درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش لایم استون

لایم استون یا سنگ آهک یک نوع سنگ رسوبی است که به طور عمده از کلسیت معدنی تشکیل شده است. به دلیل وجود آهک زیاد، این سنگ ها نسبت به سنگ مرمر و تراورتن جذب آب بیشتری داشته و مقاومت کمتری در برابر شرایط آب و هوایی بد و فرسایش دارند. به همین دلیل است که آنها برای نمای بیرونی ساختمان و سنگفرش ها مناسب نیستند. یکی از مزیت های اصلی لایم استون، قیمت مناسب آن می باشد. این سنگ های ساختمانی کاربردهای فراوانی دارند از جمله: استفاده در دیوارهای داخلی ساختمان، دیوار پارکینگ ها و کنار راه پله ها.

قیمت لایم استون عموما می تواند بر اساس فاکتورهای زیر تغییر کند: کیفیت آنالیز سنگ ، درجه کیفی سنگ لایم استون ، رنگ و طرح لایم استون ، قطر و ابعاد آن و البته نوع فراوری سنگ.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

جهت خرید و فروش لایم استون از تامین کنندگان این محصول و همچنین اطلاع از قیمت انواع لایم استون کافی است کلیک کنید. لایم استون سنگی آهکی و رسوبی با وزن مخصوص کمتر نسبت به سنگ های مرمریت و مرمر است.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
لایم استون ایزه
لایم استون ایزه

رنگ : خاکستری ، سفید انواع ساب : براق ،بوش همر ،هوند ، چرمی انواع برش : بی موج معدن : ایذه موارد کاربرد : محوطه سازی ، دکوراسیون خارجی ،دکوراسیون داخلی، روف گاردن

قیمت: توافقی لایم استون

کارخانجات ملل سنگ

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۴۴۴

لایم استون رعد
لایم استون رعد

معادن این نوع لایمستون در استان لرستان در نزدیکی خرم آباد واقع شده است. استان لرستان دارای معادن متعدد چینی و کریستال سفید، مرمریت، لایمستون و گرانیت می باشد. این لایمستون در اصل کرم رنگ است که فعل و انفعالات شیمیایی و همجواری معدن با دیگر فلزات باعث شده تا رنگ این فلزات در سنگ نفود کند و زیبایی خاصی به آن ببخشد. لایمستون رعد دارای رنگ قهوه ای همراه با هاله هایی کرم رنگ است که به شکل خاصی در سطح سنگ پخش شده است. هر چقدر رنگ کرم کمتر باشد رنگ سنگ تیره تر به نظر می رسد. اجرای این محصول، گرمی و دلچسبی به محیط می بخشد.

قیمت: توافقی لایم استون

کارخانجات ملل سنگ

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۲۵۳

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

کارخانجات ملل سنگ

کارخانجات ملل سنگ

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز