درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش دیوار پیش ساخته بتنی

دیوار پیش ساخته بتنی همان طور که از نام آن پیداست نوعی دیوار است که در کارخانه های تولید مصالح ساختمانی و با استفاده از بتن تولید و سپس به محل های ساخت و ساز منتقل می شوند. این دیوارها مقاومت خوبی در برابر لرزش ها، بادها و سایر عوامل طبیعی دارند. یکی از مزیت های مهم دیوار پیش ساخته بتنی نصب سریع و آسان آنهاست که به این طریق باعث کاهش هزینه های ساخت و ساز می شود.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

ابعاد (cm)

ضخامت (cm)

عیار بتن

نوع سیمان مصرفی

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

دیوار پیش ساخته بتنی کاربردهای زیادی برای دیوار کشی های سریع و محوطه ای دارد . مشخصات و تولید کنندگان آن را اینجا مشاهده کنید

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
قطعات پیش ساخته دیوار حائل
قطعات پیش ساخته دیوار حائل

دیوار حائل خاک مسلح یکی از جدیدترین محصولات در زمینه اجرای نمای سیستم خاک مسلح قطعات پیش ساخته بتنی #ژئوبلوک است، اجرای دیوار حائل با این قطعات سرعت فوق العاده ای داشته و نسبت به دیوارهای حائل سنتی ( دیوار سنگی و دیوار بتن مسلح ) از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر میباشد. لازم به ذکر است که ژئوبلوک : ✅نیاز به ملات ندارد ( خشکه چین میباشد ) ✅سرعت اجرای بالایی دارد. ✅دوست دار محیط زیست است. ✅جذب آب قطعات بسیار پایین است (زیر 2 %) ✅قطعات نمای زیبای بادبر دارند. ✅در تست های لرزه ای عملکرد بهتری دارد. ✅تنوع رنگبندی دارند و طول عمر قطعات بسیار بالاست.

راه گسترش نامدار

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۱۲۱۳

دیوار پیش ساخته بتنی نمادار
دیوار پیش ساخته بتنی نمادار

قطعات بتنی نسل جدید دیوار های محوطه و نمادار است که با استفاده از آن ها مشکلات دیوار های سنگی حل می شود. با استفاده از این قطعات هزینه ی ساخت دیوار به مقدار زیادی کاهش می یابد و این در حالی است که مدت زمان صرف شده برای ساخت دیوار نیز بسیار کمتر می شود. از سوی دیگر اما کیفیت و استحکام این دیوار ها نسبت به روش های سنتی بیشتر شده که استفاده از این روش را بسیار به صرفه تر از روش سنتی می کند. از طرف دیگر نیز مسئله ی ظاهر و زیبایی دیوار مطرح می شود که باز هم قطعات بتنی در این زمینه پیشرفت داشته اند و ظاهر بسیار زیبایی دارند، کاملا بر خلاف دیوار های سنگی که باید بر روی آن ها عملیات زیباسازی انجام می شد

راه گسترش نامدار

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۹ ۲۸۲۳

نمای بتنی اکسپوز
نمای بتنی اکسپوز

دیوارهای با نمای بتنی اکسپوز انتخاب بسیار هوشمندانه ای برای افزایش عمر و در عین حال زیبایی فضاهای پر تردد و عمومی هستند . بتن اکسپوز که مصالح پرطرفداری میان طراحان و معماران است، تا چند سال پیش برای کارفرمایان ناشناخته بوده و عمده کاربرد آن در ساختمان‌های عمومی و بزرگ بود. اما امروزه به عنوان مصالحی با قابلیت‌های فراوان در ایجاد نماهای خاص و احجام زیبا شناخته میشود و دامنه وسیعی از محصولات بتنی که با تکنیک‌های متنوعی تولید میشوند در ساختمان‌های مسکونی ، تجاری، اداری و ویلا مورد استفاده قرار میگیرد . بتن اکسپوز با قابلیت اجرای درجا: این نوع ملات اکسپوز قابلیت اجرا در رنگ های متنوع و سفارشی را دارد. اجرا در این سیستم نیازمند تیم اجرایی حرفه ای می باشد تا روند کیفی و سرعت اجرای بالای کار حفظ شود. این نوع پوشش دارای مقاومت چسبندگی و مقاومت سایشی خوبی بوده و برای محل هایی با شکل هندسی قوس دار و خاص مطلوب می باشد. بتن اکسپوزر با تایل های پیش ساخته بتنی: نوع دیگر بتن اکسپوز استفاده از تایل های آماده و با تنوع طرح می باشد. پر کاربرد ترین نوع آنها تایلهای ساده می باشد اما با توجه به تنوع بسیار گسترده و زیبای طرح در این تایلها، صاحبان تمام سلیقه ها انتخاب منحصر به ذوق خود را می توانند داشته باشند.

آمود آژند اندود

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۴ ۳۴۰۳

حفاظ پنجره پیش ساخته GFRC
حفاظ پنجره پیش ساخته GFRC

(glass fiber rein forced concrete (GFRC محصول نام قطعات پیش ساخته بتنی مسلح به الیاف شیشه است که در ضخامت های 2 الی 6 سانتی متر تولید میگردد . مواد تشکیل دهنده آن سیمان سفید ، آب ، سیلیس نمره بندی خاص ، الیاف شیشه مخصوص ، مواد افزودنی مقاوم کننده ، میلگردهای گرم کششی با توجه به نوع طرح و تولید می باشد . مزیت نصب نمای GFRC : مقاومت فیزیکی بالاتراز سنگ مقاومت بالا در برابر سرما و یخ زدگی توانایی تولید و نصب طرح های کاملا کلاسیک توانایی تولید طرح سنگهای معدنی متنوع با رنگ سنگ مورد نظر سفارشی حفاظ پنجره و بالکن در ابعاد 200*120 تولید میشود .

فرسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۷۲۳

ديوار پيش ساخته بتني
ديوار پيش ساخته بتني

ديوارهاي پيش ساخته بتني با ابعاد و شكل هاي مختلف با بالاترين كيفيت يكي از محصولات اين شركت مي باشد. مزاياي استفاده از اين ديوار ها زيبايي استحكام سرعت نصب امكان جابجايي در صورت نياز و در نهايت اقتصادي بودن اين نوع ديوارها نسبت به ديوارهاي معمولي با آجر مي باشد .

نیک تابان دز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱۶ کامل ۵۱۳۴

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آمود آژند اندود

آمود آژند اندود

پروفایل شرکت
نیک تابان دز

نیک تابان دز

پروفایل شرکت
راه گسترش نامدار

راه گسترش نامدار

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز