درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش فن کوئل

فن کویل سیستمی جهت ایجاد تهویه مطبوع در انواع ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری می باشد. فن کویل ها در انواع سقفی، دیواری و... موجود هستند و می توانند به شکل توکار و یا روکار نصب شوند .

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

انواع فن کوئل را می توانید در این صفحه مشاهده ، انتخاب و استعلام قیمت کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
فن کویل سقفی- زمینی
فن کویل سقفی- زمینی

فن کویل متشکل است از يك عدد كويل سرمایی/گرمایی و يك عدد فن كه در يك بدنه قرار میگیرد و برای ايجاد سرما و يا گرمای محيط بكار ميرود. فن كويل ها ميتوانند بدون بدنه و برای نصب در سقف كاذب و يا اتصال به كانال ساخته شوند. كنترل فن کویل به صورت دستی با يك كليد و يا با ترموستات به صورت اتوماتيك متفاوت است. گاهی از يك شير در مسير آب ورودی به فن كويل نيز برای كنترل دمای محيط استفاده ميگردد. فن كويل های شركت تهويه دماوند پارس با بهره گيری از پيشرفته ترين تكنولوژی روز دنيا در ساخت فن كويل طراحی و ساخته ميشوند. نشان استاندارد ايران از سازمان ملی استاندارد ايران و آرم استاندارد سی ای از اتحاديه اروپاCE به همراه گواهينامه های سيستم مديريت مبتنی بر ايزو DIN EN-ISO 9001:2008 و گواهينامه استاندارد مديريت سلامت و ايمنی كار ايزو BS EN ISO 14001:2004 و گواهينامه استاندارد سيستم مديريت محيط زيست ايزو BS OHSAS 18001:2007 پروسه ای سختگيرانه را در جهت توليد هر چه بهتر و با كيفيت تر اين محصول در شركت تهويه دماوند پارس رقم زده اند.

قیمت: توافقی فن کوئل

تهویه دماوند پارس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۲۷۱

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

تهویه دماوند پارس

تهویه دماوند پارس

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز