درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش قطعات پیش ساخته بتنی لوکس

قطعات پیش ساخته بتنی به انواع محصولات بتنی گفته می شود که در ساخت و سازها مورد استفاده قرار می گیرند. قطعات پیش ساخته بتنی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها برای موارد خاصی به کار می روند. برخی از آنها عبارتند از: قطعات پیش دال و دال بتنی پیش ساخته، جدول بتنی، کفپوش های بتنی، قطعات دیوارهای پیش ساخته بتنی و قطعات پیش ساخته دیوار محوطه.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

خرید انواع قطعات پیش ساخته بتنی لوکس به صورت آنلاین تنها با کیلیک این صفحه امکان پذیر است. قطعات پیش ساخته بتنی سبک و لوکس مناسب برای استفاده در این صفحه موجود است.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
فلاور باکس
فلاور باکس

#ژئوبلوک را میتوان در چیدمان فلاور باکسی به نحو زیبا و با تنوع رنگ بندی و استحکام عالی استفاده نمود . جذب آب ژئوبلوک زیر 2 % است و تحمل 150 کیلوگرم فشار بر سانتیمتر مربع دارد. همچنبن شرکت راه گسترش نامدار انواع متداول #فلاورباکس ها را در زیرمجموعه محصولات خود دارد. برای توضیحات بیشتر به لینک صفحات زیر مراجعه نمایید

راه گسترش نامدار

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۸۷۷

کتیبه های پیش ساخته GFRC
کتیبه های پیش ساخته GFRC

GFRCمحصولی متشكل از سیمان، ریزدانه، الیاف شیشه و مواد افزودنی است که در آن از الیاف شیشه و افزودنی ها برای بهبود خواص فیزیكی، شیمیایی و مكانیكی بتن استفاده می‌شود. اختلاط صحیح این مواد و تولید محصولاتی با یكپارچگی و پیوستگی مناسب، امكان استفاده از بتن جهت سطوح مقاوم و پر انحنا را فراهم می‌سازد. کد 328 کتیبه به ارتفاع 16cm کد329 کتیبه ارتفاع 35 cm کد 330 کتیبه 27 cm تولید میشود . از مزایای استفاده از نمای GFRC به شرح زیر می‌باشد : استحكام و دوام دراز مدت نما در برابر شرایط محیطی، باد و زلزله. امكان تعمیر و بازسازی بخشی از نما بدون آسیب به بقیه قسمت‌ها. كاهش وزن نما نسبت به سایر مصالح مشابه. كنترل كیفیت بالا قطعات و نمای نهایی.

فرسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۲۵۰

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

راه گسترش نامدار

راه گسترش نامدار

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز