درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش چسب کاشی

چسب کاشی قادر به متصل کردن دو ماده و مصالح به یکدیگر می باشد.چسب کاشی کار را برای همه آسان کرده و افراد عادی نیز می توانند با استفاده از چسب کاشی، کاشی را نصب کنند. در گذشته این ملات و ماده چسب به صورت آماده وجود نداشته و کاشی کاران باید خود این چسب را درست می کردند.

استفاده از بهترین چسب های کاشی نه تنها باعث سریعتر شدن عملیات نصب کاشی می شود بلکه زیبایی کار شما را نیز دو چندان می نماید. توجه داشته باشید برای نصب کاشی ها باید بسیار دقت کنید چرا که کندن چسب کاشی هم سخت خواهد بود و هم هزینه بسیاری به همراه دارد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

زمان خشک شدن سطحی (min)

۷۲۰.۰
min
۳۰.۰
min

وزن بسته بندی (kg)

۳۰.۰
kg
۱۹.۰
kg

وزن مخصوص (gr/cm3)

۱,۷۰۰.۰
gr/cm3
۱.۰
gr/cm3

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

جهت خرید چسب کاشی از تامین کنندگان این محصول و اطلاع از لیست قیمت انواع بهترین چسب های کاشی کافی است کلیک کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
چسب کاشی پودری یک جزئی
چسب کاشی پودری یک جزئی

این چسب کاشی بر پایه سیمان همراه با رزین جامد است ، نیاز به رزین مایع مکمل ندارد و فقط با اضافه نمودن آب قابل اجراست . مزایاي این چسب : - دارای کیفیت بسیار خوب برای نصب کاشی کف و دیوار در انواع سازهها و زیر کارهای متعدد از جمله حمام ،سرویس های بهداشتی ، سونا استخر ، منابع آب ، نمای داخلی و خارجی ساختمان است . - در ضخامت های زیاد 2 الی 10 میلیمتر قابل اجراست و مناسب اتصال قطعات دیوارههای جداکنندهی گچی، بتن سبک و( سایر مصالح پیش ساخته عمل آوری شده )هبلکس ، سیپورکس و بلوک سبک نیز می باشد. - دارای مواد ضد رطوبت جهت نگهداری طولانی مدت و دارای پلیمر های مؤثر در ایزولاسیون لایه زیر کاشی و سرامیک جهت کمک به آب بندی زیرکار محلهای مرطوب مثل حمام ، سونا ، کف آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی در طبقات میباشد. - پس از اختلاط با آب تا حدود یک ساعت در هوای 25 درجه سانتیگراد قابل اجراست. - گیرش اولیه این چسب در هوای 25 درجه سانتیگراد حدود 6 ساعت و گیرش نهایی تا 24 ساعت است. چسب 502 در مدت 7 روز به 80 درصد از مقاومت فشاری نهایی که حدود 30 نیوتن بر میلیمترمربع است میرسد.

قیمت: توافقی چسب کاشی

گروت سازان ساورد

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۳۱۷

چسب کاشی ویژه
چسب کاشی ویژه

عمران شیمی OC247 ملات آماده پودری می باشد و با توجه به پلیمرهایی كه در ساخت آن بكار رفته قدرت چسبندگی زیادی داشته و مناسب جهت چسباندن انواع كاشی، سرامیك، موزائیك، سنگ، گچ، چوب، ورقه های استایروفوم و آجر روی انواع زیرسازیها و چسباندن كاشی بر روی كاشی است.. OC247 با استانداردهای زیر مطابقت دارد: DIN EN 1324 DIN EN 1348 ASTMC 482

قیمت: توافقی چسب کاشی

عمران شیمی بسپار

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۱۶۷۵

چسب کاشی ( پودری پایه سیمانی )
چسب کاشی ( پودری پایه سیمانی )

چسب کاشی برای چسباندن انواع کاشی و سرامیک روی کف و دیوار ساختمان بکار می رود. برای کارآیی بهتر، مواد پلیمری اصلاح شده نیز در این محصول وجود دارد. سطح زیر کار مناسب عبارتند از بتن قالب ریزی شده, سطح سیمانکاری شده, ملات کفسازی ، که برای اجرا لازم است سطح زیر کار ، صاف,راست و تمیز باشد تا امکان نصب کاشی از طریق Floating یا Floating Buttering میسر گردد.

قیمت: توافقی چسب کاشی

به ملات

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۰۳۴

چسب کاشی پودری
چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری سبک سریر یک محصول اماده مصرف بر پایه سیمان است که با افزودنیهای شیمیایی اصلاح شده و برای نصب کاشی، سرامیک و سفال یک گزینه ایده آل است. چسب کاشی پودری سبک سریر به دلیل استفاده از سبکدانه های مقاوم محصولی با حجم بیشتر و وزن کمتر میباشد. با توجه به حجم بیشتر پودر نسبت به چسب کاشی های نرمال موجود در بازار با وزن مشابه توجیه اقتصادی استفاده از این کالا مشهود است .و با مصرف یک کیسه از این محصول میتوان متراژ بیشتری را کاشی یا سرامیک کرد.این کالا تولید انحصاری گچ صنعتی امید سمنان بوده و مشابه ایرانی ندارد. و برای داخل ساختمان قابل استفاده می باشد. . این محصول برای کار در سطوح عمودی و سقف و نصب کاشی و سرامیک در مکان هایی که احتمال حرکت یا لرزش سازه وجود دارد بسیار مناسب است. از خصوصیات ویژه این محصول می توان موارد زیر را نام برد: چسبندگی فوق العاده زیاد به انواع مصالح ساختمانی ،سبکی فوق العاده ، عایق صوت و حرارت، انعطاف پذیری عالی در برابر حرکت های ساختمانی ، سرعت اجرای کار بالا ، نصب عمودی و آسان و چسبندگی مناسب ، اماده مصرف بودن فقط با افزودن آب

قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان چسب کاشی

گچ صنعتی امید سمنان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۱۴۴۰

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

گروت سازان ساورد

گروت سازان ساورد

پروفایل شرکت
عمران شیمی بسپار

عمران شیمی بسپار

پروفایل شرکت
گچ صنعتی امید سمنان

گچ صنعتی امید سمنان

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز