درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش بلوک clc

بلوک clc نوعی بلوک سبک متخلخل و یکی از مصالح ساختمانی جدید و نوآورانه است که با آخرین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شود. این نوع بلوک از تزریق فوم به بتن متشکل از سیمان و ماسه ریز دانه ساخته می شود. بلوک های سی ال سی بسیار سبک هستند و به جای آجر و سفال در ساخت و سازها و دیوارچینی مورد استفاده قرار می گیرند.

بلوک clc دارای ویژگی ها و خواص زیادی است، از جمله: عایق صوتی و حرارتی و رطوبتی، سرعت بالای اجرا، خاصیت ضد حریق بودن، وزن بسیار سبک، مقاوم در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله و سازگار با محیط زیست

CLC مخفف عبارت Cellular Lightweight Concrete بوده و به معنای بتن سبک سلولی است و در ایران با نام بلوک CLC شناخته می شود. بلوک clc که جزو نسل جدید بلوک های ساختمانی محسوب می شود، به دلیل مزایای مختلفی که دارد یکی از مهمترین مصالح مورد استفاده در ساخت و سازها می باشد. این نوع بلوک با دیگر مصالح ساختمانی همخوانی داشته و با ملات های معمولی و چسب قابلیت اجرا دارد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

قیمت مقطوع (تومان)

۴۸۰,۰۰۰
تومان
۱,۶۲۰
تومان

کشور سازنده

برند

ابعاد (cm)

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

برای آگاهی از قیمت بلوک clc و دسترسی به تامین کنندگان و تولید کنندگان این بلوک جدید ساختمانی، بهترین محصولات بلوک clc , قیمت خرید و فروش بلوک clc از بهترین شرکت های بلوک سازی تبریز , بلوک سازی تهران , بلوک سازی اصفهان و ... به این صفحه مراجعه کنید. با وبسایت سژین می توانید با بهترین ها همکاری کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
بلوک های سبک GUILTEX
بلوک های سبک GUILTEX

بلوک سبک CLC گیلتکس ابعاد 60×25×20 و 60×25×15 و 60×25×10 عایق صدا عایق رطوبت عایق گرما کاهش هزینه های ساخت و ساز به علت آسانی چیدمان و کاهش وزن ساختمان و اسکلت و عدم استفاده از دیوار دو جداره و یونولیت به دلیل عایق گرما و صوت بودن و عدم استفاده از ایزوگام به دلیل عایق رطوبت بودن. قیمت به ازای هر متر مکعب می باشد جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

قیمت: ۴۸۰,۰۰۰ تومان CLC

فرآورده های ساختمانی گیلتک

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۷۳

بلوک سبک CLC  ( سی ال سی )
بلوک سبک CLC ( سی ال سی )

بلوک بتنی هوادار (clc) نوعی بلوک متخلخل می باشد که از ترکیب بتن سبک سیمان، ماسه، پوکه معدنی، فوم پروتئینه الیاف پلی پروپیلن و آب می باشند حبابهای هوا با اندازه های طی دوره نگهداری در انبار محصول، در شرایط ویژه بدست می آید. این بلوک در ابعاد 15*25*50 و 10*25*50 و 20*25*50 سانتی متر و وزن مخصوص خشکkg/cm3 650-600 و مقاومت فشاری kg/cm2 25- 20 با کیفیتی متفاوت عرضه می گردد.

قیمت: توافقی CLC

آذر بتن

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۵ ۱۴۶۸

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

فرآورده های ساختمانی گیلتک

فرآورده های ساختمانی گیلتک

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز