درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

گروت از آب، سیمان، ماسه و افزودنی های دیگر تشکیل شده است و ظاهری شبیه به پودر دارد. گروت معمولا برای مکان هایی که باید مقاومت بالایی داشته باشند، پر کردن فضاهای خالی و ترمیم ترک های بزرگ، لایه لایه شدن، خرد شدن و برای زیرسازی تجهیزات سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و از این جهت کاربردی شبیه به ملات دارد.

گروت می تواند نیروی وارد شده را به سطح پایینی انتقال دهد که این کار باعث خواهد شد سنگینی از روی سطح برداشته شود. یادتان باشد استفاده از گروت و درزگیرها باعث میشود انرژی های گرمایی به راحتی از دست نروند.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

مقاومت فشاری (N/mm2)

۷۰۰.۰
N/mm2
۸۰.۰
N/mm2

حالت فیزیکی

یون کلر

وزن مخصوص (kg/m3)

۲,۰۵۰.۰
kg/m3
۱۰.۰
kg/m3

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

جهت خرید گروت ساختمانی و آماده از تامین کنندگان این محصول و اطلاع از قیمت روز گروت کافی است کلیک کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
گروت‌های پایه سیمانی و اپوکسی
گروت‌های پایه سیمانی و اپوکسی

انواع گروت‌های بدون انقباض G.S.S » مشخصات الزامی گروت را مطابق استانداردهای معتبر از جمله استاندارد ملی ایران به شماره 18644، ASTM C1107 و EN447 داراست. این گروت بر طبق روش‌های معرفی شدهء استاندارد بطور مرتب مورد آزمایش کنترل کیفی قرار می‌گیرد شرکت گروت سازان ساورد با مجهز کردن آزمایشگاه تحقیقاتی و کنترل کیفیت محصولات خود به جدیدترین ابزار اندازه‌گیری در پارامترهای مورد نظر مفتخر است که اولین و تنها دارنده‌ی نشان استاندارد تشویقی در کیفیت گروت‌های بدون انقباض در ایران بوده و بیش از 100 هزار تن انواع گروت‌های تولیدی این شرکت تاکنون در بزرگ‌ترین پروژه‌های صنعتی کشور مورد استفاده قرار گرفته است . این شرکت امیدوار است به تدریج و با شناخت بهتر، تمایز بین گروت ملات بدون انقباض و ملات‌های ساده ، مورد دقت نظر مهندسین و طراحان پروژه‌های صنعتی قرار گیرد و در انتخاب و اجرای این ماده حساسیت‌های لازم اعمال گردد . ویژگی‌های هر نوع از گروت ملات‌های G.S.S بسته به محل اجرا متفاوت می باشد ، نوع گروت مناسب را با توجه به وضعیت محل،درجه حرارت محیط، ابعاد محل گروت ریزی یا فضای زیر صفحات ، بار سازه یا تجهیـز (استاتیک ، دینامیک) ، طول مدت مورد نیاز جهت انجام عملیات گروتینگ در یک حجم معین و مشخصات ارائه شده .در کلیهء انواع گروت G.S.S انقباض از طریق اضافه نمودن مواد جبران کنندهء انقباض کنترل گردیده و در هیچ کدام از نمونه‌ها چه در مرحله خمیری و چه سخت شده مقادیر تغییرات حجم از نقطه 0.00 پایین تر نمی‌رود.

قیمت: توافقی گروت

گروت سازان ساورد

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ کامل ۱۲۰۲

گروت سیمانی
گروت سیمانی

گروت در حقيقت نوعي بتن آماده بدون انقباض و بر پايه سيمان مي باشد . پودر خاكستري گروت بعد از مخلوط شدن با آب توانايي رسيدن به اسلامپ مطلوب و همچنين دسترسی به مقاومت فشاري kg/cm2۷۰۰ را دارا مي باشد . گروت آماده بعد از اجرا به سرعت سخت شده و قابل بهره برداري مي باشد همچنين بعد از سخت شدن از مقاومت مطلوبي در برابر حرارتهاي بالا و ارتعاشات و فشارهاي استاتيكي برخوردار بوده و به هيچ وجه دچار ترك خوردگي و يا انقباض نمي شود و با انبساط كنترل شده اي كه دارد تمامي خلل و فرج ، حفره ها ، شكافها و گودالها را پر مي كند.

قیمت: توافقی گروت

پژوهش

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۲۱۰

گروت اپوكسی
گروت اپوكسی

اجزای تشکیل دهنده شامل رزین اپوکسی، هاردنر پلی آمینی و فیلر معدنی با دانه بندی ویژه می باشد. بسته بندی اپوکسی گروت در ظروف رزین 10 و 18 کیلوئی، هاردنر 5 و 9 کیلوئی و فیلر 25 و 50 کیلوئی می باشد. چسبندگی سطحی فوق العاده زیادی بر روی سطوح بتونی و استیل دارد. گروت فوق کاملا بدون حلال (Solvent-free) میباشد. بدلیل وجود رقیق کننده واکنشگر (Reactive Diluent) در رزین اپوکسی گروت و خاصیت پلیمریزاسیون بدون انقباض (Shrinkage-free) این محصول بصورت یکپارچه و بدون درز در سطوح اجرا میگردد و در صورت اجرای مناسب آن تا ضخامت 20 سانتیمتر در هر مرحله، هیچگونه ترکی در سطح بوجود نخواهد آمد. زمان گیرش اولیه (Pot life) در دمای محیط 2 الی 3 ساعت و زمان خشک شدن ( Drying ) آن در همین دما 5 الی 8 ساعت بوده و پس از 7 روز به مقاومت شیمیایی مورد نظر خواهد رسید. حداقل مقاومت فشاری اپوکسی گروت 7 روزه 900 ، یکروزه 600 و مقاومت چسبندگی این محصول 120 در واحد Kg/cm² خواهد بود. میزان سختی پوشش مذکور در حدود Shore D 85 است. این محصول از مقاومت بسیار خوبی در برابر بسیاری مواد شیمیایی خورنده دارد.

قیمت: توافقی گروت

عمران شیمی بسپار

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۱۰۶۸

گروت پایه سیمانی و اپوکسی
گروت پایه سیمانی و اپوکسی

RB-GE گروت اپوکسی روان و بدون حلال می باشد که برای تحمل بارهای فعال و برای کاربردهای بسیار زیادی طراحی شده است. RB-GE برای ضخامت های 40 تا 120 میلی متر مناسب است. این محصول به شکل سه جزئی تحویل و به آسانی در کارگاه مخلوط شده و ملات روانی به دست می آید.

قیمت: توافقی گروت

رزین بتن برتر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۱۲۲۹

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

گروت سازان ساورد

گروت سازان ساورد

پروفایل شرکت
عمران شیمی بسپار

عمران شیمی بسپار

پروفایل شرکت
رزین بتن برتر

رزین بتن برتر

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز