درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش ملات آماده

ملات آماده یا ملات خشک از مخلوط کردن موادی مانند سیمان، سنگدانه ها و مواد افزودنی ساخته می شود. ملات های سنتی در محل کارگاه تولید می شوند، اما ملات های آماده در کارخانه ها و تحت مراحل کنترل کیفی تولید می شوند و به صورت خشک و پاکتی یا فله ای به بازار عرضه می شوند. این ملات ها نوعی مصالح ساختمانی کاملا مدرن می باشند که احتمال خطای انسانی در آنها به حداقل رسیده است.

توجه داشته باشید که استفاده از ملات های آماده بسیار به صرفه تر است زیرا این ملات ها قبلا در کارخانه با انجام تست های مختلف آماده سازی شده اند و درصد عدم مصرف را در ساخت و ساز کاهش میدهد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

قیمت مقطوع (تومان)

۹۰,۰۰۰
تومان
۷,۵۰۰
تومان

کشور سازنده

برند

نوع ملات

وزن مخصوص (kg/m3)

۱,۷۰۰.۰
kg/m3
۱,۴۰۰.۰
kg/m3

وزن هر کیسه (kg)

۱,۰۰۰.۰
kg
۱۰.۰
kg

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

خرید ملات آماده یکی از نیاز های اساسی در ساخت و ساز می باشد ، برای دریافت قیمت ملات آماده می توانید با شماره تماس های تامین کنندگان در ارتباط باشید. استفاده از ملات های آماده بسیار به صرفه تر است زیرا این ملات ها قبلا در کارخانه با انجام تست های مختلف آماده سازی شده است. پیشنهادات فروش ملات آماده در این صفحه قرار داده شده است.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
تولید کننده عایق های رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی نانو جهان
تولید کننده عایق های رطوبتی نانو پلیمر ترکیبی نانو جهان

شرکت جهان نوآوران سپانو تولیدکننده محصولات رطوبتی نانوجهان ■ بالاترین کیفیت در ایران ■دارنده کلیه مجوزات، استانداردها و تاییدیه ها ■ ۶سال سابقه فعالیت درخشان ■ بیمه و ضمانتنامه معتبر ■تنوع در تولید بیش از ۳۰محصول مختلف و کاربردی شامل کلیه محصولات آببندی ۱-انواع عایق های پلیمری مخصوص پشت بام ، استخرهای سیمانی و کاشی شده ، نمای ساختمان ، چاله آسانسور و فشار منفی ، آبنما ، بام سبز و .. ۲- انواع روان کننده ، چسب و افزودنیهای بتن ۳-انواع چسب کاشی پودرهای ترمیم ۳-انواع عایق چاله آسانسور و فشار آب منفی ۴-انواع خمیر ودوغاب درزگیر نانو ۵- نانو پارچه ، نانو خودرو ، نانو شیشه ، نانو چوب ، انواع محلولهای لکه بر و تمیزکننده و ده ها محصول دیگر ... با بیش از 40نماینده فعال در سراسر ایران الف) اعطای نمایندگی پخش ، فروش و اجرای محصولات بصورت انحصاری با تضمین سود و فروش در همه شهرهای ایران(طرح ایجاد اشتغال موثر) ب)آماده عقد قرارداد با کلیه سازندگان ، انبوه سازان ، ادارات و ارگانهای دولتی و نظامی ، شرکتهای حقیقی و حقوقی جهت آببندی و ایزولاسیون کلیه پروژه های ساختمانی یا با...

قیمت: توافقی ملات آماده

جهان نو آوران سپانو (نانو جهان)

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۳۲

چسب بلوک گازی
چسب بلوک گازی

چسب بلوك هاي گازی چسبی با پایه سیمانی و حاوي مواد شیمیایی یا معدنی مخصوص جهت افزایش چسبندگی و کارپذیري آن است. این چسب براي نصب انواع قطعات بتن پیش ساخته و سبک مثل #بلوک_گازی #بلوکaac ، #بلوک_naac که جذب آب بالایی دارند مناسب می باشد. . _موارد مصرف پلاستر و جایگزین گچ کاري روي قطعات بلوك سبک پرکردن بندها، ترمیم آسیب دیدگی و پریدگی قطعات #بلوك_سبک نصب انواع #آجر، #بلوك_هبلکس ، #سیلکس، #بتن_سبک و #بتن_گازي و #بتن_فومی . مزایا بدون ضایعات بدون عوارض شیمیایی خاص غیر قابل اشتعال چسبندگی زیاد به قطعات آماده مصرف فقط با افزودن آب کاهش بار اضافی بر روي ساختمان . _مشخصات فنی حالت فیزیکی پودر سفید و خاکستری رنگ وزن حجمی1/4gr/cm3 مقاومت فشاری بیشتر از 350kg/cm2 استانداردASTM 1660-10 بسته بندی کیسه های پلاستیکی یا کرافتی ۲۰ کیلویی . _روش و میزان مصرف حدود 25 درصد(۵_۶لیتر) وزن پودر آب تمیز در ظرف مناسب ریخته و کم کم پودر را به آن اضافه نموده تا بدست آوردن خمیر مناسب مخلوط نمایید. چند دقیقه صبر کنید تا چسب قوام یابد سپس مجددا چسب را هم زده و در ...

قیمت: ۲۰,۰۰۰ تومان ملات آماده

بازرگانی ساختمانی پرتوسا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۹۳۳

چسب مخصوص هبلکس
چسب مخصوص هبلکس

چسب بلوک مطابق دستورالعمل مندرج روی پاکت، در داخل ظرف پلاستیکی مناسب با آب تمیز مخلوط گردد. در صورتیکه دمای هوا کمتر از ۵ درجه سانتیگراد باشد از آب گرم با دمای حداقل ۱۰ درجه سانتیگراد جهت مخلوط کردن توسط دستگاه همزن با سرعت کم، تا بدست آمدن مخلوط یکنواخت، استفاده می گردد. در هنگام همزدن مخلوط، نباید به آن آب اضافه گردد. پس از ۱۰ دقیقه توقف، مخلوط قبل از مصرف دوباره همزده شود. زمان استفاده از مخلوط آماده شده حداکثر ۴ تا ۵ ساعت است . اسپری چسب کیبکس یک فوم پلی یورتان است که می تواند بسیار سریع و با قدرت چسبندگی فوق العاده بر روی تمامی انواع مصالح ساختمانی به خصوص بلوک های AAC به عنوان ملات (جایگزین چسب پودری) مورد استفاده قرار گیرد. این محصول قابلیت استفاده در داخل و خارج ساختمان را داراست و بسیار سریع خشک می شود و دارای قدرت بسیار بالا می باشد. اسپری پاک کننده چسب کیبکس یک محصول بسیار قوی جهت پاکسازی و تمیز نمودن تفنگ مخصوص تزریق و سطوح، از پلی یورتان های اضافی می باشد. ویژگی چسب مخصوص هبلکس کیبس دوستدار محیط زیست بدون ترک و جمع شدگی انعطاف پذیری و کارایی بالا مقاوم در ب...

قیمت: ۱۲,۰۰۰ تومان ملات آماده

پارسه تجارت

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۱۱۴۷

بتن مقاوم در دما
بتن مقاوم در دما

G.S.202M و G.S.202H مخلوطی از پوزولان یا سیمان پرآلومین همراه با سنگ‌دانه‌هایی از جنس آذرین غیر واکنش‌زا ، خرده آجرهاي نسوز قليايي ، مواد اضافه شونده و در صورت نياز الياف‌هاي مقاوم در دما، طرح اختلاط مناسبی است که پس از اضافه کردن آب برای بتن‌ریزی محل‌هایی که در معرض حرارت غیرمستقیم و یا پاشش مواد داغ قرار دارند قابل اجراست. استفاده از مصالح انتخاب شده و مواد مکمل در افزایش کارایی و دوام دراز مدت، این بتن از قبل آماده و بصورت خشک بسته‌بندی شده را دارای مزایایی نموده که دست یابی به چنین کیفیتی از طریق تولید بتن آماده در بچینگ‌های‌ روش‌تر نیاز به کنترل‌های دقیق آزمایشگاهی خواهد داشت و از این رو کار را مشکل و یا امکان ناپذیر خواهد کرد. ضرایب دمایی بالاتر از بتن‌های معمولی که با مصرف سنگدانه‌ و افزودني‌هاي مناسب در مخلوط ایجاد شده ضریب بهبود در شوک‌های حرارتی را بالا برده و این عامل ضامن دوام دراز مدت این محصول گردیده است.

قیمت: توافقی ملات آماده

گروت سازان ساورد

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۱۲۶۱

ملات ضد آب
ملات ضد آب

این ملات سیمانی آب گریز بوده و توسط باران های آلوده کثیف نمی­شود و به راحتی با آب قابل شستشو می باشد. همچنین برای درز بندی و ترمیم نیز قابل استفاده است. موارد استفاده : ـ برای نمای سیمانی ساختمان و دیوارهای جانبی ساختمان، پارکینگ، انباری، حیاط، چاله آسانسور، داکت و غیره. ـ برای کف و دیوارهای پشت بام، سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه. ـ به عنوان ملات آب بند پشت کاشی، سرامیک، سنگ در کف و دیواره ها. ـ برای کف و دیوارهای در تماس با خاک و رطوبت. ـ برای دیواره و کف استخرها و حوضچه های سیمانی. روش آماده سازی و اجرا : میزان پودر ملات سیمانی هیدورفوب 70% و محلولِ ملات 30% می باشد. محلول را آرام آرام به پودر اضافه می نماییم و ملات را به خوبی هم می زنیم تا کاملا مخلوط گردد. سپس می توانید ملات سیمانی حاصل را به روش دستی و یا توسط اسپریِ کنیتکس پاش بر روی دیوار اعمال نمایید. ملات می بایستی در زمان کمتر از 40 دقیقه بر روی سطح و در دمای بالای 8 درجه سانتیگراد اعمال گردد. توجه نمایید که سطح قبلا تمیز گشته و عاری از گرد و غبار زیاد و یا آلودگی های روغنی باشد.

قیمت: ۹۰,۰۰۰ تومان ملات آماده

شریف نانو پارس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۶ ۴۰۲۴

ملات طرح کاهگل ( سنتی )
ملات طرح کاهگل ( سنتی )

ملات اندود طرح کاهگل ، بهترین و مطمئن ترین ملات برای جایگزینی با ملات های کاهگل سنتی می باشد . ملات طرح کاهگل با چسبندگی فوق العاده بالا و همچنین آماده سازی بسیار راحت ، برای مواردی نظیر احیا و مرمت آثار باستانی در اجرای اندود کاهگل ، ایجاد و احیای نماهای روستائی و قدیمی ، موارد دکوراتیو و … کاربرد دارد .

قیمت: توافقی ملات آماده

به ملات

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۶ ۵۴۳۷

سیمان آب گریز(سوپر هیدروفوب)
سیمان آب گریز(سوپر هیدروفوب)

محصولات سیمانی آب گریز دارای مصارف گوناگون ساختمانی می باشد.این محصولات پایه آب بوده و دارای دو جزء پودری و محلول آب گریز کننده می باشد. محصولات سیمانی آب گریز شامل موارد زیر برای مصارف مختلف ساختمانی می باشند: 1-ملات سیمانی آب گریز(SNP410) ـ برای نمای سیمانی ساختمان و دیوارهای جانبی ساختمان، پارکینگ، انباری، حیاط، چاله آسانسور، داکت و غیره. پوشش سیمانی آب گریز بوده و توسط باران های آلوده کثیف نشده و به راحتی با آب قابل شستشو می باشد (easy clean). ـ برای کف و دیوارهای پشت بام،سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه ـ به عنوان ملات آب بند پشت کاشی، سرامیک، سنگ در کف و دیواره ها ـ برای کف و دیوارهای در تماس با خاک و رطوبت ـ برای دیواره و کف استخرها و حوضچه های سیمانی 2- کنیتکس نمای ساختمان آب گریز(SNP420) برای نمای ساختمان ها و راه پله ها و غیره 3- درزگیر و بندکشی کاشی سرامیک و آجر(SNP430) درز بندی و بندکشی و عایق سازی بندها و درزهای کاشی، سنگ و آجر 4- ملات سیمانی ترمیمی(SNP440) جهت بازسازی و ترمیم سطوح سیمانی و بتنی از ملات سیمانی ترمیمی آب گریز با چسبندگی بالا استفاده می شود...

قیمت: ۷,۵۰۰ تومان ملات آماده

شریف نانو پارس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱۷ کامل ۴۷۶۲

انواع ملات های آماده
انواع ملات های آماده

شرکت سفید بام کرمانیان یکی از پیشگامان صنعت محصولات شیمی ساختمان که در زمینه تولید مصالح شیمیایی ساختمان با نام تجاری تیس از قبیل : انواع افزودنی های بتن ( انواع روان کننده ها ، ضد یخ ، انواع ژل های میکروسیلیس ، پاور ژل میکرو سیلیس و واترپروف های بتن) . انواع ملات های آماده ( گروت ها ، ملات های خود تراز شونده ، ملات های ترمیمی بتن ، ملات های آب بند از قبیل اپکس – پلاستر ضد آب ، ملات ضد اسیدی پایه اپوکسی و ملات سخت کننده سطح بتن ، کفپوش اپوکسی ) . انواع عایق ها ( عایق بام ، عایق الیافدار ، عایق سخت ، عایق آبی و ... ) همچنین موفق به تولید یک نوع عایق صوتی و حرارتی به نام لایت میکس شده که این محصول برای اولین بار در ایران توسط این شرکت تولید شده است . انواع پرایمر ها ( پرایمر بتن اپوکسی ، ایزو پاستا ، پرایمر نانو ، پرایمر ضد خوردگی بر پایه اپوکسی ) انواع رنگها ، چسب ها ، نماهای ساختمان و تولیداتی خاص از قبیل گریس آب بند(ماستیک گریس ) ، کیورینگ بتن ، روغن قالب ، خمیر کاشت میلگرد )

قیمت: توافقی ملات آماده

سفید بام کرمانیان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۳۰۵۴

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

جهان نو آوران سپانو (نانو جهان)

جهان نو آوران سپانو (نانو جهان)

پروفایل شرکت
گروت سازان ساورد

گروت سازان ساورد

پروفایل شرکت
بازرگانی ساختمانی پرتوسا

بازرگانی ساختمانی پرتوسا

پروفایل شرکت
سفید بام کرمانیان

سفید بام کرمانیان

پروفایل شرکت
پارسه تجارت

پارسه تجارت

پروفایل شرکت
شریف نانو پارس

شریف نانو پارس

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز