درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

امروزه، سنگدال یا دال بتنی یکی از رایج ترین عناصر سازه ای در ساختمان ها می باشد. ضخامت دال های افقی مسلح معمولا چیزی در حدود 10 تا 50 سانتی متر است و غالبا در سقف طبقات به کار می روند. دال بتنی از مصالحی مانند بتن و فولاد ساخته می شود و می توان از آنها در انواع سازه و ساخت عرشه انواع پل ها و کف سازی استفاده کرد. از طرفی، سنگدال های با ضخامت کمتر به عنوان سنگفرش کاربرد دارند.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

ابعاد (mm)

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

جهت خرید سنگدال بتنی و اطلاع از قیمت سنگدال می توانید در این صفحه تامین کنندگان این محصولات را بیابید و با آنها تماس بگیرید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
تولید کننده نیوجرسی بتنی
تولید کننده نیوجرسی بتنی

نگدال‌‌‌‌های تولید شده درشرکت ایستا پی گستر (در دو نوع ترافیکی و غیر ترافیکی) طراحی منحصر به فردی داشته و نوع ترافیکی آن بر اساس بارگذاری نشریه 139 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای بار کامیون 40 تنی و بار تانک 70 تنی طراحی شده است. بار محور طراحی شده در این سنگ دال ها 14 تن و بار چرخ 7 تن با ضریب اطمینان %76 است. کابل‌‌‌‌های فولادی بکار رفته در سنگ دال ها با مشخصه 135.6896 مطابقت داشته و استقامت کششی کابل ها 177kg/mm^2 و وزن مخصوص بتن مصرفی 2350kg/m^3 و مقاومت فشاری بتن در لحظه انتقال 600kg/cm^2 است. قیمت سنگدال بتنی قیمت سنگ دال بتنی با توجه به مشخصاتش متفاوت است. این مشخصات شامل ابعاد، سایز میلگردها، وزن میلگردها، عیار سیمان و وزن قطعه است دال بتنی دال بتنی به یک نوع سقف گفته می‌شود که از مواد اولیه فولاد و بتن درست شده است. دال ها در سازه‌‌‌‌های مختلف استفاده می‌شود و کاربرد‌‌‌‌های مختلفی نیز دارد همچنین در ساخت عرشه نواع پل ها و کف سازی ها نیز بکار می‌رود. دال‌‌‌‌های بتنی اگر دارای ضخامت 10 تا 50 سانتی متر باشد بیشتر برای سقف ها استفاده می‌شود و دال ها با ضخامت ک...

قیمت: ۱۹۰,۰۰۰ تومان سنگدال

ایستا پی گستر / تولید نیوجرسی بتنی و سنگدال بتنی

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۶۵

دال بتنی ترافیکی
دال بتنی ترافیکی

سنگدال های تولید شده در گروه صنعتی کیان برنا (در دو نوع ترافیکی و غیر ترافیکی) طراحی منحصر به فردی داشته و نوع ترافیکی آن بر اساس بارگذاری نشریه 139 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای بار کامیون 40 تنی و بار تانک 70 تنی طراحی شده است. بار محور طراحی شده در این سنگ دال ها 14 تن و بار چرخ 7 تن با ضریب اطمینان %76 می باشد. کابل های فولادی بکار رفته در سنگ دال ها با مشخصه 135.6896 مطابقت داشته و استقامت کششی کابل ها 177kg/mm^2 و وزن مخصوص بتن مصرفی 2350kg/m^3 و مقاومت فشاری بتن در لحظه انتقال 600kg/cm^2 می باشد.

قیمت: توافقی سنگدال

کیان برنا ایرانیان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۲۹۹

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

ایستا پی گستر / تولید نیوجرسی بتنی و سنگدال بتنی

ایستا پی گستر / تولید نیوجرسی بتنی و سنگدال بتنی

پروفایل شرکت
کیان برنا ایرانیان

کیان برنا ایرانیان

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز