درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش گچ

گچ، یکی از مصالحی است که اهمیت بسیار بالایی در صنایع ساختمانی دارد، به طوری که به عنوان کالایی پرمصرف، تولید بالایی در کشور دارد. گچ نوعی سنگ رسوبی و ماده ای معدنی است که در طبیعت به صورت سنگ گچ یافت می شود. سنگ گچ، کلسیم سولفات آبدار طبیعی است که در پوسته زمین و به صورت لایه های نسبتا ضخیم وجود دارد.

مهم ترین و اصلی ترین کاربردهای گچ در ساختمان سازی شامل سفیدکاری، تمیزکاری، گچ بری، ساخت ملات های گچی، آجر، ماسه، عایق های صوتی و حرارتی، ورقه های پیش ساخته سقف، کف و دیوار و مجسمه سازی می شود. گچ، بر حسب کاربردی که دارد در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شود که عبارتند از: گچ گیپسون (بتوگیپس)، گچ عاج، گچ خاک، گچ سفیدکاری و ... .

گچ میکرونیزه همان گچ با مش بالاست. در واقع هنگامی که گچ معمولی تولید می شود، در مرحله ای دیگر به شکل جدیدی آسیاب می شود که طی این عمل دانه بندی آن متفاوت از قبل شده و گچ معمولی تبدیل به گچ میکرونیزه می شود. خرید گچ میکرونیزه برای مراحل آخر گچ کاری کاربرد فراوان دارد. علت نام گذاری گچ میکرونیزه اندازه ریز ذرات آن نسب به گچ های معمولی است.

گچ کشاورزی از انواع محصولات محبوب برای اصلاح خاک و کاهش اثرات کم آبی به شمار میرود. خرید گچ کشاورزی به علت وجود دو عنصر کلسیم و گوگرد می تواند استحکام ساختمان خاک شما را بالا ببرد و در نتیجه نیز سبب تغذیه گیاه شود. همچنین اگر می خواهید بوی بد کودهای دامی را کمتر کنید از خرید گچ کشاورزی غافل نشوید.

قیمت گچ کشاورزی با توجه به مزایای بسیار این محصول برای بهبود ساختمان خاک و از بین بردن شوری خاک کاملا قابل چشم پوشی است. همچنین استفاده از گچ کشاورزی می تواند باعث جذب بیشتر مواد مغذی در خاک شود.

یکی دیگر از انواع پرکاربرد گچ ساختمانی ، گچ زیر کار است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد به خصوص زمانی که شما نیاز به سطحی یکنواخت داشته باشید. البته از گچ زیرکار می توان انتظار عایقی برای رطوبت ، صدا و حرارت را داشت. استفاده از بهترین گچ زیر کار می تواند مقاومت و سختی گچ ساختمانی را نیز بالا ببرد.

خرید گچ ساختمانی با کیفیت مطلوب تابع از دو فاکتور است که باید به آن توجه کرد: نخست مراحل تولید گچ و دوم سازگاری گچ ساختمانی با سایر مصالحی که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

قیمت مقطوع (تومان)

۲۱,۰۰۰
تومان
۶۰
تومان

کشور سازنده

برند

اندازه دانه بندی گچ (micron)

۴۹۸.۰
micron
۲۰.۰
micron

زمان گیرش گچ (min)

۲۰۰.۰
min
۲۰.۰
min

وزن هر پاکت گچ (kg)

۴۰.۰
kg
۱.۰
kg

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

خرید گچ کشاورزی ، گچ میکرونیزه ، گچ زیرکار و انواع دیگر این محصول به همراه اطلاع از قیمت روز گچ کیسه ای در این صفحه امکان پذیر است.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
گچ کشاورزی ، ژیپس ، سولفات کلسیم
گچ کشاورزی ، ژیپس ، سولفات کلسیم

گچ کشاورزی یا ژیپس با فرمول سولفات کلسیم آبدار ارزانترین کود و اصلاح کننده خاک میباشد و دارای 4 نقش کلی در خاک است که شامل: الف- نقش گچ به عنوان کود ب- اصلاح کننده خواص فیزیکی خاک ج- اصلاح کننده خصوصیات شیمیایی خاک د- بهبود خواص بیولوژیکی خاک مزایای فراوانی برای گچ کشاورزی برشمرده اند از جمله: 1- گچ (سولفات کلسیم) دارای دو عنصر غذایی پرمصرف کلسیم و گوگرد است. 2- گچ کشاورزی موجب بهبود و استحکام ساختمان خاک می‌شود. 3- جهت اصلاح سدیمی از گچ کشاورزی استفاده می‌شود. 4- در پارهای از زمین‌ها که پس از آبیاری سطحی خاک سله بسته و ترک می‌خورند. 5- استفاده از آب‌های با شوری خیلی کم موجب شسته شدن نمک‌ها و عناصر غذایی از سطح خاک می‌گردد. 6- گچ کشاورزی جهت اصلاح خاک‌های ری و دارای لایه متراکم استفاده می‌شود. 7- گچ کشاورزی موجب کاهش ph خاک‌های سدیمی می‌شود. 8- شستشوی بر اضافی از خاک راحت‌تر و با مقدار آب آبیاری کمتر امکان‌پذیر است. 9-گچ کشاورزی پایداری مواد آلی در خاک را افزایش می‌دهد. 10- استفاده از گچ کشاورزی موجب اصلاح نسبت کلسیم به منیزیم به نفع کلسیم می‌شود. 11- استفا...

قیمت: ۶۰ تومان گچ

زارع ژیپس پارسه

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۴ ۲۰۴۳

خرید بتونه درزگیر
خرید بتونه درزگیر

به منظور آماده سازی سطوح برای نقاشی و یا کاغذ دیواری مورد استفاده قرار میگیرد که با رنگ های روغنی، پلاستیک و اکرلیک سازگار بوده و تداخلی در آنها نخواهد داشت. این نمونه از بتونه ها از ایجاد سایه روشن جلوگیری کرده و با توجه به چسبندگی که دارد سرعت کار را افزایش میدهد. مشخصات بتونه : قابلیت اجرا روی تمام سطوح بی نیازی به افزودن رنگ و روغن بتونه و تینر دستیابی به سطح صاف و صیقلی پرداخت پذیری بالا ایجاد سطحی یکنواخت سرعت در آماده سازی ایجاد نکردن بو و حساسیت قابلیت همرنگی پرکردن درزها و ترک های دیوار جلوگیری از حالت سایه روشن قدرت چسبندگی بسیار بالا سرعت اجرای بالا دانه بندی نرم و مناسب پوشش دهی مناسب سطح استحکام و مقاومت مطلوب نرمی و سمباده خوری عالی و ترک ناپذیری حتی در ضخامت های بالا برای کسب اطلاعات فنی، نحوه آماده سازی، روش استفاده، نکات مهم و ثبت سفارش به فروشگاه اینترنتی پارس اور مراجعه نمایید و یا با شماره های مربوطه تماس حاصل کنید. پارس اور ارائه دهنده انواع بتونه ها با برندهای مختلف ایرانی است که با کیفیت ترین محصولات را در اختیارتان قرار میدهد.

قیمت: توافقی گچ

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۹۹۷

گچ میکرونیزه
گچ میکرونیزه

گچ میکرونیزه با توجه به دانه بندی ریزی که دارد برای مصارف مختلف صنعتی مانند مجسمه سازی، قالب زنی، سفیدکاری، پرداخت، نازک کاری، ابزار زنی، و گچبری بکار برده می شود. نرمی، روانی، سفیدی، مقاومت و فاقد زبره بودن از ویژگی های این محصول است که آنرا برای مصرف ایده آل کرده است. گچ میکرونیزه به دلیل سطح عایقی که ایجاد میکند از ایجاد خط و خش و یا انتقال صدا و حرارت جلوگیری میکند. مشخصات گچ میکرونیزه : ماده اولیه تولید انواع گچ های پلیمری و ترکیبی برخورداری از استحکام بسیار بالا پس از خشک شدن بدون دور ریز میکرونیزه شده (دانه بندی بسیار نرم) زمان گیرش مناسب جهت استفاده بهینه از محصول بدون نیاز به الک (سرند شده) مقاومت، سختی و سفیدی منحصربفرد برترین و بهترین گچ مخصوص سفیدکاری دانه بندی مناسب (بدون زبره)

قیمت: توافقی گچ

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۸۵۸

گچ زیرکار
گچ زیرکار

به دلیل چسبندگی بالایی که دارد برای مصارف زیرساخت، آستر و سفت کاری مورد استفاده قرار میگیرد. از این محصول براحتی میتوان بر روی سطوح آجری و سفالی استفاده کرد. همچنین گچ مخصوص زیرکار، قابلیت پذیرش گچ های روکار را داشته و سطحی یکنواخت را در اختیارتان قرار میدهد. از این لایه میتوان به عنوان عایقی برای رطوبت، صدا و حرارت نیز استفاده کرد. خصوصیات گچ زیرکار برخورداری از استحکام بالا پس از خشک شدن قابلیت پذیرش فوق العاده گچ روکار زمان گیرش مناسب جهت استفاده بهینه از محصول مقاومت و سختی منحصربفرد سهولت استفاده در شرایط جوی نامناسب جلوگیری از لانه سازی حشرات موذی نظیر موریانه و … به دلیل پخت در کوره برای کسب اطلاعات تخصصی و ثبت سفارش به فروشگاه اینترنتی پارس اور مراجعه کنید و یا با شماره های مربوطه تماس حاصل نمایید.

قیمت: توافقی گچ

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۸۷۲

گچ کشاورزی
گچ کشاورزی

خاک کشاورزی، جهت بهبود کیفیت و افزایش بازدهی محصول نیاز به اصلاح دارد. گچ خام به دلیل کلسیمی که در ساختار خود دارد برای برطرف کردن شوری خاک کشاورزی بکار برده میشود. خواص این محصول به قدری بر همگان مشخص شده است که با بهبود و اصلاح خاک میتوان راندمان و بازدهی محصولات کشاورزی را با آن بالا برد. مشخصات گچ خام مخصوص کشاورزی: مخصوص برطرف کردن شوری خاک کشاورزی با بهترین کیفیت و خلوص موثر در رفع کمبودهای کلسیم و گوگرد باعث بهبود و افزایش استحکام ساختمان خاک افزایش نفوذپذیری خاک جلوگیری از بیماری های گیاهی بهبود و افزایش کیفیت میوه ها تامین اکسیژن مورد نیاز ریشه کاهش و حذف بوی نامطبوع کودهای حیوانی مزایای استفاده از گچ کشاورزی: یون کلسیم موجود در گچ کشاورزی، سبب سبک شدن خاک و یون سولفات باعث جذب یون های غیر قابل جذب در خاک زراعی می گردد. گچ خام به عنوان ماده اصلاح کننده با ارزش، باید دارای خصوصیات ویژه ای باشد. از جمله حتما به صورت خام و پخته نشده بوده و فاقد شوری باشد. همچنین میزان آهک موجود در آن کم بوده و به جهت تاثیرگذاری بیشتر، باید میزان سنگ ریزه های آن، حداقل باشد.

قیمت: توافقی گچ

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ کامل ۱۲۴۴

گچ
گچ

فروشگاه پارس اور، ضمن عرضه انواع گچ ساختمانی (سفیدکاری، میکرونیزه)، اقدام به فروش خرده و عمده انواع گچ ترکیبی (ساتن، سیوا، پاششی، گیپتون) با کیفیت و مرغوب کرده است. در این فروشگاه اینترنتی براحتی میتوان به تمام برندهای ایرانی از قبیل ( سیمین سمنان، اسپندار سمنان، کارا گچ سمنان، متین، کاسپین، کوه سفید، نمونه، فارسان، سهند، سریر، پردیسان و...) دست پیدا کرد.

قیمت: توافقی گچ

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۰۷۱

فروش انواع گچ ساختمانی سمنان
فروش انواع گچ ساختمانی سمنان

گچ از جمله مصالحی است که در صنایع ساختما‌ن‌سازی از اهمیت خاصی برخوردار است. قدمت استفاده بشر از گچ به حدود 5000 سال قبل می‌رسد (دیواره‌های قبرهایی در مصر که مربوط به آن دوران است به‌وسیله گچ اندود شده است). در ایران نیز استفاده از گچ به زمان حکومت اشکانیان می‌رسد. خواص گچ : 1 ـ زود گیر بودن 2 ـ خاصیت ازدیاد حجم 3 ـ مقاومت در برابر آتش سوزی 4 ـ آكوسیتیك بودن 5 ـ ارزان بودن 6 ـ خاصیت پلاستیكی گچ 7 ـ رنگ گچ 8 ـ رنگ پذیری گچ مصارف گچ : گچ در ساختمان مصارف متعدد دارد از جمله ریختن رنگ ساختمان برای مشخص كردن اطراف زمین و پیاده كردن نقشه، ملات سازی، گچ وخاك، سفیدكاری وسنگ كاری كه درمورد اخیر برای نگهداشتن سنگ بطور موقت در جای خود تا ریختن ملات پشت آن مورد مصرف دارد و در صنایع قالبسازی و ریخته گری برای قالب سازی مصرف می شود و در كارهای طبی برای شكسته بندی مورد نیاز است.

پایه قیمت: ۳,۵۰۰ تومان گچ

بتن اولکس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۱۱۰۷

گچ ساوه طلایی
گچ ساوه طلایی

از این محصول جهت سفیدکاری بر روی دیوار ، گچ و خاک و آجر استفاده می گردد. مشخصات فنی: گیرش اولیه ۷-۱۲ دقیقه گیرش ثانویه ۲۰-۲۵ دقیقه زبره روی الک ۵۰۰ میکرون <3 % مقاومت فشاری > 8 N/mm² مقاومت خمشی > 3 N/mm² بسته بندی : گچ طلایی در کیسه های پلی پرو پیلن و با وزن (۵%±) ۳۳ کیلوگرم بسته بندی و به بازار عرضه می گردد.

قیمت: توافقی گچ

المهدی

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۳۸۲

فروش گچ جامکو
فروش گچ جامکو

مزایای استفاده ازگچ جامکو نسبت به گچ های دیگر نرمی آن می باشد که برای گچ وخاک بسیارمناسب می باشد شرکت آجرپی نماینده فروش انواع گچ با قیمتها وکیفیتهای متفاوت می باشد

قیمت: ۱,۷۰۰ تومان گچ

آجرپی

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۶۳۷

سوپر گچ متین
سوپر گچ متین

قیمت: توافقی گچ

سازه کاران ایران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۵۸۴

گچ پلیمری سیوا پاششی 30 کیلویی
گچ پلیمری سیوا پاششی 30 کیلویی

گچ‌های پلیمری طی عملیات‌های میکرو یونیزه شدن پخت و سرند کردن و اضافه کردن مواد افزودنی ، معایب گچ سنتی را از بین برده و ویژگی‌های جدیدی به گچ افزوده است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از: 1. چسبندگی بسیار زیاد 2. دیر گیر بودن و ایجاد پرت حداقل 3. مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار 4. مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و قابل شست‌وشو بودن 5. چگالی کمتر و حجم بیشتر 6. مقاومت در برابر حرارت و حریق 7. قابلیت اجرا بصورت پاششی 8. عدم ترک خوردگی 9. اجرای تک مرحله‌ای بدون نیاز به گچ و خاک این ویژگیها سبب شده تا در برخی موارد گچ‌های پلیمری جای سیمان سفید را بگیرند و مقرون به صرفه باشند. بهای گچ‌های پلیمری در مقایسه با گچ‌های سنتی به طور تقریبی در حدود ۳ برابر بیشتر است لیکن با توجه به نسبت مصرف حدود نصف در قیاس با گچ معمولی در سطوح مورد استفاده و مزایای سبکب وزن و عایق بودن، بخش زیادی از این قیمت بالا توجیه اقتصادی پیدا می‌کند. - سرعت کار بسیار بالا نسبت به سیوا دستی - ایجاد سطح یکنواخت - صرفه جویی در مصرف

پایه قیمت: ۷,۹۰۰ تومان گچ

گچ سمنان کویر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۱۷۰۷

گچ پلیمری سیوا دستی 30 کیلویی
گچ پلیمری سیوا دستی 30 کیلویی

گچ‌های پلیمری طی عملیات‌های میکرو یونیزه شدن پخت و سرند کردن و اضافه کردن مواد افزودنی ، معایب گچ سنتی را از بین برده و ویژگی‌های جدیدی به گچ افزوده است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از: 1. چسبندگی بسیار زیاد 2. دیر گیر بودن و ایجاد پرت حداقل 3. مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار 4. مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و قابل شست‌وشو بودن 5. چگالی کمتر و حجم بیشتر 6. مقاومت در برابر حرارت و حریق 7. قابلیت اجرا بصورت پاششی 8. عدم ترک خوردگی 9. اجرای تک مرحله‌ای بدون نیاز به گچ و خاک این ویژگیها سبب شده تا در برخی موارد گچ‌های پلیمری جای سیمان سفید را بگیرند و مقرون به صرفه باشند. بهای گچ‌های پلیمری در مقایسه با گچ‌های سنتی به طور تقریبی در حدود ۳ برابر بیشتر است لیکن با توجه به نسبت مصرف حدود نصف در قیاس با گچ معمولی در سطوح مورد استفاده و مزایای سبکب وزن و عایق بودن، بخش زیادی از این قیمت بالا توجیه اقتصادی پیدا می‌کند. - قابلیت اجرا بر روی سطوح مختلف از قبیل آجر، بتن، سفال، بلوک سیمانی و... - ضخامت بالا - سرعت اجرای بالا

پایه قیمت: ۶,۰۰۰ تومان گچ

گچ سمنان کویر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ کامل ۱۵۱۵

  • 1
  • 2
مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

بتن اولکس

بتن اولکس

پروفایل شرکت
گچ سمنان کویر

گچ سمنان کویر

پروفایل شرکت
پردیس نگین

پردیس نگین

پروفایل شرکت
زارع ژیپس پارسه

زارع ژیپس پارسه

پروفایل شرکت
گچ ممتاز درسا

گچ ممتاز درسا

پروفایل شرکت
گچ صنعتی امید سمنان

گچ صنعتی امید سمنان

پروفایل شرکت
سازه کاران ایران

سازه کاران ایران

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز