درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش نرده استیل

در انتخاب نرده استیل نوع استفاده بسیار اهمیت دارد اگر شما از نرده استیل در فضای باز استفاده می کنید از نرده استیل ضد زنگ و مقاوم استفاده کنید اما اگر در فضای داخلی از نرده استیل استفاده می کنید می توانید از نرده استیل با ضخامت کمتر استفاده کنید که از قیمت کمتری برخوردار می باشد.

دو نوع پرفروش در نرده استیل ها وجود دارد قیمت نرده استیل بستگی به این دو نوع دارد یکی درجه یک می باشد با کد 304 و دیگری با کد 201 از نوع نرده استیل درجه دو می باشد. شما با توجه به نوع استفاده می توانید از این دو نوع نرده استیل مورد نظر را انتخاب کنید.

نرده استیل تراس یکی از بهترین نوع نرده می باشد. نرده استیل تراس در ساختمان های امروزی در کنار امنیت دوام و زیبایی را به همراه دارد. استیل، نرده تراس حتما باید ضد زنگ باشد و از عیار بالایی برخوردار باشد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

آلیاژ مورد استفاده

رنگ نرده

طرح نرده

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

خرید و استعلام از آخرین انواع نرده استیل، قیمت نرده استیل، قیمت نرده استیل تراس را فقط در سایت سژین بیابید.نرده های استیل در برابر رطوبت مقاوم تر می باشند.در این صفحه تمام پیشنهادات فروش نرده استیل را بررسی کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
یراق نرده استیل کابلی عمودی
یراق نرده استیل کابلی عمودی

نرده های کابلی عمودی یکی از مدرن ترین هندریل های روز دنیا است که هم در داخل ساختمان و هم در بیرون ساختمان به کار گرفته می شود. این مجموعه یراق طراحی شده برای سطوح چوبی و بتنی می باشد و کابل نمره ۵ مناسب ترین کابل برای این یراق می باشد.این ست شامل یک عدد اتصال کابل به پله و یک عدد اتصال کابل به دیواره می باشد. این محصول ساخته شده از استنلس استیل ۳۰۴ می باشد. ساخت این قطعه از استیل ۳۱۶ متناسب با نیاز مشتری امکان پذیر میباشد. این قطعه در طرح های مات و براق موجود می باشد. محصولات برند آراد استیل از لحاظ کیفیت و استقامت تضمین شده است چرا که در همه مراحل تولید این قطعات را کنترل و تست مقاومت و کیفت می کنیم.

قیمت: ۱۶۶,۰۰۰ تومان نرده استیل

آراد استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۹۶۹

یراق اتصال هندریل استیل به شیشه
یراق اتصال هندریل استیل به شیشه

این محصولات برای نرده شیشه ای که با توجه به درخواست مشتری نیاز به هندریل استیل میباشد، استفاده می شنود. این هندریل لوله و یا پروفیل استیل را توسط یراق اتصال شیشه به هندریل، به پنل شیشه ای متصل می کند. این یراق پنل های شیشه به ضخامت ۸،۱۰،۱۲،۱۶،۲۰ میل به لوله (قطر ۵۱ یا ۳۸ میل) و پروفیل (۴۰*۴۰، ۴۰*۶۰، ۵۰*۵۰، ۳۰*۶۰) متصل می کند. این محصول ساخته شده از استنلس استیل ۳۰۴ می باشد. ساخت این قطعه از استیل ۳۱۶ متناسب با نیاز مشتری امکان پذیر میباشد. این قطعه در طرح های مات و براق موجود می باشد. محصولات برند آراد استیل از لحاظ کیفیت و استقامت تضمین شده است چرا که در همه مراحل تولید این قطعات را کنترل و تست مقاومت و کیفت می کنیم.

پایه قیمت: ۱۱۵,۰۰۰ تومان نرده استیل

آراد استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۶۰۱

نرده شیشه ای تراس ، وید و استخر مدل اسپیگوتی
نرده شیشه ای تراس ، وید و استخر مدل اسپیگوتی

****توجه: قیمت دقیق بعد از نقشه برداری و انتخاب شیشه مشخص می شود. اتصال شیشه به بدنه با پایه اسپیگوت مدل ۱۰۰۱ از استیل ۳۰۴ : قیمت هر متر ۹۵۰،۰۰۰ الی ۲،۱۰۰،۰۰۰ اتصال شیشه به بدنه با پایه اسپیگوت مدل ۱۰۰۲ از استیل ۳۰۴ : قیمت هر متر ۷۵۰،۰۰۰ الی ۱،۸۵۰،۰۰۰ اتصال شیشه به بدنه با پایه اسپیگوت مدل ۱۰۰۳ از استیل ۳۰۴ : قیمت هر متر ۹۰۰،۰۰۰ الی ۲،۰۰۰،۰۰۰ اتصال شیشه به بدنه با پایه اسپیگوت مدل ۱۰۰۴ از استیل ۳۰۴ : قیمت هر متر ۹۵۰،۰۰۰ الی ۲،۱۰۰،۰۰۰ قیمت فوق شامل هزینه نقشه برداری، نقشه کشی،متریال(شیشه و قطعه)و نصب می باشد. هزینه حمل شیشه و ایاب ذهاب (مخصوص شهرستان ها) بر عهده کارفرما می باشد . برای مشاهده مدل اتصال و انواع هندریل به سایت آراد استیل قسمت نرده شیشه ای مراجعه کنید. *** نحوه سفارش: تماس با شرکت، بازدید و نقشه برداری، ارسال نقشه دو بعدی توسط شرکت به همراه پیش فاکتور، واریز پیش پرداخت، تولید، ارسال متریال، واریز بخش دوم فاکتور ،نصب و تحویل با رضایت %۱۰۰ کارفرما، تسویه فاکتور

پایه قیمت: ۷۵۰,۰۰۰ تومان نرده استیل

آراد استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۷۱۷

نرده شیشه ای وید، تراس مدل فیکس پوینتی
نرده شیشه ای وید، تراس مدل فیکس پوینتی

****توجه: قیمت دقیق بعد از نقشه برداری و انتخاب شیشه مشخص می شود. اتصال شیشه به بدنه با فیکس پوینت از استیل ۳۰۴ : قیمت هر متر ۸۰۰،۰۰۰ الی ۱،۸۰۰،۰۰۰ قیمت فوق شامل هزینه نقشه برداری، نقشه کشی،متریال(شیشه و قطعه)و نصب می باشد. هزینه حمل شیشه و ایاب ذهاب (مخصوص شهرستان ها) بر عهده کارفرما می باشد . برای مشاهده مدل اتصال و انواع هندریل به سایت آراد استیل قسمت نرده شیشه ای مراجعه کنید. *** نحوه سفارش: تماس با شرکت، بازدید و نقشه برداری، ارسال نقشه دو بعدی توسط شرکت به همراه پیش فاکتور، واریز پیش پرداخت، تولید، ارسال متریال، واریز بخش دوم فاکتور ،نصب و تحویل با رضایت %۱۰۰ کارفرما، تسویه فاکتور

پایه قیمت: ۷۰۰,۰۰۰ تومان نرده استیل

آراد استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۶۵۵

نرده شیشه ایی با پروفیل استیل
نرده شیشه ایی با پروفیل استیل

• نرده شیشه ای با ظاهری لوکس و مدرن جایگاه خاصی در معماری مدرن دارد. استفاده از آن در بالکن و راه پله ظاهری لوکس و زیبا در نمای بیرونی و دکوراسیون داخل ساختمان به وجود می آورد. • شفافیت و قابلیت انعکاس شیشه مانع از محدودیت نور شده در نتیجه فضای داخل نور بیشتری خواهد داشت، ضمن اینکه دید و منظره بیرونی نیز محدود نمی‌شود. • استحکام و ایمنی نرده شیشه ای به دلیل استفاده ازشیشه سکوریت یا لمینیت و کاربرد پروفیل مستحکم و ضد خوردگی آلومینیوم یا استیل بسیار بالاست. • تمیز کردن نرده شیشه ای آسان است. با شیشه سکوریت : در نرده شیشه ای نوع اول از شیشه سکوریت ۸ تا ۱۲ میلیمتر و برای پایه استیل استفاده می شود. این پروفیل ها بر اساس ارتفاع هندریل با فاصله های معینی از یکدیگر قرار می گیرند. شیشه ها نیز در این پروفیل ها جاگیری می کنند. پایه ها نیز با بست شیشه گیر ثابت و فیکس می شوند.قیمت این نوع نرده ها که به صورت ترکیبی عرضه می شوند، یک سوم نرده های تمام شیشه است. برای ساختمان های مسکونی و اداری و راه پله و ویلا و بالکن و تراس و محوطه استخر و همین طور نمای ساختمان به کار می رود. ۲ با شیشه لمینت : لمینت از قرار گرفتن دو عدد از شیشه های سکوریت با ضخامت های ۵ و ۸ و ۱۰ میل را کنار یکدیگر ساخته می شود. حداکثر ارتفاع در نرده های شیشه لمینت ۱۵۰ سانتی متر می باشد که استاندارد بین المللی می باشد. این نوع نرده به صورت نرده های تمام شیشه عرضه می گردند، یعنی از شیشه هم به عنوان پایه نرده و هم به عنوان جان پناه استفاده میشود .

قیمت: توافقی نرده استیل

آریا منظر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۵۷۵

نرده استیل 304
نرده استیل 304

نرده استیل در ساختمان‌ها، به‌صورت خیلی ساده و برای حفظ امنیت ساختمان بوده، ولی با توجه به روحیه ایده آل گرا و زیبایی پسند انسان‌ها کم‌کم، از کیفیت بیشتر و جلوه زیباتری برخوردار شد. استیل‌های ضدزنگ از آلیاژهایی بر پایه آهن، که حداقل 10% کروم می‌باشند، ساخته‌شده است. نرده استیل، امروزه دارای مزایایی چون مقاومت در برابر گرما، ضدپوسیدگی و زنگ‌زدگی، دارای خاصیت آنتی باکتریال، سهولت تمیزکاری استیل می‌باشد. تفاوت نرده استیل آلیاژ 201 و 304 در نیکل موجود در آن است . آلیاژ 201 برای فضاهای بسته استفاده میگردد و آلیاژ 304 برای فضاهای باز و در معرض باد و باران استفاده میشود . برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

پایه قیمت: ۹۰,۰۰۰ تومان نرده استیل

نرده استیل مرکزی

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۶۶۶

نرده استیل
نرده استیل

نرده استیل اصلی ترین بخش سازه های استیل را تشکیل می دهد. برای ساخت پله ها حفاظ های درب حفاظ های پنجره و تراس و همچنین حفاظ پله استفاده میکنند. از این نرده ها برای مشخص سازی محدوده ی ساختمان چه در داخل و چه در بیرون آن استفاده می شود. علت دیگر استفاده از این میله ها در اطراف ساختمان دلایل امنیتی آن است.که از ورود افراد ناشناس به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آید.این نرده ها در میزان نیکل موجود در آلیاژ خود با یک دیگر تفاوت دارند.تفاوت قیمت آن ها نیز به دلیل وجود همین نیکل است.کمبود نیکل در آلیاژ نرده باعث زنگ زدگی و خوردگی زودتر می شود.که برای جبران کمبود آن کمی منگنز به آلیاژ مورد نظر اضافه میکنند که باعث شده قیمت نرده استیل همچنان پایین باقی بماند.همچنین وجود یک لایه ی محافظ در این استیل باعث جلوگیری از زنگ زدگی و اکسید شدن آن می شود. عمده ترین استفاده از نرده استیل برای راه پله ها برای حفاظ پنجره ها و بالکن هاو برای استخر ها و فضای باز محوطه و برای حالت پارتیشن بندی و جداسازی قسمت ها و… می باشد . جهت نصب نرده استیل برای هر یک از موارد با کارشناسان آرسا استیل تماس حاصل نمایید .

قیمت: توافقی نرده استیل

آرسا استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۷۲۹

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آریا منظر

آریا منظر

پروفایل شرکت
آرسا استیل

آرسا استیل

پروفایل شرکت
آراد استیل

آراد استیل

پروفایل شرکت
نرده استیل مرکزی

نرده استیل مرکزی

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز