدی می باشد که در چند دهه اخير رشد بسيار چشمگيری داشته است. سيستم گرمايش از کف امروزه در تمام جهان به ساير سيستم های گرمايشی مانند رادياتور و يا فن کوئل، در خانه های مسکونی، کارخانه ها و سوله های صنعتی ترجيح داده می شود. سيستم گرمايش از کف می تواند 25 تا 30 درصد در مقايسه با سيستم های گرمايشی متداول مانند رادياتور و يا فن کوئل در مصرف انرژی صرفه جويی کند. دلايل اين صرفه جويی عبارتند از: • تبادل کم دما بين کف و ديوارهای سرد. • سطح تابشی بسيار بزرگ (به اندازه مساحت فضای مورد گرمايش) • دمای پايين آب در حال گردش در سيستم گرمايش از کف (بين 35 تا 50 درجه سانتی گراد)

پایپکس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۱۳۲

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

کلینیک ساختمانی علیرضا

کلینیک ساختمانی علیرضا

پروفایل شرکت
شرکت حایر فام قائم

شرکت حایر فام قائم

پروفایل شرکت
مهد آب توس

مهد آب توس

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز