درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

امروزه، سنگدال یا دال بتنی یکی از رایج ترین عناصر سازه ای در ساختمان ها می باشد. ضخامت دال های افقی مسلح معمولا چیزی در حدود 10 تا 50 سانتی متر است و غالبا در سقف طبقات به کار می روند. دال بتنی از مصالحی مانند بتن و فولاد ساخته می شود و می توان از آنها در انواع سازه و ساخت عرشه انواع پل ها و کف سازی استفاده کرد. از طرفی، سنگدال های با ضخامت کمتر به عنوان سنگفرش کاربرد دارند.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

سنگدال چیست؟ سنگدال دارای دو نوع ترافیکی و غیر ترافیکی است که در این بخش اطلاعات کاربردی در حوزه سنگدال توسط پیشنهاد فروش دهندگان کالا ارائه خواهد شد.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
دال بتنی ترافیکی
دال بتنی ترافیکی

سنگدال های تولید شده در گروه صنعتی کیان برنا (در دو نوع ترافیکی و غیر ترافیکی) طراحی منحصر به فردی داشته و نوع ترافیکی آن بر اساس بارگذاری نشریه 139 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای بار کامیون 40 تنی و بار تانک 70 تنی طراحی شده است. بار محور طراحی شده در این سنگ دال ها 14 تن و بار چرخ 7 تن با ضریب اطمینان %76 می باشد. کابل های فولادی بکار رفته در سنگ دال ها با مشخصه 135.6896 مطابقت داشته و استقامت کششی کابل ها 177kg/mm^2 و وزن مخصوص بتن مصرفی 2350kg/m^3 و مقاومت فشاری بتن در لحظه انتقال 600kg/cm^2 می باشد.

قیمت: توافقی سنگدال

کیان برنا ایرانیان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۷۳۳

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

کیان برنا ایرانیان

کیان برنا ایرانیان

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز