درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

واتر استاپ یا آب بند عنصری است که برای بند آوردن یا ساخت مهارهایی برای متوقف کردن و جلوگیری از نفوذ مایعات به ویژه آب در حال ریزش در سازه های بتنی (مفاصل و درزهای آن) مورد استفاده قرار می گیرد. واتر استاپ ها انواع مختلفی دارند که در سازه های بتنی مختلفی به کار می روند، از جمله: واتراستاپ PVC، واتر استاپ هیدروفیل و واتر استاپ بنتونیتی.

واتراستاپ پی وی سی، یکی از انواع واتراستاپ است که در اشکال و اندازه های مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شود. تولید این نوع واتراستاپ، تحول بزرگی را در صنعت ساختمان سازی، بتن ریزی و صنعت ایجاد کرد و دلیل آن هم تطبیق پذیری و کارایی بالای آنهاست. ویژگی های خوب واتراستاپ پی وی سی عبارتند از: مقاومت در برابر بسیاری از مواد شیمیایی موجود در آب، الاستیسیته ذاتی عالی، ویژگی های بسیار خاص فیزیکی و ... .

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نوع واتر استاپ

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

برای اطلاع از قیمت انواع واتراستاپ از جمله واتراستاپ پی وی سی (PVC)، واتراستاپ هیدروفیلی، واتراستاپ استخر، واتراستاپ لاستیکی، واتراستاپ بنتونیتی، واتراستاپ کف و ... به این صفحه مراجعه کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
واتراستاپ پی وی سی تخت و حفره دار
واتراستاپ پی وی سی تخت و حفره دار

شرکت رزین بتن برتر تولید کننده واتراستاپ پی وی سی انعطاف پذیر و بسیار با کیفیت است که با هدف آب بندی درزهای اجرایی، انبساطی و مقطع قطع بتن ریزی به منظور جلوگیری از نشت و عبور آب طراحی و ساخته می شود. اندازه و شکل واتر استاپ های تولیدی، با توجه به نوع کاربرد (نوع درز) و شدت فشار سیال (آب) متغیر می باشد. ویژگیها و مزايا - مقاومت کششی زیاد - انعطاف پذیری بالا - مقاومت در برابر سرما و یخبندان - مقاومت در برابر محیط های شیمیایی خورنده - مقاومت در برابر محیط های قلیایی - تنوع در اندازه و شکل ظاهری - تنوع در عرض و ضخامت با توجه به شرایط ساخت و ساز

قیمت: توافقی واتر استاپ

رزین بتن برتر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۱۳۴۴

واتر استاپ پی وی سی
واتر استاپ پی وی سی

واتراستاپ به منظور آب بندی درزهای اجرایی و محل‌های قطع بتن استفاده میشود. امروزه تمامی کشورها پیشرفته از واتراستاپ های نوع P.V.C استفاده میکنند . این واتراستاپ ها نسبت به نوع مقطع مورد کاربرد بتن و شدت فشار سیال تغییر میکنند . کاربرد واتراستاپ‌ ها برای آب بندی درزهای اجرایی و درزهای انبساط در سازه‌های بتنی آبی استفاده می‌شود. اهمیت واتراستاپ‌ ها را در سازه‌های آبی می‌توان به مانند بادبندها در سازه‌ها عنوان نمود. واتراستاپ طول مسیر جریان و حرکت آب را طولانی می‌کند تا آب نتواند نشت کند. ضخامت بتن بر اساس میزان نفوذ پذیری از آن جهت اهمیت دارد که اگر ضخامتش بیشتر از میزان نفوذ پذیری آب باشد تا آب از آن عبور نکند. یکی از نکات در طراحی، عرض واتراستاپ است، که عمق نفوذ بیشتر از یک دور رفت و برگشت باشد.

قیمت: توافقی واتر استاپ

آروین پادیر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۱۱۷

واتراستاپ هیدروفیلی
واتراستاپ هیدروفیلی

واتراستاپ هیدروفیلی پلی بار، ساخته شده از لاستیک مصنوعی، بصورت آببند کاملاً مقاوم در برابر نفوذ آب در درزهای اجرایی عمل کرده و قابلیت انبساط قابل توجهی دارد. این محصول، شکل خود را در چرخه های متناوب خشک-تر حفظ می کند و می توان آن را با بهره گیری از چسب پلی یورتان، چسب سیلیکونی و یا بطور مکانیکی با استفاده از میخ نصب کرد.

قیمت: توافقی واتر استاپ

شیمیا بتن کاسپین

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ کامل ۱۸۶۰

نوارهای آب بند
نوارهای آب بند

واتر استاپ pvs از گروه پلیمر های تر موپلاستیک می باشد در دو نوع تخت و حفره دار واتر استاپ بنتونیتی (مخصوص پیشگیری نشت درزهای اجرایی و مقاطع قطع بتن ریزی است واتر استاپ هیدروفیلی (هیدروفیل بر پایه لاستیک واکانیز نشده بوده و برای آب بند درزهای اجرایی مناسب می باشد

قیمت: توافقی واتر استاپ

مهندسی روهین تراش

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۱۵۵۵

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آروین پادیر

آروین پادیر

پروفایل شرکت
رزین بتن برتر

رزین بتن برتر

پروفایل شرکت
مهندسی روهین تراش

مهندسی روهین تراش

پروفایل شرکت
شیمیا بتن کاسپین

شیمیا بتن کاسپین

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز