درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش نرده آلومینیومی

امروزه نرده های آلومینیومی با توجه به مزایای بسیاری که دارند، جایگاه مناسبی در صنعت ساختمان سازی پیدا کرده اند. برخی از این مزایا عبارتند از: مقاومت بالای آلیاژ آلومینیوم در برابر عوامل محیطی مانند شرایط مختلف آب و هوایی، اشعه های مضر خورشید، رطوبت، طول عمر بالا، قابلیت بازیافت، قیمت مناسب، تنوع بالا طرح و رنگ، زیبایی، ضدزنگ، خش و پوسیدگی.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

برای آگاهی از قیمت و دسترسی به فروشندگان و مجریان انواع نرده آلومینیومی شامل نرده آلومینیومی پنجره، راه پله، نرده آلومینیومی شیشه ای، طرح چوب و ... به این صفحه مراجعه کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
نرده شیشه ایی با پروفیل آلومینیوم
نرده شیشه ایی با پروفیل آلومینیوم

• نرده شیشه ای با ظاهری لوکس و مدرن جایگاه خاصی در معماری مدرن دارد. استفاده از آن در بالکن و راه پله ظاهری لوکس و زیبا در نمای بیرونی و دکوراسیون داخل ساختمان به وجود می آورد. • شفافیت و قابلیت انعکاس شیشه مانع از محدودیت نور شده در نتیجه فضای داخل نور بیشتری خواهد داشت، ضمن اینکه دید و منظره بیرونی نیز محدود نمی‌شود. • استحکام و ایمنی نرده شیشه ای به دلیل استفاده ازشیشه سکوریت یا لمینیت و کاربرد پروفیل مستحکم و ضد خوردگی آلومینیوم یا استیل بسیار بالاست. • تمیز کردن نرده شیشه ای آسان است. اجزاء نرده شیشه ای: اگر بخواهیم اجزا تشکیل دهنده ی یک نرده شیشه ای را نام ببریم باید به موارد زیر اشاره نماییم: • قطعات بیس آلومینیومی در دو سایز ۱۵ و ۳۰ سانت (که با رول بولت به زمین متصل میشوند.) • ناودانی کوچک (بر روی رول بولت قرار میگیرد تا از ارتباط مستقیم شیشه و رول بولت جلوگیری کند) • کاور آلومینیومی (پس از اتصال بیس به زمین و نصب شیشه ها بر روی کار به صورت کلیکی نصب میشوند) • هندریل یا دستگیره شیشه ایی (در نهایت روی شیشه قرار میگیرد و به عنوان دستگیره عمل کرده )

قیمت: توافقی نرده آلومینیومی

آریا منظر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۸۴۴

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آریا منظر

آریا منظر

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز