درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

منهول بتنی نوعی اتصالات است که برای متصل کردن چندین خط لوله و شبکه به یکدیگر و به طور کلی در تاسیسات زیرزمینی به کار می رود. کاربردهای منهول بتنی عبارتند از: سازه های زیرزمینی مترو، اتصال چند خط لوله فاضلاب، دسترسی به مسیر کابل های زیر زمینی در سیستم های مخابراتی و استفاده در صنعت برق. این محصولات بتنی با توجه به محل استفاده آنها به دو دسته تقسیم می شوند: منهول های با قطر کم و منهول های با قطر بالا.

حتما در سطح شهر دیده اید که دریچه های مختلفی، برای کاربردهای متفاوتی مانند آب و فاضلاب، تلفن، برق و ... وجود دارد. در واقع، منهول بتنی وسیله ای است که برای دسترسی راحت تر انسان به داخل کانال های گفته شده به کار می رود. ساختمان منهول ها از دو قسمت بدنه و درب تشکیل شده است که معمولا هر کدام از این دو بخش از قبل ساخته می شوند و در محل بر روی هم نصب می شوند.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

برای اطلاع از قیمت انواع منهول بتنی مانند منهول بتنی پیش ساخته و ... به این صفحه مراجعه کنید. به علاوه، می توانید به تولیدکنندگان و فروشندگان این کالا دسترسی داشته باشید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
منهول بتنی پیش ساخته
منهول بتنی پیش ساخته

منهول نوعی از اتصالات است که برای ایجاد دو یا چند شبکه و خط راه رو به هم مورد استفاده قرار می گیرد و در بسیاری از مواقع همچون تاسیسات زیر زمینی و ... استفاده می شود . همچنین جنس درپوش های منهول از جنس پلی اتیلن ، فولاد ، چدن و ... است . کاربرد منهول بتنی پیش ساخته: 1- سازه های زیر زمینی مترو 2- دسترسی به کانال های مخابراتی زیر زمینی 3 – اتصال و یا هدایت لوله های فاضلاب با یکدیگر 4- مورد استفاده در صنعت برق

قیمت: توافقی منهول بتنی

راد بتن رستاک

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۱۱۰

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

راد بتن رستاک

راد بتن رستاک

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز