درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش هوا ساز

دستگاه هواساز منزل را می توان جهت تنظیم دما و رطوبت، فیلتر نمودن هوای داخل آپارتمان و... غیره استفاده نمایید. توجه کنید هواساز سیستم گرمایش و یا سرمایش نیست بلکه این وسیله تنها برای انتقال هوای مناسب سرد و گرم به داخل فضای اتاق مورد استفاده قرار می گیرد.

هواساز یکی از مهم ترین تجهیزات سیستم های تهویه مطبوع است که از آن برای کنترل دما و رطوبت در فصل های سرد و گرم و به طور کلی برای تامین و حفظ هوای مطبوع و سالم به کار می رود. این دستگاه ها را می توان در تمامی مناطق ایران با اقلیم های متفاوت نصب و استفاده کرد. دستگاه هواساز مناسب برای مکان های مختلفی مانند سالن های اجتماعات نمایش و سخنرانی، بیمارستان ها، مراکز بزرگ، ادارات و ... است.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

برای خرید و فروش و اطلاع از قیمت انواع هواساز شامل هواساز خانگی، صنعتی، سقفی، هواساز ایرواشر، هواساز هایژنیک و هواساز سالن قارچ در ابعاد کوچک و بزرگ و برندهای مختلفی مانند ال جی و انرژی به این صفحه مراجعه کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
فروش نازل مه پاش خانگی
فروش نازل مه پاش خانگی

فروش نازل مه پاش خانگی با سیستم آب شهری نازل مه پاش جهت ایجاد رطوبت و کاهش دمای محیط مورد استفاده قرار میگیرن. سیستم مه پاش یا میست به دو صورت تحت فشار یا با آب شهری اجرا می شوند. نازل های مه پاش شرکت آرتاب قابل استفاده با فشار آب شهری بوده و بدون نشتی و رسوب می باشد. نازل های مه پاش جهت استفاده در گلخانه ها،سالن های پرورش قارچ خوراکی،رستوران ها و ... می باشد.

قیمت: ۱۲,۰۰۰ تومان هوا ساز

آرتاب شاپ

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۸۴۲

هواساز و ایرواشر
هواساز و ایرواشر

هواساز یکی از اصلی‌ترین دستگاه‌های تهویه مطبوع است که در مسیر چیلر و بویلر با کانال هوا قرار می‌گیرد. هواساز متشكل از يك بدنه فلزي است كه با انواع كويل، فن، فيلترهاي مختلف، صدا خفه كن، ايرواشر و رطوبت زن تجهيز شده است. هواساز ها در صنایع مختلف نیز برای تولید هوای مورد نیاز با درجه و رطوبت مورد نظر به کار برده می‌شوند. مزاياي دستگاههاي هواساز شرکت تهویه دماوند پارس : 1- بدنه دو جداره عایقکاری شده با عایق پلی یورتان تزریقی و درنتیجه: کاسته شدن از میزان لرزش و ارتعاش دستگاه کم شدن از میزان سر و صدای دستگاه افزایش طول عمر دستگاه کم شدن میزان مصرف انرژی دستگاه افزایش زیبایی و استجکام دستگاه 2-قابليت تجهيز به انواع کویل گرمایی آب گرم و یا بخار قابلیت تجهیز با کویل الکتریکی قابليت تجيهز به سيستمهاي بازيافت انرژي و هيت ريكاوري. قابلیت تجهیز به انواع رطوبت زن و ایرواشر قابلیت تجهیز به انواع فیلترها جهت مصارف گوناگون بیمارستانی و صنایع بهداشتی دارویی قابلیت تجهیز به انواع فیلتر...

قیمت: توافقی هوا ساز

تهویه دماوند پارس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۱۴۵۵

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آرتاب شاپ

آرتاب شاپ

پروفایل شرکت
تهویه دماوند پارس

تهویه دماوند پارس

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز