درباره سژین خدمات تعرفه ها راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

پانل بتنی در انواع مختلف سقفی و نما وجود دارد. از پانل بتنی استفاده های مختلفی انجام می پذیرد که در این صفحه پیشنهادات فروش پانل بتنی وجود دارد.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
اکو پانل ( MGO  منیزیم برد)
اکو پانل ( MGO منیزیم برد)

مزایای استفاده از اکوپانل: نصب آسان ، ضد حریق ، عایق صوت و حرارت ، قابلیت رنگ پذیری ، ضد حشرات موریانه ، مستحکم و بادوام ، دارای مقاومت فشاری و کششی بالا

قیمت: توافقی پانل بتنی

دیوار ساز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۶۱

دیوار باربر سوپر پانل
دیوار باربر سوپر پانل

در کشورهای پیشرفته سال هاست که مسائل مربوط به دوام مصالح، سرعت اجرا، کاهش پرت مصالح، جلوگیری از اتلاف انرژی و مقاوم بودن ساختمان ها در برابر سوانح طبیعی مورد توجه و تحقیق دائم قرار گرفته که منجر به نوآوری ها و تکنیک های مدرن در زمینه صنعت ساختمان شده است. جدید ترین سیستم های فوق الذکر، استفاده از ترکیب بتن آرمه به عنوان عضو باربر و پانل های پلی استایرن (EPS) به عنوان قالب و عایق حرارتی که با نام سیستم های بتنی (ICF) insulating concrete forms معروف گشته است. سیستم سوپر پانل که توسط این شرکت تولید و به بازار عرضه گردیده از جدیدترین و کامل ترین نوع سیستم های فوق الذکر است که کمبودها و مشکلات روش های قدیمی در آن برطرف گردیده، این سیستم توسط کمپانی PLASTEDIL سوئیس ابداع و تولید آن در ایران تحت لیسانس شرکت مذکور انجام می گیرد. از این روش تا کنون در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله آلمان، ایتالیا، ترکیه، کانادا، آمریکا، امارات متحده عربی، بحرین، عربستان سعودی، روسیه و ایرلند استفاده گردیده است.

قیمت: توافقی پانل بتنی

سوپر پانل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۰۲

پانل سقفی سوپر پانل
پانل سقفی سوپر پانل

اساس این سیستم استفاده از سازه بتن آرمه باربر در سقف و دیوار ساختمان و پارتیشن های پلی استایرن مسلح سبک، جهت تیغه های غیر باربر می باشد. دیوارها در داخل قالبی از پانل های مسلح پلی استایرن بتن ریزی می شود و قالب سقف ها نیز از پلی استایرن مسلح ساخته می شوند. به عبارت دیگر ساختمان در دو لایه از پلی استایرن پیچیده می شود که از لحاظ عایق بندی بیشترین بازدهی را دارا می باشد. بتن ریزی همزمان سقف و دیوار، یکپارچگی و همگنی بتن در هر طبقه را ایجاد می نماید و به دلیل رعایت دقیق پوشش های بتنی میلگردها و فاصله دقیق میلگردها طبق محاسبات سازه نسبت به نمونه های ساخته شده در محل پروژه باعث جلوگیری از خطای انسانی در تولید محصول می گردد. با استفاده از این سیستم و برش دقیق محصولات در حد میلی متر نسبت به سفارش، از برشکاری و پرت کردن محصول جلوگیری می گردد که از نظر اقتصادی و زمان ساخت ایده آل می باشد.

قیمت: توافقی پانل بتنی

سوپر پانل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۸۳

پارتیشن سوپر پانل
پارتیشن سوپر پانل

دیوارهای جداکننده در ساختمانها از مهمترین اجزاء یک ساختمان است. قرنها دیوار جدا کننده به صورت یک المان ساختمانی سنگین در ساختمان ها مورد استفاده قرار گرفته که بعلت سطح زیاد این دیوارها وزن بالایی را بر سازه ساختمان ها تحمیل نموده است. در مناطق زلزله خیز نظیر ایران، سنگینی وزن ساختمان منجر به افزایش ابعاد تیر و ستون ها و سایر عناصر سازه ای و درنهایت گران شدن آن میشود. در دهه های اخیر نگرش جدید مهندسان به روشهایی که به سرعت و با وزن کم بتوان دیوارهای سبک را جایگزین دیوارهای سنتی و سنگین نمود منجر به تولید انواع جدیدی از سیستم های دیوارهای غیر باربر گردید. پارتیشن های سوپرپانل در زمره جدیدترین این سیستم هاست که مزایای متعددی از جمله سرعت ساخت، استحکام ، سبکی ، عایق صوتی و حرارتی را دارا می باشد.

قیمت: توافقی پانل بتنی

سوپر پانل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۶۷

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

دیوار ساز

دیوار ساز

پروفایل شرکت
سوپر پانل

سوپر پانل

پروفایل شرکت
ارسال نظر