درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش نرده استیل و قیمت نرده استیل

در انتخاب نرده استیل نوع استفاده بسیار اهمیت دارد اگر شما از نرده استیل در فضای باز استفاده می کنید از نرده استیل ضد زنگ و مقاوم استفاده کنید اما اگر در فضای داخلی از نرده استیل استفاده می کنید می توانید از نرده استیل با ضخامت کمتر استفاده کنید که از قیمت کمتری برخوردار می باشد.

دو نوع پرفروش در نرده استیل ها وجود دارد قیمت نرده استیل بستگی به این دو نوع دارد یکی درجه یک می باشد با کد 304 و دیگری با کد 201 از نوع نرده استیل درجه دو می باشد. شما با توجه به نوع استفاده می توانید از این دو نوع نرده استیل مورد نظر را انتخاب کنید.

نرده استیل تراس یکی از بهترین نوع نرده می باشد. نرده استیل تراس در ساختمان های امروزی در کنار امنیت دوام و زیبایی را به همراه دارد. استیل، نرده تراس حتما باید ضد زنگ باشد و از عیار بالایی برخوردار باشد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

آلیاژ مورد استفاده

رنگ نرده

طرح نرده

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

خرید و استعلام از آخرین انواع نرده استیل، قیمت نرده استیل، قیمت نرده استیل تراس را فقط در سایت سژین بیابید.نرده های استیل در برابر رطوبت مقاوم تر می باشند.در این صفحه تمام پیشنهادات فروش نرده استیل را بررسی کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
نرده استیل 304
نرده استیل 304

نرده استیل در ساختمان‌ها، به‌صورت خیلی ساده و برای حفظ امنیت ساختمان بوده، ولی با توجه به روحیه ایده آل گرا و زیبایی پسند انسان‌ها کم‌کم، از کیفیت بیشتر و جلوه زیباتری برخوردار شد. استیل‌های ضدزنگ از آلیاژهایی بر پایه آهن، که حداقل 10% کروم می‌باشند، ساخته‌شده است. نرده استیل، امروزه دارای مزایایی چون مقاومت در برابر گرما، ضدپوسیدگی و زنگ‌زدگی، دارای خاصیت آنتی باکتریال، سهولت تمیزکاری استیل می‌باشد. تفاوت نرده استیل آلیاژ 201 و 304 در نیکل موجود در آن است . آلیاژ 201 برای فضاهای بسته استفاده میگردد و آلیاژ 304 برای فضاهای باز و در معرض باد و باران استفاده میشود . برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

پایه قیمت: ۹۰,۰۰۰ تومان نرده استیل

نرده استیل مرکزی

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۹

نرده استیل
نرده استیل

نرده استیل اصلی ترین بخش سازه های استیل را تشکیل می دهد. برای ساخت پله ها حفاظ های درب حفاظ های پنجره و تراس و همچنین حفاظ پله استفاده میکنند. از این نرده ها برای مشخص سازی محدوده ی ساختمان چه در داخل و چه در بیرون آن استفاده می شود. علت دیگر استفاده از این میله ها در اطراف ساختمان دلایل امنیتی آن است.که از ورود افراد ناشناس به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آید.این نرده ها در میزان نیکل موجود در آلیاژ خود با یک دیگر تفاوت دارند.تفاوت قیمت آن ها نیز به دلیل وجود همین نیکل است.کمبود نیکل در آلیاژ نرده باعث زنگ زدگی و خوردگی زودتر می شود.که برای جبران کمبود آن کمی منگنز به آلیاژ مورد نظر اضافه میکنند که باعث شده قیمت نرده استیل همچنان پایین باقی بماند.همچنین وجود یک لایه ی محافظ در این استیل باعث جلوگیری از زنگ زدگی و اکسید شدن آن می شود. عمده ترین استفاده از نرده استیل برای راه پله ها برای حفاظ پنجره ها و بالکن هاو برای استخر ها و فضای باز محوطه و برای حالت پارتیشن بندی و جداسازی قسمت ها و… می باشد . جهت نصب نرده استیل برای هر یک از موارد با کارشناسان آرسا استیل تماس حاصل نمایید .

قیمت: توافقی نرده استیل

آرسا استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۲۵

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آرسا استیل

آرسا استیل

پروفایل شرکت
نرده استیل مرکزی

نرده استیل مرکزی

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز