درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش پله استیل

پله استیل را شما می توانید در محیط داخلی و محیط خارجی استفاده کنید پله استیل نسبت به دیگر پله ها مقاومت بیشتری دارد و دارای زیبایی بیشتری نسبت به دیگر پله ها می باشد. پله های استیل در برابر رطوبت مقاوم تر است.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

پله استیل چیست؟ در این بخش از سژین شما با انواع پله های استیل آشنا خواهید شد ، هم اکنون پله های استیل یکی از نیاز های اساسی در برخی از پروژه های ساختمانی است.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
پله استخری استیل
پله استخری استیل

استفاده از نردبان استخر بیشتر برای سهولت در بیرون آمدن شناگران می باشد.استیل استفاده شده در ساخت پله استخری باید از جنس مرغوب و ضد زنک ( استیل 304 و استیل 316 ) باشد تا ظاهر خود را در آب حفظ کند زیرا پله های استخری همیشه در معرض رطوبت هستند. جنس کف پله های نردبان استخری می تواند از پلاستیک فشرده و یا استیل باشد. برخی پله های استخری از ترکیب پلاستیک و استیل استفاده می شود به صورتی که دستگیره ها از جنس استیل و پله های آن پلاستیک فشرده می باشد چرا که علی رغم زیبایی باعث اصطکاک و عدم لغزش و لیز خوردگی پا می شود. ارتفاع و تعداد پله های نردبان استخری ، بستگی به نیاز شما و عمق استخر دارد . قیمت پله استخری بسته به تعداد کف پله ها داده می شود. زیرا تعداد کف پله ها ، مشخص کننده ارتفاع پله استخری است. برای اطلاعات بیشتر با شرکت آکوا تماس بگیرید

قیمت: توافقی پله استیل

شرکت آکوا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۵

پله استیل تیمبر
پله استیل تیمبر

تمام ترکیبات این پلکان با سه عرض ۷۵، ۸۵ و ۹۵سانتی‌متر موجود می‌باشد. قابلیت تنظیم ارتفاع و هم‌ پوشانی پله‌ها با یکدیگر باعث هماهنگی این پلکان با هر محیطی می‌شود. ویژگی دیگر امکان نصب آخرین پله هم‌ تراز با کف طبقه فوقانی و یا پایین‌تر از آن است. پله‌ها و هندریل از چوب متراکم راش هستند.

قیمت: توافقی پله استیل

مستر استپ

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۶۵۵

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

مستر استپ

مستر استپ

پروفایل شرکت
شرکت آکوا

شرکت آکوا

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز