درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش کفپوش صنعتی

کفپوش اپوکسی که از جنس پلیمر (معمولا رزین و یک ماده شیمیایی سخت کننده) می باشد در ساختمان های صنعتی و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کفپوش قابلیت اجرا بر روی بتن، سنگ و انواع موزاییک را دارد ولی نمی توان آنها را روی آسفالت اعمال کرد. در حال حاضر کفپوش اپوکسی به دلیل مزایای زیادی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

عوامل متعددی بر قیمت کفپوش اپوکسی تاثیر می گذارند از جمله: میزان سطح مورد نظر، زیرسازی، فاصله مشتری تا موقعیت پیمانکار، نوع سطح و میزان مواد لازم برای اجرا، ضخامت کار، کیفیت کفپوش، دستمزد مجریان و هزینه های مربوط به ماشین آلات مورد استفاده در پروژه. اگر شما در زمینه اجرای کفپوش سوالی دارید، می توانید در این صفحه به مجریان کفپوش اپوکسی دسترسی داشته و با آنها تماس بگیرید.

اجرای کفپوش کار ساده ای نیست و مجری کفپوش اپوکسی باید در این کار خبره و حرفه ای باشد تا بنواند این نوع کفپوش را به صورت کاملا یک دست و بدون نقص بر روی سطح اعمال کند. برای اجرای کفپوش های اپوکسی به یک سطح صاف، صیقلی و تمیز با کمترین خلل و فرج نیاز است. نکته مهمی که مجریان کفپوش اپوکسی باید به آن دقت کنند این است که همه ترک های سطح را برطرف کرده و کف را از هر گونه آلودگی، چربی و لکه های روغن پاک کنند. در این صفحه می توانید به تامین کنندگان و مجریان کفپوش اپوکسی دسترسی داشته باشید.

کفپوش اپوکسی صنعتی همان طور که از نامش پیداست در محیط های صنعتی و پر رفت و آمد به کار می رود، مخصوصا در مکان هایی که در آن از ماشین آلات و وسایل سنگین استفاده می شود. بهترین سطوح برای اجرای کفپوش اپوکسی صنعتی، سطح بتنی به ویژه بتن ماله پروانه ای (بتنی که اجرای آن به صورت مکانیزه انجام می شود) است. این نوع کفپوش های اپوکسی طول عمر بالایی داشته و همچنین در برابر مواد شیمیایی موجود در محیط های صنعتی مانند انبارها و صنایع مقاوم هستند.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

قیمت مقطوع (تومان)

۸۱۸,۰۰۰
تومان
۱۴,۰۰۰
تومان

کشور سازنده

برند

نوع کفپوش

محل مصرف

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

در این صفحه می توانید از قیمت انواع کفپوش صنعتی از جمله کفپوش اپوکسی آگاه شوید و همچنین به مجریان کفپوش اپوکسی دسترسی داشته باشید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
کفپوش تزئیناتی و تجاری بساپلیمر
کفپوش تزئیناتی و تجاری بساپلیمر

سیستم های کفپوش رزینی مسکونی، اداری، تجاری و پارکینگی که زیبا، با دوام، مقاوم در برابر سر خوردگی و دارای قابلیت نظافت آسان هستند، آرزوی هر سازنده و طراح مجتمع های تجاری، مغازه ها و فروشگاه ها است. اغلب کفپوش های اجرا شده بر سطح بتن به پرداخت، نگهداری و نظافت پر هزینه و زمان بر نیاز دارند و همین امر در مصرف کنندگان ناراحتی در استفاده و هزینه بالا در طول عمر سرویس دهی کفپوش را به همراه خواهد داشت. مشخصات: کفپوش‌های مسکونی، اداری و تجاری ، پارکینگی یا به طور کل مجموعه سیستم های کفپوش تزئیناتی بساپلیمر به طراحان و صاحبان مشاغل امکان می دهد، تا محیطی راحت، زیبا و ایمن برای کارکنان و مراجعه کنندگان خود فراهم نمایند. همچنین لازم به ذکر است سطح پارکینگ‌ها جز اولین نگرانی‌های مالکان، اجراکنندگان و کاربران پارکینگ‌ها است. با توجه به نوع کاربری پارکینگ ها و ترافیک رفت و آمد در انواع مختلف مسکونی و تجاری، بایستی نکات مهمی در طراحی و کف سازی پارکینگ ها مورد توجه قرار بگیرد. از مهمترین ویژگی های مورد نیاز کفپوش در این مکان ها می توان به موارد زیر اشاره نمود: • تنوع رنگ و امکان طراحی • دوام...

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

بسا پلیمر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۸۸۵

کفپوش رزینی محیط های بهداشتی
کفپوش رزینی محیط های بهداشتی

فراهم کردن محیطی ایمن و پاک به منظور تولید محصولات دارویی و بهداشتی و همچنین محافظت از بیماران و کارکنان در مراکز ارائه خدمات بهداشتی و درمانی اولویتی غیر قابل انکار است .بر همین اساس یکی از دغدغه های اصلی در مراکز بهداشتی انجام فعالیتهایی است که اثرات مضر باکتریها، ویروسها و بیماری هایی که در جهان مدرن یافت می شوند را از بین ببرد. با استفاده از نانوکفپوش های رزینی بساپلیمر ضمن محافظت از سطوح میزان آلودگی های ناشی از حضور گرد و غبار برخاسته از سطح، خوردگی و تخریب سطح به حداقل رسیده و محیطی پاکیزه و دارای ظاهری آراسته را به وجود می آورد. - استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2008 - تایید تولید نانو مقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو - تاییدیه آنتی باکتریال از انستیتو پاستور ایران - تاییدیه عدم سمیت و تحریك پوستی از دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی مشخصات: - آنتی استاتیک - آنتی باکتریال ساده - آنتی باکتریال طرح دار

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

بسا پلیمر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۹۳۳

کفپوش اپوکسی داروسازی، بیمارستانی و سالن تولید بهداشتی
کفپوش اپوکسی داروسازی، بیمارستانی و سالن تولید بهداشتی

اولین مکانی که با شنیدن کلمه ی بهداشتی به ذهن خطور می کند بیمارستان و دیگر مراکز خدمات پزشکی است. خطر سرایت بیماری در بیمارستان هایی که نظافت کف در آن ها به خوبی انجام نشود دو برابر است. در کفپوش های بیمارستانی باکتری ها در سطوح غیر متخلخل نفوذ نمی کنند و مواد شوینده ی پایه الکلی بر روی این کفپوش ها در برابر گرد و غبار، بهتر عمل می کنند. از سوی دیگر تجمع افراد در سالن ها و راهروهای بیمارستان ها بسیار بالاست، بنابراین کفپوش بیمارستانی انتخابی مناسب برای این مکان ها است و باید دارای مقاومت سایشی بسیار بالایی باشد. علاوه بر این، سطح کفپوش بیمارستانی نباید لغزنده و لیز باشد تا از صدمات ناشی از سُر خوردن بیماران و پرسنل بر روی کفپوش جلوگیری شود. مواردی که در زمان انتخاب کفپوش بیمارستان بایستی در نظر گرفته شود، عبارتند از: -سهولت جا به جایی تجهیزات مانند ویلچر، گاری، برانکارد، پرتو نگارهای اشعه ایکس -نظافت و نگهداری سطح کفپوش بیمارستان -غیر لغزنده بودن سطح کفپوش مهم ترین ویژگی کفپوش های رزینی بیمارستانی و بهداشتی بساپلیمر، آنتی باکتریال بودن آن است. باکتری ها معمولاً بر سطح کف...

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

بسا پلیمر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۳۸۰

فروش اپوکسی سنگ مارامو
فروش اپوکسی سنگ مارامو

اپوکسی سنگ اپوکسی مخصوص روی سنگ اپوکسی مخصوص هوای سرد اپوکسی مخصوص توری کردن پشت سنگ اپوکسی مخصوص پوشاندن سنگ کوپ اپوکسی سنگهای مرمریت و گرانیت ( با امکان سفارش به رنگ دلخواه ) اپوکسی مخصوص تزریق در ترک های سنگ کوپ اپوکسی های سفارشی جهت سنگ های خاص کلمات کلیدی: رقیق جذب بالا و بدون زرد شدگی با استحکام و چسبندگی بالا و نفوذپذیری بالا

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

شرکت زانوس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۶۳

موکت تایل ایرانی
موکت تایل ایرانی

موکت تایل ایرانی The best با استانداردهای اروپا از جمله : ضد شعله و آتش سوزی (BFL) - ضد الکتریسیته ساکن ضد چرک و... است که شامل ۵ رنگ است برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت gamantj.com مراجعه کنید.

قیمت: ۲۲۰,۰۰۰ تومان کفپوش صنعتی

گامان تزئین جاوید

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ کامل ۱۳۲۰

کفپوش اپوکسی ساختمانی
کفپوش اپوکسی ساختمانی

کفپوش اپوکسی بصورت یکپارچه و بدونه درز در رنگهای متنوع قابل اجرا می­باشد این کفپوش، چسبندگی فوق العاده روی سطوح بتنی و سطوح سازگار با اپوکسی و سطوح فلزی را دارا می­باشد. در مقابل مواد شیمیائی قارچ­ها و باکتری­ها و … دارای مقاومت می­باشد. ضمناً دارای مقاومت مکانیکی و شیمیائی و فشاری می­باشد. از خواص این کفپوش یکپارچه بودن و خط کشی آسان و هم چنین ترمیم آسان می­باشد. این کفپوش بر پایه رزین یا هارد تر ضد اسید فرموله می­گردد. این کفپوش به دلیل خواص مکانیکی و شیمیائی بسیار خوب جهت کلیه سطوح در معرض مواد شیمیائی اسیدها و بازها و کارخانه جات غذائی و داروئی شیمیائی و مخازن بتنی و فلزی استفاده میگردد. در واحد های مسکونی برای زیبایی بیشتر این نوع کفپوش را میتوان به صورت سه بعدی در تصاویر مختلف اجرا کرد .

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

هانیس سطوح آبیدر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۱۶۱

کفپوش آنتی استاتیک
کفپوش آنتی استاتیک

این کفپوش‌ها بار الکترواستاتیکی که در اثر حرکت وسایل و رفت و آمد افراد به وجود آمده را به حداقل می‌رسانند و مقاومت الکتریکی آنان نیز کنترل شده است به همین این کفپوش ها ضد جرقه هستند . موارد مصرف : شامل: صنایع مخابرات، صنایع کامپیوتر،صنایع مونتاژهای مدارهای الکتریکی، اتاق محتوی تجهیزات برق، اتاقهای تمیز (Clean Room) کارخانجات، صنایع نظامی، کارخانجاتی که با مواد قابل احتراق سر‌وکار دارند، آزمایشگاه های الکترونیک و اندازه گیری دقیق و ..... مراحل اجرا ۱- کفسابی و وکیوم کل سطح ۲- اجرای مرحله زیرسازی ۳- پرایمر مخصوص سطح سازگار ۴- اجرای نوار مسی به ابعاد مختلف روی سطح ۵- اجرای پرایمر آنتی استاتیک که کل سطح رسانا می­کند. ۶- Tap cot اجرای مرحله نهائی آنتی استاتیک.

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

هانیس سطوح آبیدر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۱۲۴

کفپوش صنعتی برپایه رزین
کفپوش صنعتی برپایه رزین

این نوع پوشش ها برپایه رزین فرموله شده اند که روی تمامی سطوح قابل اجرا هستند . ویژگی این کفپوش ها : 1- ضد جرقه 2- ضد اسید و خوردگی 3- ضد سایش و لغزندگی 4- ضد خش و مقاوم در برابر فشار 5- دارای مقاومت سایشی بالا 6- دارای مقاومت الکتریکی بالا 7- در مقابل اشعه یو وی و نور خورشید مقاوم میباشند . 8- مقوم در برابر مواد شیمیایی اسیدها و بازها 9- مقاوم در برابر قارچ ها و باکتری ها 24 ساعت بعد اجرا کاملا سفت و سخت میشوند .

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

هانیس سطوح آبیدر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۰۲۶

کفپوش صنعتی اپوکسی
کفپوش صنعتی اپوکسی

کفپوش اپوکسی صنعتی و دکوراتیو اپوکسی قابل مصرف در کلیه پارکینگ ها ، کارخانجات ، دفاتر ، مطب ها، و کلیه اماکن خصوصی و عمومی قابل اعمال و دارای مزایای انتی باکتریال و انتی استاتیک و زیبایی منحصر به فرد خود میباشد. کفپوش اپوکسی به دلیل ارائه خواص منحصر بفرد و قابلیت اعمال در ضخامت های بالا، در انواع صنایع سنگین خودرو سازی، قالب سازی، نظامی، بهداشتی و دارویی، غذایی، پتروشیمی ها، نیروگاه ها، صنایع چاپ و انبارها و سالن های صنعتی و ورزشی و .. مورد استفاده قرار می گیرد. از خواص عمده کفپوش اپوکسی، مقاومت مکانیکی، ضربه و سایش بالا، مقاومت های بالا در مقابل عوامل شیمیایی و رطوبت و همچنین زیبا سازی سالن می باشد.

پایه قیمت: ۱۴۰,۰۰۰ تومان کفپوش صنعتی

رادین پوشش زرین

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۸ ۱۳۶۷

کفپوشهای صنعتی اپوکسی
کفپوشهای صنعتی اپوکسی

فروش و اجرای انواع کفپوش اپوکسی و خط کشی پارکینگ ها ، معابر و خیابان ها کفپوش اپوکسی مناسب برای پارکینگ ها ، فروشگاه ها ، درمانگاه ها ، بیمارستان ها ، سالن های ورزشی و تجاری ، انبار ها و اماکن پر تردد دیگر می باشد که دارای مزایای بسیاری بوده و به صرفه از نظر اقتصادی می باشد. اپوکسی کفپوشی لوکس ، زیبا ، بادوام که با ضخامت های مختلف و کابردها گوناگون اجرا می شود . کفپوش اپوکسی برای تمامی سطوح قابل اجرا می باشد . حداقل ضخامت آن ۲ میلیمتر بوده و از دو جز ( رزین و سخت کننده ) تشکیل شده است که با هم مخلوط شده و یک سطح کاملا صاف ، یکپارچه ، ضد آب و مقاوم در برابر مواد شیمیایی را ایجاد مینمایند . کفپوش اپوکسی و خط کشی به دلیل سختی آن بهترین گزینه برای اجرا در پارکینگ های صنعتی که عبور وسایل نقلیه سنگین در آن زیاد بوده می باشد. تنوع بالا در رنگ یکی دیگر از مزیت های کفپوش اپوکسی و خط کشی بوده . رنگ پارکینگ خود را با کفپوش اپوکسی انتخاب کنید و هیچ گونه محدودیتی نداشته باشید . از مهمترین مزایای کفپوش اپوکسی آببند بودن اینگونه متریال می توان اشاره کرد . اجرای این گونه از کفپوش ها نیاز به آب بندی (انواع قیر و گونی ، ایزوگام و بتن آب بند و …) را رفع کرده . در رمپ ها هم با اجرای سیلیس پاشی روی سطح رمپ در فصل سرما روز های برفی و بارانی باعث اصطکاک تایر خودرو و کف میشود که از سر خوردن خودرو جلو گیری میکند .

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

تجهیزات پارکینگ روشن ایده

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۷ ۱۵۷۶

کفپوش لاستیکی
کفپوش لاستیکی

کفپوش لاستیکی فومیران کفپوشی با کیفیت و دوام بالا، مقاوم در برابر ضربه، وزن بالا، بارش برف و باران، تابش آفتاب و ... می باشد. این کفپوش ها قابل استفاده در فضاهای سر باز و پر رفت و آمد مانند پارک ها، باشگاه های بدنسازی، حیاط، پیاده روها، پارکینگ ها و ... می باشند. کفپوش لاستیکی فومیران ضد آب و قابل شستشو بوده و به صورت قطعه ای در ضخامت های مختلف موجود می باشد. نوع خاصی از این کفپوش با نام کفپوش لاستیکی پایه تخم مرغی دارای پایه های تخم مرغی شکل در زیر خود بوده که مناسب جهت عبور آب از زیر کفپوش پس از شستشو یا بارندگی می باشد. این عمل مانع از پوسیدن کفپوش می شود. همچنین نوع دیگری از این کفپوش، کفپوش لاستیکی گلدن ( golden rubber ) می باشد . این محصول جدید با حفظ ویژگی های قبل و با ظاهری زیباتر می باشد به صورتیکه در برابر نور درخشندگی زیبایی داشته و برای محیط هایی همچون حیاط مهد کودک و مدرسه، سالن های همایش و جشن ها که احتیاج به ظاهری زیباتر دارند بسیار مناسب می باشد که رنگبندی آن گلدن سبز درخشان و آبی درخشان می باشد.

قیمت: ۱۴,۰۰۰ تومان کفپوش صنعتی

فومیران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۷ ۱۸۳۴

کفپوش تاتامی فوم
کفپوش تاتامی فوم

کفپوش تاتامی فوم، محصولی از فومیران مناسب جهت استفاده به عنوان کفپوش مهد کودک، کفپوش اتاق کودک، کفپوش سالن ورزشی و ... می باشد. این کفپوش از جنس فوم eva بوده و کفپوشی انعطاف پذیر و ارتجاعی می باشد. این ویژگی باعث می شود تا کفپوش به عنوان ضربه گیر عمل نموده و از شدت ضربه بکاهد. کفپوش تاتامی فومیران، ضد آب و قابل شستشو بوده و به وسیله یک پارچه مرطوب می توان به راحتی آن را تمیز نمود. نصب این کفپوش نیز به صورت پازلی امکان پذیر است. این کفپوش فومی در رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف قابل استفاده می باشد.

قیمت: ۵۳,۴۰۰ تومان کفپوش صنعتی

فومیران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۷ ۱۵۳۴

  • 1
  • 2
مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آیریس تابان آسیا

آیریس تابان آسیا

پروفایل شرکت
عکاظ خاورمیانه

عکاظ خاورمیانه

پروفایل شرکت
گامان تزئین جاوید

گامان تزئین جاوید

پروفایل شرکت
تجهیزات پارکینگ روشن ایده

تجهیزات پارکینگ روشن ایده

پروفایل شرکت
بتن پلیمر برنا

بتن پلیمر برنا

پروفایل شرکت
چوب نمای ساختمان

چوب نمای ساختمان

پروفایل شرکت
شرکت زانوس

شرکت زانوس

پروفایل شرکت
رادین پوشش زرین

رادین پوشش زرین

پروفایل شرکت
هانیس سطوح آبیدر

هانیس سطوح آبیدر

پروفایل شرکت
بسا پلیمر

بسا پلیمر

پروفایل شرکت
سیمای امیران امید

سیمای امیران امید

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز